Гъбички! Писна ми...почвам да се лекувам сама - 12

  • 217 277
  • 781
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 227
Миковаг глобулите също са с борба киселина, но никога не съм ги ползвала и не знам дали са ефикасни. Някой има ли отзиви за тях?

# 196
  • Мнения: 1 891
https://apteka.framar.bg/30046424/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%84 … -10-%D0%B1%D1%80-

Пише борна киселина на тях. Дали е различно от борова киселина- май не.
[/quo


И помагат ли?Да знам да си ги взема и аз.??? Grinning

# 197
  • Мнения: 39 373
Лекар ще каже дали ще ти помогнат. Зависи от твоето състояние. Аз не съм лекар.

# 198
  • Мнения: 9 093
Тук много сме ги коментирали Миковаг глобулите,  все с добро Simple Smile Вижте назад из последните странички на тази тема.

# 199
  • Мнения: 30
Здравейте, излязаха ми единични колонии кандида глабрата в устата. От месеци се мъча със  сухота по езика и по небцето ,главоболие. Понякога имам и трудно преглъщане. Незнам дали съм за тази тема , но ако може да споделите някой имал ли е сблъсък с нея в устата. Първо ме объркаха се съмняваха за мъдрец изписаха ми Оспамокс и флажил .След тях стана по зле .Извадиха ми мъдреца с операция.Пих пак антибиотик. И вече не минава това съхнене . Обиколих много  стоматолози и само контатират обложен език. Личната каза гъбички и ми изписа фунгостатин да се жабуря и Микомакс през 7 дни. А аз си пуснах секрет да видя какви са гъбичките. Незнам на къде да се насоча.

# 200
  • Мнения: X
Аз също имам трудно преглъщане вече месец. Появи ми се след като цяло лято пиех антибиотици и се чудя възможно ли е да са гъбички. Не усетих подобрение и след като изпих няколко микомакса. Дори не знам на какъв лекар да отида - може би на УНГ. Ти в коя лаборатория си пусна изследванията и доктора ли ти взе секрет?

# 201
  • Мнения: 611
И аз съм на същото диридже.. Disappointed Пих 10 дена фунголон имаше временно подобрение и айде пак Cold Sweat Секрет в лаборатория, казвате гърлен, но ги молите там където има проблем да натъркат. Имате ли и темперетура 37,37.2 от гъбичките.. Unamused

# 202
  • Мнения: 30
Аз от месеци се мъкна така като минах през няколко диагнози -възпален нерв, мъдрец и запушени слюнчени жлези .Съответно заради мъдреца пих антибиотици и последва вадене .От антибиотиците се изринах и пих противоалергични и от тях имах леко подобрение.Обаче сега пия Микомак и не виждам подобрение.Пробвам и с класическа хомеопатия ,ама и там не виждам светлина.Боли ме и главата и най-гадно ми е ако докато ям ми се случи да преглътна трудно.Нямам афти а само е обложен езика и ми е много сухо. Пия вода с малко домашен ябълков оцет за да намаля сухотата. Като пусках секрет в лабораторията им казах изрично от езика .Незнам какво да правя. Мисля да ходя на кожен. Обаче трябва да се правят и природни методи според мен. А температура имах 37 по едно време ,ама тогава никой не видя гъби.

# 203
  • Мнения: 611
Аз от месеци се мъкна така като минах през няколко диагнози -възпален нерв, мъдрец и запушени слюнчени жлези .Съответно заради мъдреца пих антибиотици и последва вадене .От антибиотиците се изринах и пих противоалергични и от тях имах леко подобрение.Обаче сега пия Микомак и не виждам подобрение.Пробвам и с класическа хомеопатия ,ама и там не виждам светлина.Боли ме и главата и най-гадно ми е ако докато ям ми се случи да преглътна трудно.Нямам афти а само е обложен езика и ми е много сухо. Пия вода с малко домашен ябълков оцет за да намаля сухотата. Като пусках секрет в лабораторията им казах изрично от езика .Незнам какво да правя. Мисля да ходя на кожен. Обаче трябва да се правят и природни методи според мен. А температура имах 37 по едно време ,ама тогава никой не видя гъби.
За сухота в устата знам, че кокосовото масло помага, а за слюнчените жлези може да минеш ехограф и здраво смучене на лимони
. Те предизвикват слюнка, дори като се сетиш ти тръгва. Ако си от Пловдив ще ти кажа, къде можеш да идеш на ехограф, че има само 2 места. Не се притеснявай! Пий чай от лайка помага за възпалението. Уши, нос и гърло не е ли по-добре... Ако не се притесняваш можеш да пуснеш снимка на езика. Може да имаш и рефлукс, който да предизвиква облагане. Извинявай за разпръснатия
коментар просто синтезирам, какво съм чула от обикаляне по лекари.Може да се обараш и за лимфни възли по врата, за да видим дали има възпаление.

# 204
  • Мнения: 30
Аз сутрун смуча кокосово масло, и после прополис ,търкам си езика със сода. На врата имам лимфен възел подут и въпреки че ходих на Унг ,20 стоматолога , личната инфекционист и къде ли не чак след като ми махнаха мъдреца и ми дадоха 3 антибиотика личната се сети и вика гъбички. А аз си пуснах иследване сама да видя коя гъбичка. Ходих на ехограф във варна за слюнчените нищо не се вижда да има. Аз мисля че вече имам и по небцето. Нямам ранички за сега само ми побелява и ме боли понякога. Не ям никакво сладко. Чудя се с добавки няма ли да има някакъв ефект. Лимони найстина ям само така си режа и ям парченца . Сега и ябълков оцет.

# 205
  • Мнения: 5 405
Ако пробвате с жабурене на 1с.л. кокосово масло с 1-2 капки етерично масло от риган/чаено/карамфил, дали няма да помогне? Всеки ден по 5-10мин. Много е трудно, в началото ще ви се гади дори, но и по 1-2мин са Ок като за началото, докато свикнете.
Потърсете качествени етерични масла. А не за по 5-6лв от аптеката.

# 206
  • Мнения: 611
Аз сутрун смуча кокосово масло, и после прополис ,търкам си езика със сода. На врата имам лимфен възел подут и въпреки че ходих на Унг ,20 стоматолога , личната инфекционист и къде ли не чак след като ми махнаха мъдреца и ми дадоха 3 антибиотика личната се сети и вика гъбички. А аз си пуснах иследване сама да видя коя гъбичка. Ходих на ехограф във варна за слюнчените нищо не се вижда да има. Аз мисля че вече имам и по небцето. Нямам ранички за сега само ми побелява и ме боли понякога. Не ям никакво сладко. Чудя се с добавки няма ли да има някакъв ефект. Лимони найстина ям само така си режа и ям парченца . Сега и ябълков оцет.
колко е лимфният възел измериха ли го..? Да не ебщайн бар, цитомагаловирус или тоскоплазмоза за  лимфния възел? Изследваха ли ви? Как почна всичко, какъв е лимфният възел твърд, мек, големина..

# 207
  • Мнения: 2 478
Здравейте,
Имам следното питане. За пореден път тази година съм болна и ЛЛ ми изписа Бисептол (след направена МБ и Антибиограма). Чужденката ми е, че ми изписа само 2 Микомакса - на 3 и 10 ден, а аз винаги правя схемата 1,4,7,10 ден. Според ЛЛ Бисептолът е слаб и не би трябвало да имам проблеми, но аз се колебая.
На някоя от вас изписвали ли са подобна схема?

# 208
  • Мнения: 636
Момичета,според вас дали ще е достатъчно да взема Белиема глобули?
Чудя се дали са достатъчно ефективни като  самостоятелно лечение.За трети път ми се случва тази година и между другото първите два пъти се оправях само с външни промивки с Розалгин.Какво ще посъветвате да взема?Не искам да пия хапчета.

# 209
  • Мнения: 9 093
Какви са оплакванията ти?
Изследвания правила ли си - ако да, какви са резултатите?

Общи условия

Активация на акаунт