Аз ли нещо не съм в час?

  • 8 953
  • 211
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 574
Лев няма и да получи вероятно, кой знае дали му се полага.
Но това е без значение - той просто не струва. Когато и да го изриташ, все ще е късно, така че действай бързо.

# 46
  • Мнения: 2 109
  Бавно става, защото техните служби спят. Като се пусне едно оплакване на сайта им нещата се случват за дни. От личен опит го знам, мен ме мотаха доста време. Иначе ще вземе прилична сума, ако е бил съкратен или договора е изтекъл. Долу горе по 1400 лв на месец.
  Директно бих му казала, че очаквам да ми възстанови половината от разходите за тези месеци, пък нека съм материалистка.
  Като нямаш спестявания си намираш работа, не чакаш някой да те издържа, докато ти дойдат парите.
 

# 47
  • Мнения: 5 234
7 месеца чака за борсата и през това време хленчи за твоите пари?
Ти не си в час да търпиш това, а той си е съвсем в час за търтей....

# 48
  • пловдив
  • Мнения: 208
Човек който 6+ месеца е безработен и не си търси работа чакайки "борса" няма как да е читав. Ами ако имахте дете какво, щеше да е коренно различен ли?

Мъжът ми остана без работа преди около година. Отне му около 3-4 дни да намери и започне нова, място не можеше да си намери от притеснение. Ма не е случил на жена явно Joy

Борсата от чужбина наистина си заслужава чакането. Защо да я прецаква като след това обезщетението е сериозно? 10 месеца на максимална борса са 17 000 лв. Е и аз не бих я прецакала. Според мен проблема тук е друг

# 49
  • Мнения: 188
Аз искам да уточня,че пари не ми е искал,но въпреки това аз се чувствам ощетена.Другата седмица очаквам да събере вещите си и да си тръгне.

# 50
  • Мнения: 25 732
Аз искам да уточня,че пари не ми е искал,но въпреки това аз се чувствам ощетена.Другата седмица очаквам да събере вещите си и да си тръгне.
Чакай, като ти е толкова ума.

# 51
  • Мнения: 188
Аз искам да уточня,че пари не ми е искал,но въпреки това аз се чувствам ощетена.Другата седмица очаквам да събере вещите си и да си тръгне.
Чакай, като ти е толкова ума.
Да чакам да се върне от път.

# 52
  • Мнения: 4 371
Не е в теб проблема.
Той на работа ли беше в Англия? Неговите пари къде отиват?
Работи там 3 месеца.От както си е дошъл края на декември не е работил до началото на юли месец.Там е работата,че аз никога не съм знаела той какви пари има.Опитвам се да ми обесня,че за мен не е нормално всеки да си къта парите за него си,но явно само моето виждане е такова.
губиш си времето.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 014
Казваш, че пари не ти е искал. Предполагам, че визираш джобни пари, но кой ви храни четирима човека с 200 лв.цял месец?
И как ти помага бившият за детето, пък другите не се възползвате? Дай пример - носи домати и сирене и само детето ги яде или му купува лично нови дрехи и обувки, без да дава пари?
Много е сбъркано всичко при вас. Ако преди Англия нещата са били наопаки, бих разбрала, но да поработи 3 месеца и после половин година ти да го отглеждаш, че и детето му! Защото не иска пари, но сигурно яде. Има разлика с 200 лв.да ядеш само ти и детето ти. И друго е още двама човека.
Приятелят ти кои разходи по дома покрива? Разбрах само, че ти поемаш наема. А режийните, пазаруването? Как оцелявате?

# 54
  • Мнения: 25 732
Аз искам да уточня,че пари не ми е искал,но въпреки това аз се чувствам ощетена.Другата седмица очаквам да събере вещите си и да си тръгне.
Чакай, като ти е толкова ума.
Да чакам да се върне от път.
Нали е безработен, къде е по пътища със седмици... newsm78

# 55
  • Мнения: 574
Сериозно ли ако работя 3 месеца в ОК ще ми дадат 17 000 лева?
Да взема да отида и аз.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 984
Да, ама преди това ще трябва да си погладуваш 6 месеца, очаквайки великата сума от борсата, освен ако не намериш кой да те храни. Маргинализирана история в името на това да не се преработиш.

# 57
  • Мнения: 25 732
Хора, не бъдете наивници. Не раздават пари от борса, ако не си внасял осигуровки преди това. Ако не си съкратен и изряден документално.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Този е бачкал там само три месеца. Какви са тия велики суми, които спрягате, че ще получи за този мизерен стаж дето не се знае дали са му плащани осигуровки или не? Дори и всичко да му е изрядно, пак няма да вземе 17 бона, слезте на земята.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 984
То е ясно, че няма да вземе тази сума, защото трябва да има 19 години трудов стаж и да се е осигурявал на максимума за БГ, за да получава 12 месеца обезщетение за безработица в максимален размер.
Самият факт, че ходи, та поработва 3 месеца и после чака още 6-7, висейки на чужди ръце, говори достатъчно за господина.

Общи условия

Активация на акаунт