На море в Турция - тема 62

  • 57 978
  • 726
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 433
Да, точно 5 лв ми каза човека, и точно така ми каза, не 5 евро, а 5 лв. Не знам легло в палатка ли е, но това са буквално неговите думи.  12 поредни години ходи там, в момента мисля е там и явно е евтино. Сега е платил 40 евро, но каза, че е от най-скъпите в Гьокчеада. Не знам на човек ли, на стая ли, може би стая.

# 571
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Знаете ли дали този сайт за цените на горивата у нас и в чужбина е актуален?
Газта е 4.07 а срещнах доста коментари че е около 3.00 и затова питам защото ще пътуваме на 20.09 с колата към Кушадасъ. https://m.fuelo.net/
Напишете в Гугъл "akariakit pompa fiyatlari" и ще ви излязат цените на горивата по бензиностанции с днешна дата.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
С днешна не знам, но с вчерашна - около 3 е газта Hands Plus1

# 573
  • Мнения: 1 231
Моля да сподели някой отново сайта за проверка на остатъка от HGS стикер и как точно ставаше регистрацията.

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 1 918
Здравейте от Ария Кларос - кушадасъ.
От 10 години посещаваме Турция в по смотан хотел не сме!!!
Имайте го в предвид като избирате хотел!
Много, много минуси с един +това е морето, то поне е чисто.
Много дълго време ще ми трябва да разказвам, ако някой нещо го интересува да пита 😄

# 575
  • Варна
  • Мнения: 3 963
Да, точно 5 лв ми каза човека, и точно така ми каза, не 5 евро, а 5 лв. Не знам легло в палатка ли е, но това са буквално неговите думи.  12 поредни години ходи там, в момента мисля е там и явно е евтино. Сега е платил 40 евро, но каза, че е от най-скъпите в Гьокчеада. Не знам на човек ли, на стая ли, може би стая.

Твърде относително , никой от хранителните продукти не е по евтин - като се почне от хляба , сиренето , доматите , лаврака и ципурата са 8 - 12 евро , агнешкото 20 Е/кг. И на пазара и по ресторантите цените не са по ниски от останала Турция.Също и баклави , кадаифи , локуми , пишмание и др. подобни щото неведнъж съм ги купувал по 4те края на острова.И по 4те края на острова спането си е по 8 - 10 - 12 и повече ЕВРО/човек/на ден и то само спане без изхранване , то маи ВВ се предлага само на 2-3 места.И да 30 - 40 ЕВРО за двойна стая е нормална цена.

# 576
  • Мнения: 9 492

Да, точно 5 лв ми каза човека, и точно така ми каза, не 5 евро, а 5 лв. Не знам легло в палатка ли е, но това са буквално неговите думи.  12 поредни години ходи там, в момента мисля е там и явно е евтино. Сега е платил 40 евро, но каза, че е от най-скъпите в Гьокчеада. Не знам на човек ли, на стая ли, може би стая.

А защо не го пита за къде са тези цени? newsm78


# 577
  • Мнения: 32
Привет на всички!
Първо да благодаря на Марги и Adventure за отделеното време! Избрах Гюрал премиер, ще пътуваме с колата, като ще направим междинна нощувка в Афион.
Запазих през directbooking и ми отговориха на запитването почти веднага, но се наложи да коригират проформата и изчезнаха за 3 дена. Не отговаряха на е-мейлите, не вдигаха телефоните, на онлайн чата отговаряха след няколко часа и връзката се разпадаше. В резултат на това изпуснахме срока за промо-цената и доплащахме около 250 евро, та "малко" ме изнервиха Simple Smile
В сайта им има промо-секция, та да го имате предвид, ако остават няколко дни!
Почивката скоро започва, ще пиша, когато се върнем.
Още веднъж - благодаря, темата е чудесна!

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 188
Здравейте от Sueno Beach Side,
Страхотно обслужване, невероятен плаж и анимация. Няма руснаци, спокойно и зелено, много зелено

# 579
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Здравейте от Ария Кларос - кушадасъ.
От 10 години посещаваме Турция в по смотан хотел не сме!!!
Имайте го в предвид като избирате хотел!
Много, много минуси с един +това е морето, то поне е чисто.
Много дълго време ще ми трябва да разказвам, ако някой нещо го интересува да пита 😄

А ти защо се набута там? Ей така става, когато някой някъде лъже, колко е прекрасно в даден хотел.

# 580
  • Мнения: 1 231
Е защо да лъже някой? Аз миналата година бях там и ми хареса. Имаше недостатъци, които съм описала, но чак пък ужасен, за менне е. Но на мен ми беше първи хотел в Турция и не мога да сравнявам с други. След двадена ще бъдавъв Von и тогава мога да направя съпоставка. А снощи в каква къща спахме след Истанбул, в Сапанджа, само по филмите съм го виждала това!

# 581
  • Мнения: 296
С днешна не знам, но с вчерашна - около 3 е газта Hands Plus1

Къде по пътя и на коя бензиностанция? В сайта пише 3.44 , просто питам не ми е за 40-50 ст

# 582
  • Мнения: 3 642
Някой посещавал ли е Шериндже и Селчук, заслужва ли си де са разходи човек до там? Ще бъдем с колата в Дидим и ги видях в предложенията с допълнителни екскурзии.
Също ме интересува дали някой е посещавал разходката с яхта от Дидим. Аз бях на тази в Кушадасъ и много ми хареса. Тогава още не можех да плувам много добре, но яхтата спря на място от където можеше по скалите да слезеш на брега и да поплуваш.
Сега вече плувам що годе добре, бих се пуснала и около яхтата да пошляпам, може с шнорхел Simple Smile Голямото се оправя по-добре от мен Simple Smile

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 1 918
Ние  утре сме на яхта.
Може ли да споделите за островите, който се разглеждат на тази екскурзия?
Казаха, че си заслужава ли да се видят 😄

# 584
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Защото, Pisa, едно е хубаво за теб, друго за друг, ама тук, когато се описва даден хотел, не се пише по факти, а по лични емоции и преживявания, а това е грешно, създава грешна представа. Сега разбра ли ме или да повторя?

Общи условия

Активация на акаунт