Малко ти трябва да оцениш качеството на продуктите „Тандем“

  • 5 924
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • добрич
  • Мнения: 339
Обожавам попарка със сухари, сиренце и масълце. Любими са ми разядките с натрошено сирене, крема сирене, черен пипер, червен пипер, сол и различни подправки.

# 241
  • Мнения: 1 202
Любимата рецепта ми е пълнени чушки с яйца и сирене запечени на фурна!

# 242
  • Мнения: 2 515
Обожавам млечни продукти! Не мога да не ям мляко, сирене и кашкавал!
Сега, лятото, тараторът е на почит у дома. Аз обичам пълнена зелена пиперка със сирене, децата пък редовно ядат кисело мляко с бисквити Simple Smile

# 243
  • Мнения: 43
Таратор, крем карамел.

# 244
  • Мнения: 478
Цялото ни семейство начело с малката ни дъщеричка обожаваме млечните ви, а и не само продукти.
Най-лмбиму обаче с млечни продукти в момента се сещам за принцеси с кашкавал, принцеси с яйца сирене и кашкавал, сирене по шопски иии любимия ни чийзкейк без печене, който приготвям с крема сирене. 😊

# 245
  • София
  • Мнения: 3 816
Панирани хапки сиренца и кашкавал в паста "Патафри" . Simple Smile

# 246
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Миш-маш със сирене! Вкусно, лесно и полезно! Wink

# 247
  • Мнения: 232
сирене +червен пипер и олио , кашкавал с колбас на хапки

# 248
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Първата рецепта , която ми изникна в съзнанието след като прочетох въпроса беше за крем карамел Simple Smile Следвана от рецептата за мляко с ориз , мляко с грис и палачинки . Все простички и лесни , но много вкусни нещица Simple Smile

# 249
  • Мнения: 939
През лятото сиренето и кашкавала задължително присъстват на масата в най различни комбинации

# 250
  • Мнения: 2 290
Децата много обичат мекички със сирене.
Аз мога да изкарам цяло лято на намачкани розови домати със сирене и диня със сирене Smile

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Млечен продукт може да се каже, че присъства всеки ден в къщи.
За любим се сещам за таратор, а зимата - сух таратор, както казваме по нашия край на салата "Снежанка".

# 252
  • Мнения: 1 391
Пипер с яйце и сирене, Сирене по шопски,  бъркани яйца , таратор . Бързи и лесни!

# 253
  • Мнения: 2
любими на цялото семейство - филийки с яйца и сирене!

# 254
  • Мнения: 987
Сладкишче с кисело мляко и вафлички.

Общи условия

Активация на акаунт