AVON само за представители 2019 & 2020

  • 25 337
  • 520
  •   2
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Имам го.
И то защото имам един "колектив", където ходя и доставям, и са му големи фенки.
У дома стои и не му се обръща внимание в банята. За измиване тийнейджърите и аз предпочитаме геловете и пяната - на Клиърскин, на Аню...
Много е странен, наистина. Но ви уверявам, че си има своите ползватели.
Rolling Eyes

# 451
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Досега винаги съм използвала Аню и бях доволна.
При последната доставка ми направи впечатление, че е по-рядък и с друг вид като цяло. Реших да пробвам нещо друго, а то- още по-зле Grinning

Изненадвам се от слънцезащитните кремове - също ги използваме еот години и винаги съм била доволна от тях.

Явно нещо като цяло куца....

# 452
  • Мнения: 13 806
Аз го харесвам. Но аз имам суха, чувствителна кожа, рядко ползвам грим и ако ползеам първо чистя с нещо друго. Използвам меки, неагресивни измиващи и това ми еекстра. Не ми трябва да се пени, леко намазвам с едно цвътче, оставям минута две и после мия.

За слънцезиитните направо не знам, искам да купя понеже винаги съм била доволна.

# 453
  • София
  • Мнения: 4 177
Другите слънцезащитни си бяха ок. И с пръскалката и лосиона.

# 454
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ох, ужас... А аз препоръчах тюркоазения слънцезащитен и на мама, и на зълвата за децата Fearful Ще им кажа да вземат и втори вариант, да не изгорят...
На мен пък ми направи впечатление, че ароматът Rare Flowers в каталога мирише КОРЕННО различно от бутилката.

# 455
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Има ли някой ДОВОЛЕН от калиграфската очна линия? Моята беше тотално суха още при отварянето. Тъпото е, че понеже не ползвам декоративна козметика за очи, направо я подарих на приятелка и тя като я пробва... Ужас.

# 456
  • русе
  • Мнения: 1 317
Колко дни след доставка мога да върна продукт?
Клиентка си отказа малка чантичка?

# 457
  • Мнения: 13 806
Колко дни след доставка мога да върна продукт?
Клиентка си отказа малка чантичка?
Мисля че бяха 14 дена от датата на получаването на кашона.  Дано не са сменили политиката, защото по едно време бяха седмица от получаване на кашона.

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264

Като гледам условията от профила си-връщане до 2 месеца от датата на фактурата.

# 459
  • Мнения: 13 806
О не Jid
Зависи от причината на връщане.
Ако е дефект( скусана дръжка, развален продукт, алергия, парфюм без пулверизатор и др) по вина на ейвън  -  важи големия срок. Преди беше 90 дни.
Ако е отказ на клиент за вземане на поръчано то е късия срок. Беше седем дена преди както казах. Сега може и да е 14.

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
_re_ge,
съвсем между нас казано причината си я формулираме ние
Wink

# 461
  • Мнения: 13 806
_re_ge,
съвсем между нас казано причината си я формулираме ние
Wink
Точно. Дано искренчето78  разбере.
Joy
И онзи емотикон дето се търкаля от смях.

# 462
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, къде в сайта се намира бланката за пълномощно?

# 463
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Не се сещам на прима виста, ама ако ти върши работа, ето го:
Скрит текст:

# 464
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Това и аз го намерих в Google, но не знам дали е актуално. Утре ще пробвам с него.

Общи условия

Активация на акаунт