10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 190
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 688
Добрютро!
Предлагам Viena (къде изчезна таз жена) да вземе да нареди едни часове и да пусне котката да ляга там на някое, че и на мен вече ми е супер трудно да работя.

M_I_A, готина верига, но да не стигаме до края в дясно.

Поетеси, много сте сладки.

А онуй за медузката във влака - много забавно. Апропо, свидетел съм била на подобна случка, но братовчедка ми, която се изплю и след минута дойде чичо ми с "весело изражение" и украса.

# 736
  • Plovdiv
  • Мнения: 554

 Интернет общуването се затруднява, поради липсата на жив и личен контакт. От това често гледната точка не е разбрана до край.
Така е, всички го знаем.Blush Да ви разкажа: С много близка приятелка, с която сме заедно от малки деца, включително и в гимназия, до сега. По стечение на обстоятелствата от 4 години работим заедно и ежедневно общуваме през една от платформите за съобщения, удобно е. Е, почти през ден се случва да не се разберем.
Само в недоумение вдигам вежди и съм вече ядосана и  готова за ... бой.Joy
Накрая звъня и питам: Ей, ти какво говориш? Примерно. И в 98 % от случаите, не е искала да каже това, което аз съм разбрала.Stuck Out Tongue Winking Eye И обратно. Blush

# 737
  • Мнения: 1 818
Тц, няма го бала , Шарлотче, сега погледнах. Хич не ми и трябва вече, само класиране да има. Готова съм вече да твърдя, че никога не е ходила на изпит за проверка на способностите само там системата да финализира класирането Close  Wink

# 738
  • Мнения: 52
JoyJoyВ момента страницата е в затишие - като пред буря.Joy Всички седим и чакаме да избухнем /я в сълзи я от радост/.
Пожелавам на всички в 10.03 часа  да избухваме от радост.Blush

# 739
  • Мнения: 1 783
Здравейте, бутон класиране ли трябва да се появи в личната страничка по вх.номер и кода за да видим къде е класирана.

# 740
  • Мнения: 253
Да, всички чакаме бутон класиране.

# 741
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 682
JoyJoyВ момента страницата е в затишие - като пред буря.Joy Всички седим и чакаме да избухнем /я в сълзи я от радост/.

И аз това си мислех... продължаваме да рефрешваме

# 742
  • Мнения: 184
В сайтовете за новини пише, че днес ще излезе класирането. Щом се осмеляват да го напишат, поне наистина ще спазят датата. За час не се споменава

# 743
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Сайтът на МОН заби... дано е добър знак Hands Plus1
... или просто е защото стотици хора го рифрешват всяка секунда  Simple Smile

# 744
  • Мнения: 815
Много бавно зарежда и от време на време ме изхвърля на вход.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 2 041
В сайтовете за новини пише, че днес ще излезе класирането. Щом се осмеляват да го напишат, поне наистина ще спазят датата. За час не се споменава

Обаче пишеше, че се чака министърът да подпише документите за класирането, доколко може да се вярва -не знам. В очакване на Годо сме ...
Защо ли ми се върти из главата -  и да паднем и да бием, все ще се напием!

# 746
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Добро утро! Слънчев и усмихнат ден  на всички пожелавам!
Връщам се да прочета всичко изписано.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 926
А добър ден!  Всички да са приети на първо класиране по първо желание и довечера да пием от радост!

# 748
  • Мнения: 41
Сайтът на МОН заби... дано е добър знак Hands Plus1

В какъв смисъл заби, какво става, при мен не съм забелязала да забива?

# 749
  • София
  • Мнения: 2 768
Сайтът на МОН заби... дано е добър знак Hands Plus1
Ми то с толкова много маймуни, накачулени и цъкат бутонче рифреш, няма друг избор 😂
Ами да бяха пуснали о’време, нямаше да им забива😀

Общи условия

Активация на акаунт