10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 515
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 311
Добро утро!
Продължаваме чакането и рефрешването!

Балът над колко се води висок?

# 691
  • Мнения: 94
Толерантност към децата с високи балове?
оокк..ей..

Щом така да го представяте, обявавам се толерантна към децата с високи оценки Simple Smile)
Изнервеността Ви личи. Толерантност и разбиране  трябва да проявяваме към всички деца - с високи,  със средни или с ниски резултати,  понеже са все деца.. Не мислете,  че и децата с високи балове си нямат своите драми и не страдат. Когато балът ти е висок,  но въпреки това те делят 3-4 точки от най-желаното място и смяташ приема в нежелано едва ли не като провал,  пак не ти е ОК,  понеже си положил много усилия и по детски изживяваш голямо разочарование - точно  както и децата с по-ниски резултати, които по една или друга причина в деня на изпита не са успели да покажат какво знаят.Та не делете така децата..

Само че тука не са деца, които пишат, а родители. Децата са забранена зона за коментар за мен лично. каквото съм коментирала е била за потребители в форума. ОК?

# 692
  • Мнения: 3 974
Шарлотче, разкриваш ни неподозирани дарби, отличен ученик на Русалчицата си, поздравления! 🤗
Какво не прави зорът - пиеш, пееш, пишеш...и страниш от нормалното общество! Тук поне ни е комфортно. Събудих се, изчетох първите постове, нищо не разбрах и прибавих своя дял Simple Smile !

# 693
  • София
  • Мнения: 18 024
Ами вижте си пак поста - никъде в него не пишете, че  не сте готова да проявите толерантност към родители на деца с високи балове. И на двете места говорите за деца.
Толерантност към децата с високи балове?
оокк..ей..

Щом така да го представяте, обявавам се толерантна към децата с високи оценки Simple Smile)

# 694
  • София
  • Мнения: 1 817
Дори и да са родители... Пак не го разбирам. Трябва да се скрият и да не коментират ли? Не могат да споделят радостта си? Не могат да се гордеят с децата си, за чиито успех те със сигурност имат немалък принос? Продължавам да не мога да разбера този пост... Явно е, защото съм руса!

# 695
  • Мнения: 253
Добър да е денят за всички вас. И аз снощи с кошмари за класиране. Класиран на последно желание. Айде да свършва вече че пи писнА.
За залога кога ще излезе - 10.15 часа.

# 696
  • София
  • Мнения: 18 024
Етомира, аз не съм руса, но пак не разбирам -  темата е  с тази цел, човек да се похвали, да се оплаче, да си излее мъката, да сподели, каквото иска, стига да не го прави грубо и обидно. А аз такова нетактично нещо не съм видяла в поста на която и да е майка  на дете с висок резултат от списващите тук. И те си имат своите притеснения, и те се терзаят дали ще се сбъдне най-исканото от децата им.

# 697
  • Мнения: 5 160
За залога кога ще излезе - 10.15 часа.
Копираш ме нещо? Grinning
А дано!

# 698
  • София
  • Мнения: 1 326
Добрутро!
Изтърках си пръста от рефреш и се отказвам.
Но бих искала да попитам: като излезе класирането (когато и да е това) кога и къде ще излязат данни за мин и макс бал по паралелки? Като се размисля, логично е чак като мине записването на 1 класиране. Или бъркам?!
Моля, някой с опит да обясни.
Gift Heart

# 699
  • Мнения: 31
да се оплача....иэчака ми се чакалото вече

# 700
  • Мнения: 1 812
Добро утро!
Днес е денят наистина.
Браво, Шарлот, Русалка го заслужава!
Един призив. Интернет общуването се затруднява, поради липсата на жив и личен контакт. От това често гледната точка не е разбрана до край. Вярвам, че масата хора тук са добронамерени. Темата ни е светла и полезна, че и разтоварваща. Нека си остане спокойно!
Късмет и нека пак да имат късмет децата!

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 09:17 от Rady

# 701
  • София
  • Мнения: 170
Добро утро и от мен! Пожелавам късмет на всички и много щастливи деца!

# 702
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Аз залагам в 16,30ч.

# 703
  • Мнения: 439
Не ми се оправдаха очакванията, че ще ни зарадват рано-рано с новини Frowning1 Продължаваме значи с упражненията по "освежаване". Успех на всички и скоро да има с какво да се похвалим Hug

# 704
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318

Балът над колко се води висок?


Кифче, не знам  Thinking, може би над 350?  Thinking

Шарлот  Mr. Green Peace sehr gut!

Аз предлагам да не й обръщате внимание на Гаварит Маминка, в случая явно и татинка, и дядинка, и бабушка не могат да помогнат.

Успех днес на ВСИЧКИ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт