Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 29 тема

  • 59 850
  • 804
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте, до момента не съм извършвала подобни процедури, но от известно време мисля за филър за устни. Имам голямо притеснение обаче - моите са много тънички и нямам идея какво ще се получи. Да пробвам първо с 0.5 мл или няма да има никакъв ефект от толкова малко? Благодаря предварително!
Да допълня: намерих няколко оферти за влагане на 0.5 или 1 мл с инжектор пен, твърдят, че е същият резултат като с игла, така ли е?

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 23:13 от Maria Mitsova 625188

# 16
  • Мнения: 12 887
И аз имам проблем с пигментация на лицето, адски ме дразни. С Вивата се бяха махнали почти напълно, тъкмо се зардвах .... и пак цъфнаха:( Лицето ми е винаги намазано с 50 фактор, на Неострата ползвам това и миналото лято. Когато не е слънчево съм с 30 фактор.
Тялото също с 30, когато вече имам тен и не съм на пряко слънце, понякога след обяд съм без.

# 17
  • Мнения: 2 246
За лице - 50 фактор целогодишно.
На плаж не ходя може би от 20-25 години вече.

# 18
  • Мнения: 22 521
50-ти фактор винаги, но имам пигментни петна на лицето:(

# 19
  • Варна
  • Мнения: 288
Аз живея на морето, плажа да не казвам голяма дума, но тази година ми е почти ежедневие. Бяла съм и ако се мажа с Биодерма 30 фактор може да остана бяла до края на сезона. В един момент ми писва, вземам спрей с фактор 6-8 и започвам да потъмнявам. Все пак ходя на плаж до 11ч или след 16ч. На лицето ползвам ежедневния си крем, а на плажа не го пека, а го държа на сянка. Гърдите и белезите мажа с фактор 50, ( пак на Биодерма) заради страха от пигментация. Сега си поръчах на Ланкастър за лицето и белезите, надявам се да е добър вариант, не съм го ползвала досега.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Здравейте, до момента не съм извършвала подобни процедури, но от известно време мисля за филър за устни. Имам голямо притеснение обаче - моите са много тънички и нямам идея какво ще се получи. Да пробвам първо с 0.5 мл или няма да има никакъв ефект от толкова малко? Благодаря предварително!
Да допълня: намерих няколко оферти за влагане на 0.5 или 1 мл с инжектор пен, твърдят, че е същият резултат като с игла, така ли е?
0,5 мл. не е малко, не е и много , зависи от изходното положение на устните. Аз започнах с първо поставяне 0,4мл., точно защото нямах идея какво ще стане и как ще изглеждам. Исках максимално естествен вид на устните. След това добавяхме пак по-малко количество - 0,5 - 0,6мл. Харесва ми крайният резултат. Не съм ползвала инжектор пен, аз съм превърженик на слагането на ХК с игла. Струва ми се по прицизно.
Лятото и зимата на планина винаги съм с 50 - та фактор на лицето, имам склонност към пигментация. Ползвам Филорга, тази година за първи път купих и екрана на Кларинс за лице. Не съм пила хр. добавки за хубав тен, но догодина преди лятото съм решила да пробвам. Освен висока слънцезащита, гледам кожата винаги да е добре хидратирана. Пия колаген и течна ХК, витамини, в определени периоди и протеини (главно за косата). Има ефект.

# 21
  • София
  • Мнения: 552
Ползвам 50 фактор за лице лятото. Взех си B-protect на Avene, защото всички други оцветени са ми твърде покривни и честно казано не е зле. Но със сигурност не е най-качествения фактор по мои наблюдения.

За тяло ползвам само когато съм на плаж - 20 или 30 фактор.

Някой пита за Vela Shape - аз съм много доволна. Бях правила около 6 процедури на бедра, ханш, седалище и имаше огромен ефект без хранителен режим.

Имам въпрос и моля за съвет. Правих си Redensity I преди 10ина дена - кога мога да очаквам ефект? Имаше някакво минимално моментно лифтиране веднага след процедурата, но освен това нищо не забелязвам - нито озаравяне на тена, нито хидратиране, нито стягане, можеби единствено съвсем леееко уплътняване. Направо се чудя дали да не направя още една или да я съчетая с нещо друго - Juvederm Volite или някакъв скин бустер? Целя хидратация и цялостно стягане на контура, тъй като на 34 аз си забелязвам леко отпускане (което в никакъв случай не е фрапантно). Или пък да заложа на някаква апаратна процедура като Venus Legacy или Clear Lift или нещо друго?

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:29 от aldora

# 22
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Аз живея на морето, плажа да не казвам голяма дума, но тази година ми е почти ежедневие. Бяла съм и ако се мажа с Биодерма 30 фактор може да остана бяла до края на сезона. В един момент ми писва, вземам спрей с фактор 6-8 и започвам да потъмнявам. Все пак ходя на плаж до 11ч или след 16ч. На лицето ползвам ежедневния си крем, а на плажа не го пека, а го държа на сянка. Гърдите и белезите мажа с фактор 50, ( пак на Биодерма) заради страха от пигментация. Сега си поръчах на Ланкастър за лицето и белезите, надявам се да е добър вариант, не съм го ползвала досега.
Биодерма имат специален за белези . Bioderma cicabio https://www.bioderma.fr/fr/nos-produits/cicabio/spf-50. На дъщерите ми са го предлагали дерматолози при рани по лицето , шевове лятотото .

# 23
  • София
  • Мнения: 2 429
Цитат
................................. Или пък да заложа на някаква апаратна процедура като Venus Legacy или Clear Lift или нещо друго?

На другите въпроси не мога да отговоря, но от Venus Legacy - 4 процедури, никакъв ефект ... особено пък за стягане на контура.

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 09:02 от bubanka

# 24
  • Мнения: 448
Подкрепям мнението от личен опит. Ефект стягане 0, само стопяване на и без това малкото ми мазнини по лицето.

# 25
  • Мнения: 2 779
Аз за инжектор пена да кажа - ами добре се получи при мен, но не бих повторила. Сложих 0.5 мл. Получих лек, дискретен обем, освежаване на цвета и хидратация, обаче ми станаха и бели точици и малки неравности, които са се получили, защото филърът е инжектиран доста повърхностно. С инж. пен няма как филъра да "влезе" по-дълбоко в тъканта и затова според мен не е много успешен метод. Аз сега ще си сложа още 0.5 мл, но вече с игла. Харесала съм си много един лекар - д-р Иван Бончев. Стоматолог, но много ми харесват устните му. Случайно някоя да е била при него.
Иначе аз планирам освежаване, че филърът в бузите ми се е поизпарил. Трябва да го допълня, едно 0.5 - 0.8 мл, другите от ампулата ще използвам точково - може нещо марионетни или челюстта, мезолифт ще направя за основа, преди запълването с филъра (аз харесвам Princess Rich - горе долу един ефект като с Juvederm Volite, но много по-евтин е) и ботокса ме отпусна (хубаво е, обаче че при мен са бейби дози). Иначе филъра под очите ми е бетон, много съм доволна пу,пу Simple Smile
Гледах някъде (в Skinline май) правят някаква процедура с ботокс за увиснала брадичка. Имаше голям ефект на видеото - дали сте чували/пробвали. Знам, че Алена ходи там.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря за новата тема.
Ползвам 50 фактор за лице и 30 за тяло.
За вела шейп-доволна съм за финално изчистване на целулита,имах ефект и доста тонизирана ми беше кожата.
Какъв уред ползвахте - вела шейп 1 ,2 или 3. В кой салон го правихте

# 27
  • София
  • Мнения: 84
Разгледах работата на д-р Бончев, много добре изглеждат, някой запознат ли е с цените?

# 28
  • Мнения: 235
Пия колаген и течна ХК, витамини, в определени периоди и протеини (главно за косата). Има ефект.

Може ли да споделите какъв колаген и течна ХК приемате?

# 29
  • Мнения: 2 779
Разгледах работата на д-р Бончев, много добре изглеждат, някой запознат ли е с цените?

Да и цените са супер. 300 лв на мл са почти всичките му филъри. Работи с Revolax, Априлин ...

Общи условия

Активация на акаунт