Лакове за нокти - 130

  • 36 865
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 157
Luchia^^^, за съжаление няма да мога, дадох го на една приятелка. Ще я попитам, ако още го има.

# 31
  • Мнения: 2 954
Аз пак да попитам някой ползвал ли е фолио за нокти?

# 32
  • Мнения: 4 403
Благодаря ти
Аз взех бегло подобен цвят на този от Чайна Глейз. И сега установих, че кошмарен и на черти е Neon & on & on, а зеленикавият - too yacht to handle не става така. Не е покривен от един слой, но и не седи на черти. Нормален лак. Явно само онзи си е ужас


В този ред на мисли - момичетата, които използвате free нещо си лакове - забелязвате ли разлика? В смисъл - примерно, по-здрави нокти, или.. нещо друго осезаемо?

# 33
  • Мнения: 1 975
В този ред на мисли - момичетата, които използвате free нещо си лакове - забелязвате ли разлика? В смисъл - примерно, по-здрави нокти, или.. нещо друго осезаемо?
Най-осезаема е липсата на силна миризма.
Не мога да се оплача откъм състояние на ноктите, но не мисля, че има връзка с фрий лаковете.

# 34
  • Мнения: 5 478
Ама, Божееее! Ама как съм изпуснала три страници? Flushed И викам 'що никой не пише в темата...

Аз май нямам любими летни декорации. Иначе много ми допаднаха всички снимки, които сте показали Yellow Heart
Днес сложих едно любимо Кико, ще снимам утре да кача.

# 35
  • Мнения: 1 988
Lemy, Luchia, лакът не е ли този?

Има и много нежен шимър, много е приятен.

# 36
  • Мнения: 4 403
Благодаря, Елмайра Simple Smile Прилича, да, ще го проверя на живо и ще го ползвам за еквивалент на този, долу показания:

А това е too yacht... by China Glaze, на 3 тънки слоя, без топ лак.
   Определено оня, смотания, neon & on съхне по-матово и с повече черти.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 08:43 от Luchia^^^

# 37
  • Мнения: 20 157
Елмайра, като, че ли е този, но не мога да кажа със сигурност.
Лучия, някои неони се нанасят малко по-тегаво, но с практика се хваща цаката. Пробвай малко по-полегато да държиш четката. Случва се на първият пласт да има черти, вторият да оправя всичко. При мен този е най-мъчен:

# 38
# 39
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Един от любимите ми летни лакове:


На Avon е. Доукрасих го с едно глитърче на Селен.



# 40
  • Мнения: 20 157
Лейди, роклята много ми хареса 👌
От тук някъде ли е?

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Лейди, роклята много ми хареса 👌
От тук някъде ли е?

От Дафне е. Даже е намалена сега, Леми. Simple Smile
Благодаря и аз си я харесвам.

# 42
  • Мнения: X


Записвам се пак с kbshimmer saltwater sassy. Много красив цвят, но гъст, труден за нанасяне и ми стана неравномерно разпределен...

Страхотни декорации на всички! Адмирации! Толкова ми харесаха, че си купих цветове за маникюр диня и киви. Само да ми остане малко време...

В момент на лудост си поръчах тези 4 топа и сега се чудя за каква декорация да ги използвам.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря за новата тема! Не мога да смогна да харесам всички показани красоти! Страхотни сте! На моите мижави нокти декорации не си представям. Единственото по-различно, което правя е half moon manicure със сребрист полумесец и син основен лак, но само когато слагам Shellac.
Днес съм с Ариел, но вече е показван няколко пъти.

# 44
  • Мнения: 20 157
Adisun, с тези Опита можеш да си направиш прекрасен акварелен маникюр:


https://www.google.com/search?client=ms-android-sonymobile&b … &oq=&aqs=

Общи условия

Активация на акаунт