СПГЕ Джон Атанасов - приети 2019

  • 14 191
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 31
За съжаление не ми се дава много информация при задаването на въпросите - "Как ти се вижда новото училище - по-добре или по-зле от предното?", "Имаш ли приятели?", "Харесвате ли учителите?"и т.н. Надявам се всичко да е наред и явно на родителска среща ще разберем какво се случва.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 242
Благодаря! Очевидно само в нашия клас има такова текучество - досега 5 деца напуснаха...и непреодолим конфликт между ученици и учители.
Може ли инфо коя паралелка/специалност? Може и на лични, не питам просто от любопитство.

Нашият тийн изглежда доволен и спокоен, има 1-2 деца с които общува (но и като цяло на него му трябва време, за да опознае човека и да завърже приятелство). Казва, че му харесва. Баща му току подхвърля идеята да го преместим догодина в програмирането, но той си иска да си остане с класа.

На мен някои неща не ми харесват, като е споделял, за дисциплината в някои от часовете... Но след зора с уроците в 7ми клас, явно му е добре да го карат по-лежерно сега.

# 92
  • софия
  • Мнения: 71
Моят син е в КТТ и не е доволен също, не му харесва, иска да си се връща в старото училище. Ходих да говоря с директорката да го преместим в друга паралелка - не може, няма места. Има място само в Микропроцесорна техника, а явно там е проблема с напусналите деца. За програмирането каза "абсурд, там не се освобождава място", въпреки че мин. година имаше свободни места в 9 клас. Сега е ваканция и всичко е ок, но предполагам от понеделник пак ще почне да мрънка. Когато кандидатстваше искаше точно това училище, не сме и предполагали че може класа или учителите /или и аз не знам вече какво/ да не му хареса. Има приятели от неговия клас, от съседните също, общителен е, не знам къде е проблема?! , но това че той не е доволен ме тормози много.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 242
Дисциплината е проблемът за мен - не може в час ученикът на пърия чин да си сложи качулката на суичера и да си цъка игри на телефона.

Някои учители пък ги 'наказват' с тестове - ами не е това начина, освен, че заради 1-2 си пати целия клас, друго, че на който не му дреме, пак ще му е все тая.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 085
Здравейте, интересува ме дали училището има електронен дневник и коя платформа ползва.

# 95
  • софия
  • Мнения: 71
Привет, използват Shkolo.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 085
Благодаря.

# 97
  • Мнения: 15 223
Здравейте момичета. Може ли някой да ми обясни, като на луднала майка на седмокласник, каква е разликата между паралелките по Системно и Приложно програмиране в Джон Атанасов Simple Smile

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте момичета. Може ли някой да ми обясни, като на луднала майка на седмокласник, каква е разликата между паралелките по Системно и Приложно програмиране в Джон Атанасов Simple Smile


Здравейте,
Има ли кой да отговори тук? Simple Smile
И аз имам същото питане

# 99
  • Мнения: 47 890
Също и как се разиха конфликтите, доста притеснително изглеждат.

# 100
  • Мнения: 1
Моят син сега завърши Джон Атанасов и "Директорката" напълно се подигра с тях. Реши, че няма да имат бал защото не и пишело в длъжностната характеристика да организира. Миналата година ни събраха капаро, което отказва сега да върне, чак септември месец. Писах й лично на нея, но получих отговор от класната му, тя се крие. Разочарована съм, защото това е някаква нейна прищявка и няма никаква организация, просто да дойде човек който ще държи на учениците си. Да не говорим за ситуациите които ставаха през годините и бяха прикривани умишлено.

# 101
  • Мнения: 19
Не е без последици изказването на свободно мнение и  съмнението
в "престижа". Иначе безпринципност, формализъм и демотивация на учителите с резултат - от напрежение  до непукизъм при учениците

# 102
  • Мнения: 209
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 23:23 от entwickler

# 103
  • Мнения: 65
По колко момичета с в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...

# 104
  • София
  • Мнения: 227
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...
Моят син ще е 9 клас системно програмиране.
Имат си едно момиче😀.

Общи условия

Активация на акаунт