Какво направих днес за себе си? - 5

  • 38 122
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 198
Обездвижила съм се. Вчера направих един 10 км. преход и тази нощ спах като заклана, въпреки силното кафе. А това си е за хвалене при мен.

# 691
  • Мнения: 5 262
Аз откакто събирам орехчета си правя 30 мин. разходка всяка сутрин с навеждане и изправяне. Не се събират много орехчета вече, защото много хора събират. Но всеки ден по малко.

# 692
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Днес се разхождахме много. Хисаря е прекрасен град. Heart Eyes Страхотни паркове за дълги разходки. ММ оплези език, но ние с кучето сме доволни.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 15:09 от DespicableMe

# 693
  • София
  • Мнения: 6 198
bella_ciao, вчеращната разходка стартира с 11 ореха, които отидоха в раницата. Последва традиционното за този сезон ядене на глог (уж да ми е здраво сърцето), после се "сблъсках" с една дива ябълка и си разквасих устата и мушнах в раницата още около 1кг. ябълки. Те дребнички, но  хубаво узрели и сладки. После пък се появиха храстите с трънки. Малко бодат, ама как да ги подмине човек, като и те били полезни за нещо си. На финала с изненада видях едни тъмно червени джанки, явно си зреят на дървото от пролетта още. Разкошни. Та човек гладен няма да остане в този сезон Simple Smile

# 694
  • Мнения: 5 262
Оу колко трънки има наоколо и едри и узрели, но не смея да ям много. Събирате ли ги за нещо?

# 695
  • София
  • Мнения: 6 198
Хората ги събират и ги сушат доколкото знам. Аз си хапвам в движение.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Оправих маникюра и педикюра, падсилих цвета на косата, надявампсе и книга дя почета.

# 697
  • Мнения: X
Маска на лицето. И оправих маникюра.

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179

Първите цветенца от баба на пазара за новия ни дом 😊

# 699
  • Мнения: 28 789
Приготвих багажа за семинара....сега душ и ранно лягане, че утре трябва да съм свежа!

# 700
  • Мнения: 1 387
Поръчах си три блузи.Отделно си купих една блуза и една риза.
Направих си домашна маска на косата.
От днес започвам да тренирам пак на кростренажора.

# 701
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 789
От 10 счупени европалета, успях да поправя 6. Доволен съм от резултата.

# 702
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
От 10 счупени европалета, успях да поправя 6. Доволен съм от резултата.

Ето това си е постижение. Защото и един мъж да поправя счупени европалети...

# 703
  • Мнения: 9 152
Какво е европалет? Blush

# 704
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 789


Казва се европалет, защото отговаря на изискванията на европейската палетна асоциация. Затова ги виждаш и тези щампи EPAL и ЕUR.
Кото влезеш в Кауфланд, ако видиш стока, която чака да бъде обработена, огледай палета. Ще видиш посочените надписи.

Общи условия

Активация на акаунт