Какво направих днес за себе си? - 5

  • 38 147
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Мими, благодаря!

Славина, много хубаво ми стана като те прочетох. Браво, че си спасила малката душичка.

# 676
  • Мнения: 42
Каква хубава тема!
Днес съм на работа, но довечера ще си направя дълга баня и прическа с преса.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Оправих маникюра, взех си бельо, ще почета книжка.
Славина, ще видиш каква любов е това ❤

# 678
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Купих си мечтана папрат. Вече имам три. Ужасно ги харесвам.
А вчера си сложих едно добро дело на сърцето. На вестникарски реп, след края на работното му време, излизат 3 момиченца и продават гривнички. Собственоръчно направени.
Преди две седмици се сдобих с една такава, майка ми я купила. Вчера отивам да си напазарувам, минавам покрай тях. И трите в един глас"здравейте, искатели да си купите гривна от нас". Показах им моята и казах се вече имам от тях, но не ми пречи да си взема пак. Разглеждам и чувам разговор между две от момшченцата под формата на шепот"ама тя вече има една, защо я караш да си купи друга...". Вече имам две гривни. Наистина, страхотни са. И аз към доволна.

# 679
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
Славина, браво, намерила си приятелче за цял живот Heart,ти него, и то тебе Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 5 262
Аз си взех нов помощник в домакинството. Един робот който мие. НЕ само моп, ами мие и суши като събира мръсната вода. Днес сутринта него го пуснах на 2 рия етаж в коридорите и спалнята , в хола с килима пуснах прахосмукачката , в коридора пред входната врата пуснах мопа Yum

Купих по-евтиния вариант на миещ робот, но пак ми върши работа.

# 681
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
Аз най-сетне пих кафе в събота с една приятелка - цеели 2 часа,за нас си е рекорд ,че от месец не успяваме да съчетаем програмите.Ма много е хубаво с добър човек и не усещаш как минава времето...иначе си купих разни козметични неща,не че много се гримирам ама да си имам:) А вчера се разходихме с ММ , без да гледаме часовника ,говорихме си много,хапнахме,държахме се за ръце,абе идилия ,подсети ме защо точно той е моя мъж:) Лека седмица момичета,и да се наслаждавате на живота!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Браво,Славина! Hug

Аз хванах купчината дрехи за гладене и ги оставих в Химическото.Те да се мъчат! hahaha

# 683
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Вчера за пръв път от много години с мъжа ми бяхме в парка. Вместо да бачкаме традиционно като всяка неделя. Къща, все има работа. Заведохме децата в парка (за пръв път и двамата с татко им) и си седяхме на пейката цял час.

# 684
  • Мнения: 7 457
Почивах си, погрижих се за външния си вид, гледах стари филми.

# 685
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
На почивка сме до Хисаря.

# 686
  • Мнения: 29 087
Понеже тази вечер съм сама я изкарах в бърборене с приятелка по телефона, дълъг душ и сега сладък сън! Колко ще е сладък на пълнолуние...? Joy

# 687
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Оф нее, пълнолуние ли е? Много ми влияе, а утре ставам рано и имам много задачи...

Влязох да се похваля с цяло шише пълномаслено мляко... Grinning

# 688
  • Мнения: 5 262
аз имам една огромна тиква за двете деца.  Не голяма, ами огромна. Колкото две големи тикви. Подарих им я да я издълбаят за Хелоуин

# 689
  • Мнения: 1 938
Най-после намерих време да направя туршията за (ракията) зимата.

Общи условия

Активация на акаунт