10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 502
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 13
Здравейте, аз имам въпрос за 3 класиране, че нещо не ми е ясно. Досега си мислех, че се изчакват свободните места, изтегляш си документите от у-щето, в което си записан и си ги носиш в у-щето в което има свободно място и което е по-желано от това по второ класиране.Сега обаче чух (от г-жа Кастрева), че се подават документи пак през системата. Правилно ли съм разбрала?

# 1 066
  • Мнения: 2 672
И моето момиче е прието в Руската гимназия с италиански език в Пловдив. Това беше и първото нейно желание. Успех по пътя напред!
Какъв бал?

# 1 067
  • Мнения: 48
Здравейте.
Знае ли се какъв е минималният бал за СМГ с английски. Нямах възможност да гледам пресконференцията.
Иначе за статистиката - синът ми е приет в ТУЕС СП 458.5 бал.

# 1 068
  • Мнения: 23
И моето момиче е прието в Руската гимназия с италиански език в Пловдив. Това беше и първото нейно желание. Успех по пътя напред!
Какъв бал?
Бал
431,500

# 1 069
  • Мнения: 98
Сървърът умря.
За статистиката - София, момче, 420, Първа АЕГ с ФЕ+БЕЛ.

И дъщеря ми е приета в същата паралелка. За статистиката бал. 445.5
Не й е първо желание, но сега рязко я захаресва и може и да се откаже от второ класиране.

# 1 070
  • Мнения: 107
Здравейте.
Знае ли се какъв е минималният бал за СМГ с английски. Нямах възможност да гледам пресконференцията.
Иначе за статистиката - синът ми е приет в ТУЕС СП 458.5 бал.
479,5

# 1 071
  • София
  • Мнения: 11 971
Скрит текст:
Скрит текст:
Номер 1 - приет по първо желание СМГ немски.
Номер 2 - приет по 25то желание НТБГ с АЕ. Ще участва на второ класиране. Бал 407 за ЕГ, а за най-желания ТУЕС - бал 430.

удобно ли е да споделите с какъв бал сте приети в СМГ НЕ?

Ами, сигурно е удобно, но нали някои се дразнят, та сега ще си седите в неведение. Smirk

Аз написах, че сме приети с 493,5, но най-ниският бал досега, установен между децата, които са приети,  е 490,5 и се съмнявам, че ще падне по-ниско от 490.
благодаря ви, това е много полезна информация.
Дали някой може да даде същото инфо и за СМГ АЕ? Колко е горе-долу най-ниския бал, с който ви е известно, че е прието дете? Аз до тук знам за 482 и не мога да повярвам, ако е това наистина...
има дете прието с бал 481 СМГ АЕ, и за кое не може да повярвате?
Благодаря за отговора. Вече от пресконференцията знаем и минималния. Знаех, че ще са по-високи от миналата година, но не очаквах толкова по-високи. Може би и разочарованието на детето ми влияе в повече... Дано има късмет на второ класиране той, а и всички, които трепетно ще чакат. Flowers Four Leaf Clover
[/quote]

Миналата година балът в СМГ с АЕ падна на второ класиране с 10 точки. Дишай! Simple Smile

# 1 072
  • софия
  • Мнения: 25 436
Честито на всички деца и родители доволни от първо класиране! Успех на всички, които ще участват във второ!

# 1 073
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Да се отчета и аз-Момче, Пловдив, Руската с испански - първо желание бал 458,5. Много щастлив!

# 1 074
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
В сайта на МГ-Пловдив видях следното съобщение:
"ВАЖНО: ДОПЪЛНЕНИЕ НА НЕОБХОДИМИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА ЗАПИСВАНЕ В VIII КЛАС СЛЕД ПЪРВО КЛАСИРАНЕ   
Уважаеми родители,
Във връзка с указание на РУО днес - 03.07.2018 г., при записването на ученици в VIII клас след първо класиране е необходимо да се представи и Удостоверение за преместване."
(http://www.omg-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … id=75&lang=bg)

Искано ли е досега такова удостоверение и дали от предходното училище ще са наясно какъв документ трябва да издадат?

Това е старо от 2018

# 1 075
  • София
  • Мнения: 1 535
Миналата година балът в СМГ с АЕ падна на второ класиране с 10 точки. Дишай! Simple Smile
Зная го, благодаря за куража, Санака Simple Smile
Можеш ли да си помислиш, че не сме изчели и проучили всичко и с корите за СМГ.  За тези три години там, така ги подковават тези деца, че не приемат нищо друго. Приет е в НПМГ, но сякаш говорим за 2 клана...
На него му трябват 6,50, но на фона на много по-високите балове, никой не можа да каже каква ще е стъпката тази година. Ще чакаме.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 13:08 от bubanka

# 1 076
  • Мнения: 132
Моята девойка е приета в 1AEG с испански и БЕЛ. След първото разочарование започна да се колебае дали да подаваме заявление за второ класиране. Първото й желание беше Испанската. Някой знае ли колко е минималният бал там за тази година?

# 1 077
  • Мнения: 39 287
Моля за помощ! След 2 часа щерката вече не иска да се записва на първото желание. Иска да отива на 4. Какво и как правим?

# 1 078
  • Мнения: 4 066
Сиси, честито! Много се радвам!

Косите на Вероника, как 3, аз преброих поне 7-8 франкофончета Simple Smile

# 1 079
  • София
  • Мнения: 1 817
Моля за помощ! След 2 часа щерката вече не иска да се записва на първото желание. Иска да отива на 4. Какво и как правим?

Нищо не можете да направите.

Е, няма ли още някой в Испанската с френски? Аз сама ли оставам на родителските?

Общи условия

Активация на акаунт