Сполучливи имитации на маркови парфюми - 29

  • 50 791
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 444
Кристалче,YSL Manifesto - Roxanne,ли беше най-близък до оригинала?

# 481
  • София
  • Мнения: 1 885
Lale_Lili
Скрит текст:
Здравейте! Вчера най-после получих списък на Парфен и какво да видят очите ми Magnifique-Lancome. Аромат, който доста харесвам и с удоволствие бих ползвала. Искам да попитам сред вас има ли някоя която го е купувала и дали може да даде отзив до каква степен се приближава до оригинала.
Също така искам да попитам за Midnight rose - Lancome, дали  версията на Парфен е добра.
Нали при тях беше промоцията 2 на цена от 30 лева? Ако е така, това определено са двата парфюма, които бих си закупила на първо четене, но вече като отида на място може и нещо друго да харесам.
Не е при Парфен, при Мартинез е промоцията.

# 482
  • Мнения: 4 094
"Не е при Парфен, при Мартинез е промоцията."
Благодаря! Все ги бъркам. Все още не съм пазарувала от нито един от двата.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Мартинез също имат Среднощната роза на Ланком. Пробвай я като отидеш в магазина.

# 484
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 543
Имам два много сходни парфюма - CK IN2U - Келвин клайн от Рефан, и Макс Мара от Заг. Днес реших да тествам кой от двата ми харесва повече. Пръснала съм върху едната и другата ръка, и си ги душкам от време на време. Разликата е незначителна първите 10-15 мин. След това Макс Мара става с една идея по-мек,усещам захарта и джинджифила, а при другия по-отчетливи са цитрусите, може би и кедъра. Това изобщо не ми помага да избера. Много обичам цитруси и кедър, и леко мъжкото звучене в ароматите, но пък Макс Мара ми ухае по-луксозно. Прекалено много си приличат.  Sad
Като гледам във фрагрантика, като трайност и шлейф също са сходни.
Същата, даже по-голяма прилика имат  шансовете на Шанел - Vive и Fraiche.
Вие имате ли други такива парфюми?

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 11:00 от Ljuboznatelna

# 485
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Здравейте, мили момичета, намирам се в София в момента и прочетох за новите парфюми на Парфен, а и изобщо някой може ли да ме опъти в кои молове тук има физически магазини на Парфен и евентуално в кой мога да намеря и новите им предложения, много ме заинтересува Магнефик на Ланком/който много пъти съм имала в оригинал/. Също така не мога да намеря и фейсбук страницата им, за да поръчам онлайн, моля някой да ми изпрати линк, ако може. Благодаря ви предварително! 💕💕💕

# 486
  • София
  • Мнения: 1 885
kolevaangela, в МегаМол на тунела при Люлин има - на втория  етаж между ескалаторите е.

# 487
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
kolevaangela, в МегаМол на тунела при Люлин има - на втория  етаж между ескалаторите е.
  Много ти благодаря!!!❣

# 488
  • Мнения: 2 030
Момичета, аз ли пак съм в грешка? В коя фб страница на Парфен са обявени новите попълнения? Гледам, гледам обаче в Парфен България не са публикували нищо от месеци насам. В Парфен Пловдив същата работа. Grinning Кога ли да ги очакваме тези новости, предполагам и се надявам до по-малко от месец да са заредени.
Откакто получих Бонбона на Баргело тъна в блаженство и почти всеки ден след като се прибера вкъщи и си взема душ се пръскам с него. Навън в тия жеги не смея да го сложа, за да не удуши мен/околните и да ми секне любовта. Joy Завидна трайност има, представям си в студено време с повече апликации какво би станало. Flushed Споделих си радостта, благодаря за вниманието! Laughing

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 12:45 от ina-mina

# 489
  • Мнения: 1 167
Къде поръчвате Баргело, вече физически магазини няма доколкото знам.

# 490
  • Мнения: 2 030
Тук в магазинната мрежа се разпространяват като Рафаела Силвър и Голд, а иначе в Olx и bazzar има много обяви на частни лица, които внасят по поръчка от Турция.

# 491
  • Мнения: 4 094
Kolevaangela мисля че Magnifique е само наливен Sad
С такова впечатление останах след като няколко пъти прегледах списъците. Той е в списъка Bulk и това ме навежда на мисълта, че е в разфасовка от 125 мл. на цена от 37 лева. Ако е така мога да предложа за София да се съберем желаещи и да си купим една  бутилка и да си я разпределим. Може идеята ми да не е добра.
Разгледах и сайтовете за откровени ментета и там има 75 мл. На цена от 27 лева. Толкова мога да кажа за Magnifique.

# 492
  • София
  • Мнения: 4 483
Kolevaangela, магазинът на Парфен в Мега Мол е франчайз. Не всичко има при тях. Новите неща зареждат по-късно. Препопъчвам щанда в The Mall на Цариградско.

# 493
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Kolevaangela мисля че Magnifique е само наливен Sad
С такова впечатление останах след като няколко пъти прегледах списъците. Той е в списъка Bulk и това ме навежда на мисълта, че е в разфасовка от 125 мл. на цена от 37 лева. Ако е така мога да предложа за София да се съберем желаещи и да си купим една  бутилка и да си я разпределим. Може идеята ми да не е добра.
Разгледах и сайтовете за откровени ментета и там има 75 мл. На цена от 27 лева. Толкова мога да кажа за Magnifique.
. Много добра идея, аз имитация на Магнефик Ланком не съм срещала никъде, благодаря ти!💕

# 494
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Kolevaangela, магазинът на Парфен в Мега Мол е франчайз. Не всичко има при тях. Новите неща зареждат по-късно. Препопъчвам щанда в The Mall на Цариградско.
. Благодаря ти, Меги!🌷❣

Общи условия

Активация на акаунт