AVON само за представители 2019 & 2020

  • 25 339
  • 520
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 914
Чета подробно сайта. Благодаря за безсмисления коментар. Явно нещо от написаното тук не съотвества със сайта, за да питам!

# 406
  • Мнения: 1 472
Напълно съответства, но трябва освен чете и разбиране.

# 407
  • София
  • Мнения: 1 914
Да, трябва разбиране. Затова и трябва да е написано ясно.

# 408
  • Мнения: 13 806
Ама как така "над минимума за поръчка"? Той сега е 40 лв. Ако имам 60 лв, ще имам отстъпка на тези 60 лв, не само на 20 лв, които са над минимума.
Бебсън, в момента не си права. Това е материя която трябва да се чете от гледна точка на някакви познания за основните принципи по които работи ейвън. Няма смисъл да "играеш" на начинаеща, всички разбираме какво е написано. Поръчката трябва да е над някакъв минимум. Ако е под минимума ще се получи че е изцяло без отстъпка. Ако е над минимума--  има отстъпка която зависи от
-вида продукти
-постигнатото ниво. Сега ИЛИ преди.

Понеже не е лесно за осмисляне има координатор - човек който помага докато всичко стане автоматизирано. Затова подобни запитвания тук не трябва да се правят и нас не ни е работа да обесняваме. Обаче ейвън в момента набира масово представители и ги прикача към координатори така че представителя няма хабер кой му е координатор а координатор няма ни идея ни желание да помага. Само си взема комисиона.

И наистина gqa е права.
Всичко е обяснено на сайта.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 18:35 от _re_ge

# 409
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз в сайта го разбирам, колкото и по-сложна да става математиката през годините. Този твой пост ми беше объркващ, но явно си имала предвид същото. Simple Smile

Така написано излиза, че само сумата над 40 лв ще полза отстъпка.

Да дообесня за отстъпката. Тук имате варианти.
1. Ако имате по-високо ниво с отстъпка постигнато от предната кампания, поръчаното (което над минимума за поръчка) ще е с този постигнат процент.
2. Ако нямате постигнат процент, всичко над минимума за поръчка ще ползва стандартен процент отстъпка според постигнатото / постиганото за тази кампания ниво.
Т. Е. Отстъпките в момента са кумулативни. Обърнете се към координатор си. За начинаещ в трудна ориентацията.

Да приключим темата. Wink

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 18:38 от bebsun

# 410
  • русе
  • Мнения: 1 317
Как става плащането с карта?
Досега съм плащала при доставка в пощата или с кредитен лимит ?
Благоадаря

# 411
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Задаваш при заявката плащане с кредитен лимит - така няма да плащаш при получаване, а после през сайта.

# 412
  • Мнения: 190
Някой получавал ли е вече новия каталог 01 по поща?

# 413
  • Мнения: 5 386
Аз го имам К01, 2021 г. , даден от колега-представител, който вчера получи кашон.

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 13:20 от bubanka

# 414
  • Мнения: 1
Как става плащането с карта?
Досега съм плащала при доставка в пощата или с кредитен лимит ?
Благоадаря
Влизаш от менюто в сайта ти на представител в "Баланс на профила", оттам избираш сумата, която искаш да платиш, след това въвеждаш данните от картата си.

# 415
  • Мнения: 3 413
Някой получавал ли е вече новия каталог 01 по поща?
Аз получавам с поръчката.
Скоро ходихна зъболекар в една жилищна сграда и по пощенските кутии имаше мушнати каталози. Какможе да заявя и аз? 2 кампании много слабо, не излиза сметка с тея доставки..

# 416
  • Мнения: 1 472
Някой представител си е направил труда да поръча каталози и да ги разнесе по пощенските кутии.

# 417
  • София
  • Мнения: 1 914
В тази връзка - едно време си оставях от всяка кампания по 1 каталог за архива. Simple Smile Наскоро ги изхвърлих, обаче. Нямам място да ги съхранявам. Ако имах, бих ги запазила. Интересно е какво е имало преди 5-10 години в каталога. Simple Smile

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
Имам стари каталози от самото начало.
Липсват ми продукти от тогава,които бяха качествени и много любими.

# 419
  • Мнения: 1 472
Скоро и аз разчистих архиви, още 2006-2009,2010 каталози и оферти имаше забравени 😜
Интересно ми беше, дори тези от 2015 little black dress различни  версии предлагани в каталога парфюми, опусани със съставките.

Сега налагат отново същите парфюми и твърдят, че са нови 😂 смях в залата. Нови формули, сигурно че вече се водят edition, 😂
Мострите от преди 5-6 г са със същия аромат като сегашните red dress и gold dress.

Общи условия

Активация на акаунт