Няма желание за секс

  • 13 375
  • 518
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 354
Не е нужно постоянно някой да е виновен. Достатъчно е да се опита да я предразположи, човекът я обича все пак.

# 31
  • Мнения: 28
Ще пробвам довечера за пореден път, вечеря, вино, мохабетче, ухажване пък да видя кво ще излезе, може и да искараме късмет

# 32
  • Мнения: 46 546
Случвало ми се е 2 пъти. Веднъж беше преди детето, причината се оказа в противозачатъчните хапчета, които пиех. Направо ми разказаха играта, апатия за всичко. Като ги спрях все едно се събудих.
Втория път причината беше в щитовидната жлеза, слава богу не нещо злокачествено, но съм на хапчета за цял живот.
За съжаление в доста от случаите причината е здравословна. Да взима направления и да провери хормоните. Ако всичко е наред, тогава търсете причината в ежедневието и другите работи.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 15:08 от Не се сърди, човече

# 33
  • Мнения: 28
Това със щитовидната жлеза е наследствено нали, маика и пие хапчета за жлезата

# 34
  • Мнения: 46 546
По принцип да, въпреки че при мен не е наследствено.
При всички случаи да я провери - ехограф и кръвни.

# 35
  • Мнения: 28
Добре, благодаря

# 36
  • Мнения: 1 864
И аз мисля, че има здравословен проблем. Рутина, умора - да, фактори са, но за 2 години - 10 пъти...Е, няма как.
Лекар, изследване на хормони.
Когато все пак правите секс макар и супер рядко изпитва ли удоволствие?

# 37
  • Мнения: 28
Да личи си че се наслаждава, всеки път даже стига до края, и еи тва мн ме обърква също, кефи се 2 3 дни после щастлива уж иска пак, но уви..... Нищо

# 38
  • Мнения: 8 884
Взимате гледачка за детето и всеки ден да имате поне по 2ч прекарани само двамата.

# 39
  • Мнения: 46 546
То така лесно се намира гледачка. Нервите с нея са повече, отколкото да си гледат детето и да си вземат 2 часа за тях, докато спи,
Но по писаното - няма да помогне нищо, дори дете да нямаха, пак положението щеше да е същото. Има здравословна причина, да я търсят.

# 40
  • Мнения: 191
Добре, да приемем че има здравословна причина.Тя така ли не се усеща ,че ако на нея не и липсва, то любимият и мъж не е в същото положение-Що за човек ще си , ако не се интересуваш и сещаш за човека до себе си. Не мисля, че е това.Когато човек има проблем-решава го.Тя не е в пети клас , та да е толкова залюхана .Тва са две години , не два месеца.

# 41
  • Мнения: 1 765
Оф, поредната тема. Намерете си другите подобни теми и вижте какво са писали хората по тях.  Имам чувството, че един и същи човек ги пуска, аман! Sad

# 42
  • Мнения: X
Да не е на противозачатъчни?

# 43
  • Мнения: 28
Никого не карам на сила да чете темата!!! Не не е на хапчета

# 44
  • Мнения: 46 546
Що за човек ще си , ако не се интересуваш и сещаш за човека до себе си...
Толкова си скапан, че елементарните дейности ти изстискват всичките сили, мислиш само как да избуташ деня, за друго не остава. И разбира се го отдаваш на жегите, студа, умората от детето и т.н. Вечер си казваш - утре ще положа повече усилия и ще се променя, но всичко се повтаря.
Не знам как да го опиша точно, накратко - бай, бабо, да не те стига.

Общи условия

Активация на акаунт