10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 079
  • 2 335
  •   2
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 12 076
Знаете ли горе долу колко време след излизане на класирането, РУО вадят статистиката с минималните балове по паралелки след 1-во класиране?
В същия или на следващия ден, поне досега.

# 766
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Привет 🤗
Шарлот, чудесно ти се е получило 🌷
Хайде пак да пожелая късмет на всички🍀 Да излиза това класиране, че ми писнА с тоя рефреш😜

# 767
  • Мнения: 728
Знаете ли горе долу колко време след излизане на класирането, РУО вадят статистиката с минималните балове по паралелки след 1-во класиране?

Горе-долу когато информатичката си изпие кафето.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 327
Досега минималните и максималните балове по паралелки не са излизали в системата, но пък могат да ни изненадат приятно тази година.
Дидева, а би ли споделила къде да ги търсим, че първо класиране, колкото и да е чакано, няма да е достатъчно за щерката Simple Smile

# 769
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Извинете за невежеството, но къде ще се види класирането? Аз виждам само желанията и бала за всяко желание. Не виждам бутон Класиране в менюто

# 770
  • Мнения: 11 818
В групата във ФБ вече една майка се е похвалила!!

Цитирам:
Приети сме... 1во желание системно програмиране пг Джон Атанасов. Звъннах в училището понеже нямам нерви вече имаха списъци при тях и ме зарадваха. 💕

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
Знаете ли горе долу колко време след излизане на класирането, РУО вадят статистиката с минималните балове по паралелки след 1-во класиране?
[/quote

В самия ден или на следващия. Зависи колко ще решат да се туткат. Тормозът по телефона ускорява публикуването.

# 772
  • Мнения: 7 640
Можем да определим само един от нас да рефрешва сайта, да не забива JoyJoy
А останалите 900 човека в темата само да чакат сигнал. Wink

Точно Simple Smile аз само тук чета ,въобще не рефрешвам .

Да, да не изтъркам F5. И няма да генерирам трафик, пък Stuck Out Tongue Winking Eye

# 773
  • София
  • Мнения: 1 210

Горе-долу когато информатичката си изпие кафето.

И трябва да се молим да не тръгнала да пътува за някъде, я за Павликени, я за морето... , че докато не се върне - дърво.

# 774
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Шарлот, Русалке bouquet

С чаша плодов fresh
прием.мон - refresh.

Няма ли да има пресконференция по случай класирането?

Разчитам на вас да разбера кога ще излезе класирането. Някак успях да изляза от профила, а не знам кода за достъп. Младежът сега не ми ги дава и иска да си види класирането преди мен. Сеща се да провери, ако му напомня.

# 775
  • София
  • Мнения: 12 076
Досега минималните и максималните балове по паралелки не са излизали в системата, но пък могат да ни изненадат приятно тази година.
Дидева, а би ли споделила къде да ги търсим, че първо класиране, колкото и да е чакано, няма да е достатъчно за щерката Simple Smile

На сайта на РУО.

# 776
  • Варна
  • Мнения: 2 041
Знаете ли горе долу колко време след излизане на класирането, РУО вадят статистиката с минималните балове по паралелки след 1-во класиране?

Горе-долу когато информатичката си изпие кафето.

И освен това, като им ги пратят от София и най-вече,  като им омръзне да вдигат телефоните и да отговарят да същия този въпрос.

# 777
  • Мнения: 976
Хайде да се уговорим всички четящи сега в темата да дадат мнение в 8класната  за училището, в което са. Тогава остават десетина...

# 778
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Шарлотче,Русалке,прекрасни рими сте написали.
Дидева,честит нов аватар.
Слънчева,щях да се залавя с кафето с " тоз математик".
Alexandra,тренира детето,че другата седмица сме в София на държавно.Днес съм на два фронта- класиране и ДЛОП мъже/ жени( но там само гледам резултати).

# 779
  • Мнения: 1
Няма още класиране, само бал.

Общи условия

Активация на акаунт