Къде в Пловдив??? - 81

  • 30 605
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Привет, момичета! Търся добър специалист в Пловдив за ботокс, филъри-лице и устни.
Д-р Снежана Атанасова , Атадерма Wink
Много е внимателна и има страхотна апаратура,ако решиш и за нещо друго Simple Smile

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Относно мелничките - потрошила съм няколко електрически и се отказах от тях. Ползвам една механична от Икеа - е,"желязна" е! Много удобна,може да се регулира и колко едро да мели. И една за сол ползвам такава. По спомен бяха до 10лв.
А, ето я
https://www.ikea.bg/products/cookware/food-storage-organising/sp … odpravki/10152875

# 692
  • Мнения: 729
Ей затова го обичам тоя форум,много пъти ми е бил безценно полезен.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Къде в Каршияка мога да дам картина за поставяне на рамка?Не може да няма ателие, предлагат ми чак на Джумаята.

# 694
  • Мнения: X
Аз ползвам две. До Чифте баня, излизайки от подлеза, в посока Четвъртък пазара има ателие за рамки, веднага след пресечката, преди фотото. Другото е на Шести септември, като излезеш от същия подлез, но в посока площад Шахбазян, на 30 метра преди светофара. Второто не работи в събота и неделя, за първото не съм сигурна. Рамкиране правят и в двата Бриколажа. Има малка разлика в ценоразписа им. До автогара Родопи е една идея по-скъпо, от колкото в другия.
За Кършияка не съм чувала. Когато Практикер беше на бул. България, можеше там да отидеш. Вече е в Кючука.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 861
Идеи за настаняване в бюджетен хотел в Смирненски или в близост? И приличен все пак, че деца ще отсядат.

# 696
  • Мнения: X
Идеи за настаняване в бюджетен хотел в Смирненски или в близост? И приличен все пак, че деца ще отсядат.
https://mob.pochivka.bg/hotel-afrodita-o3276

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Ако не сте чули...и тази и утре вечер продължава http://night.bg/.

# 698
  • Мнения: 6 975
На малката главна е пълно с лалета.

# 699
  • Мнения: 625
Здравейте, къде в Пловдив мога да питам какви са изискванията за поставяне на рампа във входа за детските колички, че има доста стълби? Изобщо някой чувал ли е дали има такава услуга?

# 700
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 817
Здравейте, къде в Пловдив мога да питам какви са изискванията за поставяне на рампа във входа за детските колички, че има доста стълби? Изобщо някой чувал ли е дали има такава услуга?
Общината може би?

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Благодаря за отговора, по-добри варианти са от Смирненски където ми предлагат

# 702
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Здравейте, някой знае ли какъв е този магазин срещу парк Лалута ? На мястото на магазина за обзавеждане и декорация за дома се намира, преди май продаваха и плочки и такива неща. Минах по булеварда и видях, че скоро е имал откриване. Не намирам нищо в интернет. Имаше снимки на мъжка и дамска мода по оградата.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета. Можете ли да ми препоръчате добра масажистка? За хибав мануален масаж, за един чуден плексит и антицелулитни също. Много благодаря предварително. Simple Smile

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 3 563
Здравейте,
От къде да си купя пистолет за топъл силикон?
Има ли нещо специфично, което е добре да се има в предвид при избора?

Общи условия

Активация на акаунт