10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 362
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ще взема да си сипя и аз.
Хаха,че ти доста закъсня.Нямаме стигане.А някой са почнали от обяд. smile3533

# 571
  • Мнения: 815
Нещо глупаво, поради лудостта ми тази година Blush. Най-вероятно и след 5 години! Следите ли запетаите в коментарите си и в коментарите на останалите? Изперкала съм! Знам! Joy

# 572
  • Мнения: 21
Вие сипвайте момичета, ама аз вместо да пия, не знам защо, натъпках около 20 праскови! Тия от МОН щЪ мА направят на един истински компот от чакане....

# 573
  • Мнения: 1 032
Вие сипвайте момичета, ама аз вместо да пия, не знам защо, натъпках около 20 праскови! Тия от МОН щЪ мА направят на един истински компот от чакане....

Праскови има ли хубави? Този сезон още не съм купувала 🤨

# 574
  • Мнения: 21
Няма да лъжа, че не се най-добрите, но така ми се доядоха, направо това не ми се е случвало от години..... Но има НЯКАКВИ ( от едно черноморско магазинче ги купих, в едни кутии)

# 575
  • София
  • Мнения: 6 175
Нещо глупаво, поради лудостта ми тази година Blush. Най-вероятно и след 5 години! Следите ли запетаите в коментарите си и в коментарите на останалите? Изперкала съм! Знам! Joy
Чуждите не ги следя. Собствените ми се ще, но съм си неграмотна по принцип, а пунктуацията ми е тъмна Индия. Та се извинявам.

Налях си скинос с лед, а се сетих, че и ние имаме отворено червено. Сега ме е яд. Ама не е толкова студено чак, аз си се кефя на ромоленето на дъжда на отворен прозорец.

# 576
  • София
  • Мнения: 478
Предлагам, когато усъвършенстват интерфейса на системата , ( ако правилно се изразявам), за следващия набор потърпевши, да въведат бутон “сипи!”. Сипах Мохито в един бар на плажа, т.к настоявате...

# 577
  • София
  • Мнения: 2 298
Вие сипвайте момичета, ама аз вместо да пия, не знам защо, натъпках около 20 праскови! Тия от МОН щЪ мА направят на един истински компот от чакане....

Праскови има ли хубави? Този сезон още не съм купувала 🤨

Появяват се и хубави някъде. Аз днес купих невиждан от мене до сега сорт - плоски праскови, с форма като понички у вдлъбнати при дръжката и срещу нея от другата страна.

# 578
  • Мнения: 1 032
Е то спря да вали. Но ще запомним първото класиране така - когато дойде време за червено и пунктуацията изгуби смисъл...

# 579
  • София
  • Мнения: 922
Ще взема да си сипя и аз.
Хаха,че ти доста закъсня.Нямаме стигане.А някой са почнали от обяд. smile3533
Аз ви следя цял ден и от нерви не отидох на фитнес, а заради фитнеса и не пих. Ще ме уморят тези МОНчовци!
Полудявам, а двете ми най-близки дружки чакат класирането на море! Моята и тази на ММ почивка се отлага за края на август. Още сега ми се почива, ама от неговата отпуска зависи. Децата и двете са на морето при баба. В събота ще прибираме дъщерята, че тя е там вече 3 седмици с приятелка, а сина ще остане още 2 седмици. Той замина тази събота и неделя с племенника.

# 580
  • Мнения: 15
Вие сипвайте момичета, ама аз вместо да пия, не знам защо, натъпках около 20 праскови! Тия от МОН щЪ мА направят на един истински компот от чакане....

Аз 1,5 кг череши изядох и сега ги полирам с уиски със сода. Никога, ама никога това нещо не съм пила, особенно в такава комбинация с череши. Сещам се за последни дни преди раждане, като термина вече минал преди 5 дни: изнервена съм, ям странни храни и през 5 минути ме питат всякакви хора дали съм родила вече. Та днес имам дежавю, с разлика, че ме питат, дали сме класирани вече? 🙈🙈🙈🤣🤣🤣

# 581
  • София
  • Мнения: 11 960
Оф, много непознати думи използвате! Frowning1 Таман свърших да проверявам в Гугъл какво са "рептили" и "кемтрейлс", сега пък - "скинос".  Rolling Eyes За вас нормални питиета няма ли, бе - Лагавулин, Талискер, Бургаска мускатова? Joy

# 582
  • Мнения: 9 481
Аз днес купих невиждан от мене до сега сорт - плоски праскови, с форма като понички у вдлъбнати при дръжката и срещу нея от другата страна.

От сумати време ги гледам в ЛИДЛ и все не се престрашавам да взема (приличат ми на настъпани Mr. Green)..бива ли ги?

# 583
  • Мнения: 3 964
И нашите балове са изчислени коректно - за всички паралелки, в т. ч. и с различно балообразуване. Щом обаче има все още несметната балове, напр. с рисуването- ще се чака утре явно.
Рисуването е към МК. То е извън тази система - или бъркам?

# 584
  • Мнения: 1 032
Много един такъв опушен вкус има тоя Лагавулин... но, разбира се, в никакъв случай килограми плодове и коктейли - брутално много захар е това. При надбъбречни жлези в стрес е направо самоубийство

Общи условия

Активация на акаунт