Какво направих днес за себе си? - 5

  • 38 084
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 448
Вечерно на Черноморец!




# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Бяхме с приятели на селска къща. Снощи барбекю, салатка от градината, домашен хляб, тиха музика и много бири😁 Днес лежерно под асмата и следобяд наобратно.

# 47
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Поръчах си много дрехи и чанта.
И на малкото човече също. Много обичам да избирам малки сладки розови дрешки. Grinning Ще ги купувам аз, докато мога, че това време бързо минава.

# 48
  • Мнения: 7 910
Ще си тръгна по-рано от работа и ще си легна на тишина и спокойствие. Не се чувствам много добре.

# 49
  • Мнения: 24 327
А аз ще пийна бира с приятелка довечера

# 50
  • Мнения: 3 732
Пих бира в парка с един почти непознат. Не усетих как минаха 4 часа. Отдавна не се бях чувствала толкова спокойна и свободна. Не ми се налагаше да се държа по определен начин, бях себе си. Много се смях, забавен събеседник се оказа.

# 51
  • Мнения: 1 387
Бях на козметик.

# 52
  • Мнения: 554
Ходих да видя баба след работа. Постоях 2 часа (кучето вече искаше да си тръгваме). Тя е на 85+ и съм наясно, че няма да я има още дълго, но за съжаление не ходя често при нея. Трябва да променя това.

# 53
  • Мнения: 5 262
да. ако можеш и имаш възможност. аз нямах и много съжалявам.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
OnDiNe_,  страх от перспективата да свикна с някого и да се доверя и да го загубя... Доста време бях сама и това са последствията
Ще си вшдя с приятелки.

# 55
  • Мнения: 28 448
Аз съм на лекар- козметик, малко за подмладяване....!

# 56
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
OnDiNe_,  страх от перспективата да свикна с някого и да се доверя и да го загубя... Доста време бях сама и това са последствията
Ще си вшдя с приятелки.

Прегръдки! Послушай сърцето си и се от дай на чувството, ако наистина е хубаво. Сигурно дълго ти е липсвало. Разочарования винаги има, независимо дали ги очакваш или не. Дано се преодолееш!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 247
Поръчах си два чифта обувки и сега нямам търпение да дойдат. Отделно си епилирах краката, разхождах се, купих си много готина жилетка.

# 58
  • Мнения: 1 387
Купих си нова рокля и потник.

# 59
  • Мнения: 48
Играх с децата си на ластик и федербал Simple Smile ... Върнах се в детството.

Общи условия

Активация на акаунт