10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 200
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 025
Кажи има класиране - да се вържем!

# 631
  • Мнения: 4 025
Какво да съзерцавам не разбрах?
Снимката под актуално.ком (ама с латински букви). Тя излъчва специална енергия.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 64
Относно медицинските и прикачането им в системата при заявяване на желанието: излезе съобщение в самата система, че ако не се прикачи в момента, оригинала се представя при записването, и ако не се представи, се губи мястото от класирането.
Т.е. класирането следва да се направи и без прикачено медицинско.
Тук на първа страница се твърди друго !
Някой наясно ли е с тези медицински ?Ние не сме прикачили предвид съобщението в системата, сега остава да не ни класират за тези желания ...
Да, тези желания отпадат. За съжаление явно не сте получили обаждане от РИО. На мен на 03.07 следобед ми звъннаха да ми съобщят, че ако до 05.07 не прикача медеицинско свидтелство, това желание отпада автоматично. Също съм на мнение, че от съобщението, което излиза в системата това не става ясно. Попитах ги защо. Отговорът беше, че го пишело в наредба 10....

# 633
  • София
  • Мнения: 1 210
Ох, прибрах се. Гледам, че междувременно и баловете сте изкарали. Проверих ги- всичко точно. Е искаше ми се мааалко по-нагоре да са, ама квот' такова. Joy Сега ще го чакаме ли класирането тази нощ или утре на трезво? Joy Тази вечер по-леко ще го понеса, ама няма. Тази синеоката госпожа, дето я е изтипосала  тука Sanaka, що не се смили и ни го пусне сега ? Хапнали сме, пийнали сме, всичко ще понесем. Много се смях с тия праскови и сложни алкохоли, дето сте ги разисквали.  6-7 поста стават ли прасковите сега за ядене или не. Joy Joy Ох, утре като си знаем кой къде е класиран, за какво ли ще си говорим, не знам. Joy

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 23:46 от jenap

# 634
  • Мнения: 5 160
Хайде с тази проверка на способностите от две области блокирахме МОН, хич да не я бяхме писали тази паралелка Grinning Съученичката на дъщеря ми си има бал за паралелката с рисуване, а дъщеря ми не. И двете имат адрес София област, от един клас са, дадоха и на двете входящ номер за изпит в София град, в едно училище държаха този изпит. Едната има бал за 51 - во в София, другата не! Expressionless

Знаят, че не ви трябва Grinning

Пожелавам ви да не се налага Дидева да слага картинката с кораба-майка, а това зависи от поведението експертно, рошаФко и т.н. от утре натам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 635
  • Мнения: 440
За протокола, всичко с бала е точно, вкл. НПМГ.
Надявам се утре да се изявят с класирането къмто 7:30. Тъкмо ще сме си изпили кафето, ще сме се ободрили преди важните вести, а и ще имаме време да се освестим от тях Grinning А после - всеки по задачи, то от това НВО за пет пари работа не може да свърши човек, само се чудим кое да рифрешнем и кой слух да проверим.
Русалка, на теб - специални благодарности Flowers Hibiscus Точно навреме, тези готини рими са най-добрият финал на днешния ден и цялото напрежение, което се насъбра тук.
Малко остана, скоро ще бъдем пак бели и добри Stuck Out Tongue Winking Eye

# 636
  • София
  • Мнения: 8 283
Русалчице, добро включване Hug казаха ти още сутринта да се отдадеш на стихове Joy

# 637
  • Мнения: 1 541
Не знам за вас, но аз наистина съм неработоспособна. Чета тук главно, но то през 30 мин. Отваряне на форума какво може да свършиш....Не знам на първо ли, на второ ли, но да приключва тази одисея - не ми понася вече...

# 638
  • София
  • Мнения: 922
verochka, как в 7:30? А синеоката дама как ще се наспи? Тяхното работно време започва в 9:00/не съм съвсем сигурна/, значи преди 10:00 не очаквайте нов бутон!
Русалке, пак на място! Hug

# 639
  • София
  • Мнения: 7 072
Споделяла съм го, но сега пак ми попадна и не мога да се въздържа! Просто не мога! Joy
https://youtu.be/0pePASYRkIk

# 640
  • София
  • Мнения: 18 091
Русалчице, добро включване Hug казаха ти още сутринта да се отдадеш на стихове Joy

Чакай сега, ти нали не пиеш , не ядеш праскови, не рифрешваш и не чакаш класиране, що бъркаш тогава дните... Simple Smile Или си пиеш превантивно, да не  губиш тренинг?

Скрит текст:
Днес сутринта не ми казаха да пиша стихове, а че утре ще ме хвалят в 8.00, та минута по-късно да излезе класирането.
Вчера сутринта, може и да не беше сутринта, в друга тема ми казаха да се отдам на стихоплетстването по-добре, понеже смятането определено не ми върви... Хем съм трезва, хем не схващам как са възможни двете неща - едни ме хвалят за мат, други ме натирят от същата, понеже последната била тяхната сила.. Сърбяха ме пръстите да кажа нещо в ответ, ама се въздържах. Силата ми е явно в наличието на предни зъби.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 23:58 от пенсионирана русалка

# 641
  • Мнения: 21 455
Пиеш едно по твой избор, караш си стиховете и сметките. На когото не му харесва, да не те чете.

# 642
  • Мнения: 6
Не знам за вас, но аз наистина съм неработоспособна. Чета тук главно, но то през 30 мин. Отваряне на форума какво може да свършиш....Не знам на първо ли, на второ ли, но да приключва тази одисея - не ми понася вече...
Дали ще се появи нещо след малко,леле ужас,все едно кандидатстват за висше Sad

# 643
  • Мнения: 1 477
По-често рефрешвам бг-мамма отколкото priem.mon,bg! Страхотни сте!!!

# 644
  • Мнения: 6
По-често рефрешвам бг-мамма отколкото priem.mon,bg! Страхотни сте!!!
И аз така,но май няма смисъл,ще бъде утре

Общи условия

Активация на акаунт