СПГЕ Джон Атанасов - приети 2019

  • 14 178
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 440
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...
Моят син ще е 9 клас системно програмиране.
Имат си едно момиче😀.

Тъкмо да не се разсейват Simple Smile
За по-мераклиите, фризьорското е наблизо. Хем ще са накипрени Simple Smile

# 106
  • Мнения: 310
Здравейте, на дъщеря ми й предстои кандидатстване сега е в 7 клас и много се чудим кое училище да предпочетем ТУЕС или това? Може ли някой да ми каже плюсовете и минусите и на двете? До сега не се е занимавала с програмиране и КС само в училище. Може ли за съвети.

# 107
  • Мнения: 2
Спешно Моля, някой родител да сподели какви по вид са тоалетните в училището. Имам предвид ремонтирани ли са разделени  ли са на дамски и мъжки. Дамските имат ли тоалетна чиния.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 9 684
Здравейте,
Понеже в темата за 7-ми клас има доста родители като мен, които се чудят дали Джон Атанасов е добър избор, се надявам да споделите какво се случи с вашите деца, доволни ли са от училището?
Споделете отзиви моля, защото ние сме в голяма дилема между Програмиране в Джон Атанасов или някоя от езиковите гимназии.

# 109
  • София
  • Мнения: 6 235
Ние сме много доволни, най-големият ни син завършва сега 10 клас. Но при него специално езиците не са силата и езиковите гимназии не ни бяха на прицел. На него му харесват техническите предмети, математиката. Основно момчешки класове са, имат разни щурави шеги в часовете, но не е имало драми, сбивания или нещо такова. Като цяло дисциплината е добра, имат даже и дрес код (не може с къси поли и шорти на у-ще), при колко там забележки последва изключване и това се спазва и се съобразяват и самите деца.

# 110
  • Мнения: 2 409
И аз бих искала да чуя актуално мнение за Джон Атанасов,ниво на преподаване,дисциплина....всичко ще ми е от полза,благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт