Синеморец 2019 - 2020

  • 10 391
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Здравейте, тази година решихме да почиваме със семейството ми - 2 възрастни и 2 деца (на 18 и 12 год.) в Синеморец. Може ли да ми предложите апартамент с кухня, защото децата ми са със здравословен проблем. Ако може да има и басейн. Благодаря предварително!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 1 179
Виж sea life, просторни са с оборудвана кухня и басейн. Препоръчаха ми ги приятели, които бяха там през Юни.

# 77
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Стела Марис - апартаменти със собствена кухня са, част от тях се наемат. Но ходихме там преди повече от пет години, едва ли мнението ми ще е меродавно. Имаше прибори (ножове, вилици, лъжици), тавичка и дотам - останалото е хубаво да си го вземете със себе си.

Иначе имат може би най-хубавия и топъл басейн, който съм посещавала. Работеше до 9 вечерта, слънчев през целия ден. В комплекса обаче нямаше собствен ресторант, имаше някакво подобие, което всяка година се наемаше от различни хора. От трите години, през които бяхме там, само едната година беше добър.

Иначе плажът (Бутамята) беше близо, на 50 метра. Въпреки че на връщане е баир.

# 78
  • Мнения: 118
Здравейте, някой дали може да ми сподели как се стига до екопътеката във Синеморец. Ще съм много благодарен.

# 79
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Ако става въпрос за тази, която води до Силистар покрай морето - от най-южната част на Болата. Там има едни скали, в ляво зад тях тръгва пътеката и натам няма как да я объркате.

# 80
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Бутамята... Болата е маалце по-северно. Simple Smile Да не се озорят Simple Smile

# 81
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
SatisfiedSatisfiedSatisfied Хахахаха, да!!! Ама добър маршут спретнах, признавам! Satisfied

# 82
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ха, лошо няма! Аз откога искам подобен маршрут, ама моя мъж не може да се навие - все му се струва, че на север от Бургас лятото трябва да се ходи минимум със зимно яке и валенки Simple Smile

# 83
  • Мнения: 999
Здравейте, моля за актуални препоръки на хубави места за хапване в Синеморец. Засега в списъка са бистро Рай и Куцата Медуза. Нещо друго, от което има доволни?

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Здравейте, моля за актуални препоръки на хубави места за хапване в Синеморец. Засега в списъка са бистро Рай и Куцата Медуза. Нещо друго, от което има доволни?
Таляна. Страхотно място. Вечер за два дни напред беше резервирано, но по обяд си намирахме място.


Изглед от там

# 85
  • София
  • Мнения: 185
Скрития мъж и Албатрос. Blush

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Скрития мъж и Албатрос. Blush
От Скритият мъж аз не останах доволна. Механа. Морски неща почти не предлагат. 2 часа чакахме да станат някои от нещата. Кухнята също не ме очарова.

# 87
  • Мнения: 27
Здравейте!
Предстои ни кратка почивка в Синеморец.
Моля за препоръки за:
🔸плаж
🔸места за хапване - морска храна, чИбапчетата си ги имаме и в София 😀
🔸забележителности/интересни места за посещение в и около района.

Виждам, че Бутамята е най-посещавания плаж. Има ли причина за това? Там ли морето е най-спокойно? По другите плажове има ли шезлонги и места за хапване? Също, бихте ли ми казали кои плажове са по-трудно достъпни? В момента не ми е препоръчително катеренето и слизането по скали и чукари :д

Благодаря предварително!

# 88
  • Русе
  • Мнения: 676
Какъв е флагът днес на Бутамята? Пускат ли в морето?

# 89
  • Мнения: 218
Здравейте, моля за актуални препоръки на хубави места за хапване в Синеморец. Засега в списъка са бистро Рай и Куцата Медуза. Нещо друго, от което има доволни?
Хоризонт, Синята акула.
За бар - Кораба

Общи условия

Активация на акаунт