Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка! - Бебеправим - Тема 356

  • 24 065
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 090
Lilac*, хайдееее !
Стискам палци ти да си прекрасното начало на тази темичка Hug !

# 91
  • Мнения: 1 915
Didi_26, благодаря за споделената книга. Точно от такава литература имам нужда в момента.
Започвам да я чета. Това, че децата избират родителите съм го чувала, като теория и ще ми е много интересно.
Lilac, стискам палци и аз за тест с две черти.

# 92
  • Мнения: 715
Здравейте и от мен. Накратко, много използвах темата с първата си бременност за подкрепа и съвети, така че, записвам се да подновя знания и опит и да споделям трепети и притеснения. На 28 съм имаме си едно момиче на година и половина, от този месец започваме с опитите за номер 2, стискам палци да стане по бързо от първия път( 8 месеца бебеправене) и се надявам всичко да е наред. След леко гадене преди 2 дни бях обнадеждена, но тестовете са -, чакам цикъл след 3-4 дни и продължаваме упорито. Ходих да си направя панорамна снимка на зъбите всичко е наред, цитонамазки, микробиология, пия си фолиевата киселина и стискам палци Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 781

Момичета пускам само едни щъркелчета за късмет, не съм чела, извинявайте!

# 94
  • Мнения: 539
Дойде ми..

# 95
  • Мнения: 590
Lilac* не унивай,  следващия път ще стане ! 🤗

# 96
  • Мнения: 1 781
Еее таа леля да пукне дано! Нищо, твл, и след това ще забременееш до 2 месеца Nerd
Пак че не прави тест като мене на 1 ден закъснение вечеее симптомиии после се чуствах като идиот като ми дойде на 3тия ден.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 10
Lilac,Горе главата.Ще стане!

# 98
  • Мнения: 189
Здравейте,момичета! Ние решихме да спрем с опитите за момента! Lilac  чаках да видя дали ще има +. Не се натъжавай,скоро ще има. Simple Smile Ще ви поглеждам от време на време,пожелавам ви,като се присъединя отново към вас,да не открия нито едно познато име. Всички да сте с + или вече с бебенце! Успех,мили момичета!

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10
Орхидея,защо така реши? Не се разбирате ли?

# 100
  • Мнения: 1 915
Много съм щастлива. Дойде ми! Да видим какво ще кажат утре от клиниката. Започваме или ще чакам септември.

# 101
  • Мнения: 2 516
Марианкаа, супер 💜
Вижда му се края, но със сигурност ще ти се види мноооого дълъг Simple Smile. Стискам палци, не толкова да е този месец, а да е успешно.
Лилакче, най-гадно е да ти закъснее и да си даваш надежди, след това да дойде.
Но ще стане, разбираш ли? Заповядвам на всички да сте бременни до септември най-късно.
Аз този месец не следих овулацията по никакъв начин. И с малко тъга споделям, че се попазихме този месец. Не знам защо така, просто не ми се искаше да ходя на почивка в очакване и тревоги. Пък и нали замествам колежките и ходя на работа, която е тежка (физически и психически). Та, ако е имало супер ранна О, ще е някакво чудо да сме я уцелили. Което означава, че няма да ходя на работа, няма да ходя и на море.
Тъпо! Ама сам, каквото си направиш, никой друг не може.
Та, отписала съм го този месец, дами. Във вас ми е надеждата.
П.п. Ивче, ето и от мен 2 щъркела. Виж колко невъзпитано са ми обърнали гръб. Нямах време да поговоря с тях, но като ги видя пак, ще дръпна един монолог 😂

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 23:24 от BornToBeHappy

# 102
  • Мнения: 1 915
Борн, благодаря. Знам, че пътя ще е дълъг, но повярвай ми и досега не беше кратък. Наистина най-важното е да е успешно. Честно казано съм се настроила за септември.
Радвам се, че ми олекна. Тези дни бях невъзможна. Мърморех за всичко, а по принцип не съм такава.
Много е объркващо: да искаш дете, да очакваш да ти дойде за да стартираш процедура, а пък скрито да се надяваш да е станало чудото и да не се стигне до там.
Определям се като сензитивен човек и всички тези емоции ме карат на моменти да се чувствам изгубена.
Пожелавам на всяка една от вас в най-скоро време да забременее. Радвам се, че ви има. Убедена съм, че всички ще успеем да станем родители.

# 103
  • Мнения: 129
Ти си много позитивен човек  Меги, когато прочета някакъв твой пост и всичко все едно е по-леко. 🍀🍀🍀❤️❤️❤️
Пожелавам ти този месец да е твой ,а след  теб и ние.
Лилак горе главата и само напред. ❤️❤️🌻
Марианка, с пълни сили напред към щастието. 🌼🌼💐
От мен нищо ново.
Приятна вечер на всички. 🍷🍸🍹🍼🍼🍼

# 104
  • Мнения: 2 516
Орхидея,защо така реши? Не се разбирате ли?
Теди,
Скрит текст:
ето заради такива коментари не те приемат хората тук, и въобще където и да е. Опитах се да ти проправя път, но както вече се убедих - дразнител си. Не знам дали го правиш нарочно или си си такава, ама е грубо...Особено, като за първи, втори коментар в темата. Не е лошо наистина да се лекуваш, ама не репродуктивно, а емоционално. Това е съвет.
И стига си правила нови профили всеки ден. Щом ти дават Бан, значи има за какво.

Общи условия

Активация на акаунт