Какво направих днес за себе си? - 5

  • 38 100
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 554
Не е кой знае какво, но да мина и аз да се похваля - купих си нова рокля вчера, днес вече съм с нея. Grinning

# 706
  • Мнения: 1 652
Обезкосмих се вчера, а това с 3 месечно бебе е много трудно.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 249
Дойдох на време на работа, обядвах вкусотии, отидох до Изи Пей, за да пусна дарение за едно детенце, дарих и на една съфорумка ваучери от КК. Купих си две книги, дано скоро да ми остане време и да ги захвана, обичам да чета.
Имам уговорка за театър довечера, ще гледам комедия.

# 708
  • Мнения: 64
Купих си шал, жълт.
После пих кафе сама и наблюдавах преминаващите хора.
Еми, хубаво ми беше и това е. Един от малкото пъти, в които усетих значението на думата "безвремие".

# 709
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Вчера се запознах със съфорумка, много приятен човек. Разходи ни из страхотния Пловдив.
Днес бяхме до Карлово и Сопот, купихме си маратонки.

# 710
  • Мнения: 4 808
Купих си хризантеми и теменужки и след работа ги посадих в градината. После седнах на верандата за почивка с цигара и ми беше много хубаво.

# 711
  • Мнения: 9 152
Правих гимнастика.
Четох нов материал от хобито ми (интересите ми), който ми беше много полезен.

# 712
  • Мнения: 554
Стегнах багажа и след работа тръгвам за Букурещ, а от там за Рим за няколко дни. Дори ще си тръгна по-рано от работа.
(Много се вълнувах до вчера, но сега кучето ми нещо не е добре - или е болна или усеща, че заминавам, но не е малкото диване, което беше и ми е много притеснено заради животното и вече изобщо не ми се ходи.)

# 713
  • Мнения: 667
mariyaogneva, нали ще се грижи някой за нея, всичко ще е наред. Като я гушкаш притеснена, тя още повече усеща, като се знам аз каква ставам за моята дива акита... Satisfied
Та, за днес: синът ми е на изпит по кормуване, дано всичко е наред, после ще го взема и ще излезем заедно, рядко се случва ще се радвам да споделим време заедно Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 387
Вчера ходих на очен лекар,а после на театър.
Днес си записах час за зъболекар и оправих маникюра.

# 715
  • Мнения: 7 923
Взех пълна торба книги от библиотеката. Купих си ядки и грозде, направих си сандвичи. Лежа от часове в обляната от слънце спалня, слушам врабчовците през широко отворения прозорец, ям забранени за мен храни и започвам третата книжка за деня.

# 716
  • Мнения: 5 262
Ева и аз обичам да започвам по много книги. В момента имам няколко започнати. НЕ мога да се реша коя да продължа. И аз снощи бях на библиотеката. Аз имам една книга от там.

# 717
  • Мнения: 7 923
Белла, аз прочетох първите две - тънки са. Не съм се изразила правилно, не чета едновременно две книги, защото губя нишката и усещането, а накрая зарязвам и двете.
Подарих си този ден за мое лично глезене.

# 718
  • Мнения: 5 262
Аз като чета няколко книги едновременно по-рядко ми доскучава нещо.

# 719
  • Мнения: 2 749
Бях на маникюр. За пръв път си слагам светъл свеж тон на ноктите, а не черно и варианти. Харесва ми! Пак има и малко черно де Grinning И си купих билет за театър.

Общи условия

Активация на акаунт