Аз ли нещо не съм в час?

  • 8 929
  • 211
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 23 036
Тайничка, ще ти кажа една тайна. Само този, който не търси - не намира.
Няма срамна работа.
Явно и в Англия не е прокопсал, а там не се шири безработица, доколкото ми е известно.

# 121
  • Мнения: 188
Ако е способен и неоценен тук, защо се е върнал след 3 месеца, без да има с какво да живее?
Той замина с цел да остане 6 месеца,но се върна защото казваше ,че много му липсва детето и аз.

# 122
  • София
  • Мнения: 19 143
Точно, защото още ги изплаща.
Не те разбрах. След като още ги изплаща има право с чиста съвест да си ги вземе обратно?
Нямам предвид, че има право, а че много вероятно да се сети за тях, особено ако жената го подпре със сгънат крак и го изправи.

# 123
  • София
  • Мнения: 23 036
Значи и парфюмът да го пишем бегал.

# 124
  • София
  • Мнения: 19 143
Значи и парфюмът да го пишем бегал.
Е, той вече е ползван и е женски, но може да го пази за следващата изгора. Grinning
Човек, който не си е намерил работа в Англия (хич не се връзвам на лъжата за липсването), да опрости на жената такива колосални покупки?

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 17:55 от Cuckoo

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Той замина с цел да остане 6 месеца,но се върна защото казваше ,че много му липсва детето и аз.
Сега сериозно...Авторке, припомни му, че семейството е и отговорност, в т.ч. и финансова; че очакваш от него и такава подкрепа, че всъщност изнемогваш, заради нехайството му. Ти не си материалистка, ти си работеща бедна /както казват социолозите/, имаш и дете да храниш. Трудно се оправяш, как да очаква и негови режийни да покриваш?! Такива като него много ще намериш, струва ли си? Явно си свикнала с малко, нямаш и претенции, няма лошо, но това неговото си е гарва. Не ти трябват повече деца за отглеждане. Този мъж не може собствените си разходи да покрива, на семейство ще си играе...Айде, с тубите и   Laughing

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 17:57 от rosi81

# 126
  • Мнения: 7 172
Защо са нужни тези обидни коментари? Хората са с различни финансови възможности.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Аз лично нямам против скромните финансови възможности, но тук са гарнирани с наглост и използвачество.

Заслужава си коментарите.

# 128
  • София
  • Мнения: 23 036
Обидите са към безработния муньо, не към авторката.
Горкият, издържал само 3 месеца в Англия, заради обзелата го уж мъка.

# 129
  • София
  • Мнения: 19 143
Аз питах дали и как се е справяла с тази заплата преди да го срещне.
А, да - мама е помагала. то по-добре да си отиде при мама, отколкото да плаща наем и да храни муньо.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Е, нали и БНД помагал. А и двама човека харчат двойно по-малко от четирима. Не знам как му се е събрало в устата това, че и без него разходите й щели да са същите. Не е така.

# 131
  • София
  • Мнения: 23 036
Определено на авторката ще й е много по-добре и лесно финансово без "бохема".

# 132
  • Мнения: 10 681
Държа да подчертая, че това с крупната сума за парфюм не е било с цел да обидя авторката или мъжа и. Не е срамно да нямаш възможности и честно казано аз мога да си купя и скъп/марков парфюм, но си карам с тия от Рефан. Не ми се дават пари за глупости. Както и да е... Просто е ужасно това, че е купил един парфюм, пратил едни 200 паунда, три дена на почивка и 2 домакински уреда и това е... Явно смята, че се е отчел и няма нужда да допринася за "семейния" бюджет. Ако ще и парфюм от 200 лв да и беше подарил,  все тая като лежи на нейния гръб и го мързи да работи.

# 133
  • Мнения: 188
Държа да подчертая, че това с крупната сума за парфюм не е било с цел да обидя авторката или мъжа и. Не е срамно да нямаш възможности и честно казано аз мога да си купя и скъп/марков парфюм, но си карам с тия от Рефан. Не ми се дават пари за глупости. Както и да е... Просто е ужасно това, че е купил един парфюм, пратил едни 200 паунда, три дена на почивка и 2 домакински уреда и това е... Явно смята, че се е отчел и няма нужда да допринася за "семейния" бюджет. Ако ще и парфюм от 200 лв да и беше подарил,  все тая като лежи на нейния гръб и го мързи да работи.

Именно аз това му казвам.Благодарна съм,че ме е завел някъде и,че е купил някакви неща за домакинството,но съвместния ни живот не приключва с тези неща.Сега знам и какво ще бъде първото нещо,което ще купи като вземе пари от новата си работа-колело за детето,в което няма нищо лошо,всеки иска да купи нещо на детето си,но на фона на това,че няма да ме пита мен отново нищо за сметките ни ,ще ме подлуди...

# 134
  • София
  • Мнения: 19 143
Тогава започваш да пазаруваш и готвиш само за теб и детето или яжте навън. Като попита - нямаш пари, свършили са.

Общи условия

Активация на акаунт