Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 658
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 337
Благодаря ти ДХ3, значи няма да е моят, кожата ми е доста мазна и лесно лъсва.

# 451
  • Мнения: 31 154
Момичета, споделете впечатления от Dior backstage. Подходящ ли е за мазна кожа и как е като покривност?
Страхотен е, любимият ми. Средна покривност, но може да се напласти. Водоустойчив е и мърда с лицето, т.е не се връзва въобще в гънки. Нося пудра върху него, защото съм с мазна кожа и не лъсвам почти цял ден.
Точно за мазна кожа е според мен. Освен това е 50 мл., а не 30.

# 452
  • Мнения: 337
Благодаря, Densi, ще го пробвам!

# 453
  • Мнения: 22 834
Пробвай отливка.И аз го нося с пудра, но днес се беше събрал в назолабиалните.Денят беше влажен и може би заради това, стоях навън докато валеше.

# 454
  • Мнения: 337
А за доста светла кожа с розов подтон кой цвят бихте препоръчали?

# 455
  • Мнения: 861
Влизам да похваля един фон дьо тен, който си купих вчера от промоцията на Бюти зоун и Дъглас на продукти с марка Дъглас. От 40 лв беше намален на 16 лв.

Много лек и ефирен, перфектно ми пасна цвета.
Бежово, не оранжево, не розово, не  жълто, истинско бежово, което е рядко да се намери. No transfer, с капкомер, цвят 35 natural beige.
Цял ден съм с него, не мръдна, не лъсна, няма нужда от пудра. Нищо не съм слагала под него, нито върху него. Подходящ според мен за кожи без много несъвършенства, предвид лекотата му.

https://douglas.bg/douglas-no-transfer-foundation-conf-40754

# 456
  • Мнения: 326
Влизам да похваля един фон дьо тен, който си купих вчера от промоцията на Бюти зоун и Дъглас на продукти с марка Дъглас. От 40 лв беше намален на 16 лв.

Много лек и ефирен, перфектно ми пасна цвета.
Бежово, не оранжево, не розово, не  жълто, истинско бежово, което е рядко да се намери. No transfer, с капкомер, цвят 35 natural beige.
Цял ден съм с него, не мръдна, не лъсна, няма нужда от пудра. Нищо не съм слагала под него, нито върху него. Подходящ според мен за кожи без много несъвършенства, предвид лекотата му.

https://douglas.bg/douglas-no-transfer-foundation-conf-40754

Вашата кожа каква е нормална, суха или мазна?

# 457
  • Мнения: 861
Съвсем нормална кожа, нито суха, нито много мазна, без пъпки. Обикновено лятото ползвам по-матиращи фдт, зимата  по-овлажняващи и съм добре така.
Този би бил добре за хора с мазна кожа. За такива със суха - ще трябва някакъв крем отдолу.

# 458
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, някой беше ползвал IT Cosmetics  CC cream Your skin but better - някакви отзиви за него?

# 459
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Някой да е пробвал този
https://douglas.bg/clarins-everlasting-youth-fluid-conf-51072

Мисля да си взема тестер или отливка от Дъглас.
Като чета е точно това което искам.Средно покритие, хидратиращ, против бръчки,  без да е много матов.

# 460
  • Мнения: X
Аз го пробвах от мострички изпратени ми от Кларинс по пощата.. В това отношение, са едни от най-щедрите марки. Stuck Out Tongue Winking Eye
Не ми хареса. Като евтин дрогериен фдт-ен ми беше.

# 461
  • Мнения: 2 767
Предишният Everlasting беше ужасен, плътен и матов. Този е по-различен. Гримираха ме с него веднъж и ми допадна. Има някакви съвсем дискретни пелени частици. Предпочитанията ми са като описаните от теб. Цветовете на Clarins ми пасват много точно и ползвам ФДТ им, без първия по-горе. Купих и новия, но не съм го носила още. Сега съм на вълна лекия Skin Illusion в минимално количество.
Много е индивидуално, пробвай го и прецени. Аз съм и на настроения.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 22:03 от Light Beam

# 462
  • Мнения: 1 336
Някой да е пробвал този
https://douglas.bg/clarins-everlasting-youth-fluid-conf-51072

Мисля да си взема тестер или отливка от Дъглас.
Като чета е точно това което искам.Средно покритие, хидратиращ, против бръчки,  без да е много матов.

На мен сьщо много ми харесва, придава лек сочен ефек, дьжри се добре при по високи температури, не подчертава пори и брьчки

# 463
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Моля, някоя дама да ми каже на какво мирише ф.д на La Mer.

# 464
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Мерси дами! Kissing Heart
То на тия години вече каквото и да нося няма как да съм като на 25, ама уж да е нещо по-добро, по -прикриващо пори, бръчки да не се виждат и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт