2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 59 745
  • 773
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 922
И нашият клас е присъствено от понеделник. Девойката се похвали към 6.

# 691
  • София
  • Мнения: 7 194
Може би сте видели вече на сайта на училището.
Започват всички без 11 г, на които явно им куца организацията.

# 692
  • Мнения: 113
Може би сте видели вече на сайта на училището.
Започват всички без 11 г, на които явно им куца организацията.
Или не искат да превръщат училището в плювалник…

# 693
  • София
  • Мнения: 3 034
Може би сте видели вече на сайта на училището.
Започват всички без 11 г, на които явно им куца организацията.

И в други училища 11-ти и 12-тите класове не искат да са връщат, повече им харесва онлайн.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 409
Честит Никулден!

по отзиви тестването като за първи ден е минало без стрес, организирано и бързо.

# 695
  • Мнения: 24
Здравейте,
майка съм на седмокласничка и сме се насочили към езикова гимназия с добро ниво на математика, обмисляме и варианти за ЧГ, но 2АЕГ е една от опциите ни. Може ли отзиви за математиците. Прочетох някои недобри отзиви за някои от тях и това ме разколебава. Знае ли се кой ще поеме бъдещите 8 класове по математика. Приятелско дете е в 8 клас в момента и не са доволни от математичката. Може и на лични да ми пишете.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 690
Мога да дам отзив за нашата математичка - Соня Кунчева мисля, че беше името - детето ми много я харесва и въпреки че не харесва математиката по принцип, скоро заяви, че заради нея ще му стане любим предмет.
Нямам представа обаче дали се сменят нагоре учителите и кой поема 8 класове - дори и в момента не са всички при един математик, затова е въпрос на късмет, според мен.

# 697
  • София
  • Мнения: 8 283
Детето ми учи в друга ЕГ. Общо взето изискванията на повечето места са (много) високи (впечатления от познати деца от най-високобаловите гимназии), часовете са недостатъчни и ако "доброто ниво по математика" при детето всъщност е "много добро" в смисъл на мат.гимназия (или някои мат.паракелки в определени училища) / състезания по Мат, нещата ще се получат при положение, че запази инерцията. В противен случай след високите резултати от НВО, получават един звучен шамар.

# 698
  • София
  • Мнения: 10 338
Ние сме доволни от Нели Хинова, води на паралелката с математика, физика и астрономия и немски в осми и сега в девети клас. Дано остане. Но кой ще се падне на новите осми класове, не знам.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 034
Здравейте,
майка съм на седмокласничка и сме се насочили към езикова гимназия с добро ниво на математика, обмисляме и варианти за ЧГ, но 2АЕГ е една от опциите ни. Може ли отзиви за математиците. Прочетох някои недобри отзиви за някои от тях и това ме разколебава. Знае ли се кой ще поеме бъдещите 8 класове по математика. Приятелско дете е в 8 клас в момента и не са доволни от математичката. Може и на лични да ми пишете.

Здравейте!
Ние сме в същото положение. Бихте ли споделили името на математичка, от която имате лоши отзиви? Да не е Каращранова, ако не бъркам името?

Към другите родители, чиито деца са вече в гимнацията, доволни ли сте от учителите по БЕЛ и Физика?
Благодаря предварително!

# 700
  • Мнения: 24
Мога да дам отзив за нашата математичка - Соня Кунчева мисля, че беше името - детето ми много я харесва и въпреки че не харесва математиката по принцип, скоро заяви, че заради нея ще му стане любим предмет.
Нямам представа обаче дали се сменят нагоре учителите и кой поема 8 класове - дори и в момента не са всички при един математик, затова е въпрос на късмет, според мен.


Странно, точно за нея имам негативен отзив. Някакви уроци, които били логически не можела да ги обясни, не знам какво учат в 8 клас. Но явно зависи от детето.
denizara, за Каращранова и аз съм чела тук негативни отзиви, в случая става дума за Кунчева.
Все пак е успокоително, че похвалихте две математички. Благодаря!

# 701
  • Мнения: 47 996
От Нели Хинова и ние бяхме много доволни миналата година, но уви, ни я смениха.
Иначе тази година съм много доволна от всички преподаватели и от класната, за щастие смениха и старата ни класна...та така.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 806
Моят син по математика е при Катя Тофик, а по РП е при Нели Хинова. Само положителни неща мога да споделя от името на детето, а и по мои впечатления и за двете.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 034
Благодаря Ви за отговорите! Искам да попитам, държи ли се на дисциплината, това ми е важна тема? Какво е положението с учителите по физика, както и по останалите предмети?
Английският език научава ли се на отлично ниво, което е целта?
Натискат ли се децата с много учене, да не кажа потискат, оплакват ли се децата, че е много натоварено?
Благодаря на всички!

# 704
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте, да попитам, родителската  среща днес присъствена ли се бъде?

Общи условия

Активация на акаунт