Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 юли 2019, 06:17 ч.

ДНЕВНИКЪТ - тема 99 - Да отслабнем всички заедно!

• 30 517
  • 694
  •   1
Отговори
# 690
  • София
Момичета, това е тип затворен клуб, където не се ходи свободно, а само с абонамент за личен тренер.
А точно собственичката е тази, която ме "отсвири". На годишна база излиза над 2000 лв.! Ами няма да ходя да й се моля! Писах няколко пъти, че се забавям с почването и се извинявам, после чаках да разбера дните на един вечерен курс и не исках да ангажирам  часове за тренировки и после да трябва да ги сменям. Последно два пъти я питах вече за конкретни дни и часове, в които да се върна. Аз не съм от обидчивите, ама такова отношение е като да ме е напсувала. Може поне да каже "Запълнени са ми часовете".
Не мога да си предаставя да имам бизнес и клиент да иска да се върне и аз дори да не му отговоря!
Спирам да ви занимавам по темата. Просто ми се развали планът за зимата, но ще си измисля нов Simple Smile

Дези, чудесно е това усещане! Много се радвам за теб и дано повече такива постове да има и от останалите в групата Hug

Имам подозрения, че съм вдигнала кортизола в следствие на допълнителният стрес от около месец. От там и качените кг. и несвалянето лесно. Сега съм по-спокойна и свиквам със ситуацията, но не знам освен спокойствие и умерено движение, какво друго се прави в такива ситуации Thinking

# 691
Франи,
аз бях в твоята сутиация, заради стреса, даже започнах да стискам зъби докато спя. Помогнаха ми капки на д-р Бах. Но сама знаеш, че най-много ще ти помогне спорта, е и няколко чаши вино Grinning

Иначе момичета не се меря на кантара, няма единия батерия, а другия не ми харесва. Ще се претегля след 2 седмици, пък каквото сабя покаже.
Храня се БВД, с изключние на малко мед в кафето. Не е някакъв режим със срок - колкото толкова, е споделих, че до сватбата искам да отслабна, да ви призная, гледам да не го мисля. Като си поставя срок и цел, се окепазявам. Понеделник ще пускам хормони и витамини, че вторник съм на лекар, малко ми е стрес.. Чудя се да пусна ли и една кръвна захар?

# 692
  • София
Браво Дези.. мечтая си и аз така Simple Smile

Иначе вчера 60 мин кардио, не съм яла нищо особено протеин + салати и днес кантарът +1 кг.. не мога да повярвам (не, не съм преди цикъл..)

# 693
  • Там за туманами...
Опекох едни мъфини от групата на Инес за закуска, хапнах ги с доза протеин, разбит с нискомаслен кефир. Заситиха ме чудесно, а енергията ми е на макс, хем имах 50 минутна тренировка с блендърите преди това. Да взема да поизчистя къщата освен? GrinningGrinningGrinning

Antonelly, аз бих пуснала и кръвна захар. Така и така ще се разкарваш и ще те бодат.

Иначе вчера 60 мин кардио, не съм яла нищо особено протеин + салати и днес кантарът +1 кг.. не мога да повярвам (не, не съм преди цикъл..)

Ето ти го отговора. Има достатъчно инфо по темата, аз лично не смятам да я преразказвам, но накратко- с толкова време кардио подобен резултат и напълно в реда на нещата.

# 694
  • София
Тили, аз нещо не мога да намеря подобно инфо.. Кортизолът ли подозираш? Аз тренирам доста и изкарах 60 мин, само за да усетя някакво натоварване...

Общи условия

Активация на акаунт