Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 478
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 354
И това също, да Grinning
Но на мен бузите ми не се омазняват

# 436
  • Мнения: 3 261
Дабъл уеър на Ести не цапа.

# 437
  • Мнения: X
На моята суха кожа цапа. При мен това му е най-малкия проблем, но все пак.

# 438
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Пробвах Тейнт Идол Нюд на Ланком. При нанасянето страхотен, цветът ми пасна идеално. След 3 часа обаче такова врязване във всяка бръчица имаше, че чак не ми се вярваше. Хем бях сложила основа отдолу и пак беше ужасно.

Някой може ли да сподели отзиви за това Шисейдо
https://www.notino.bg/shiseido/sun-care-sports-bb-bb-krem-spf-50/

# 439
  • Мнения: X
Аз съм го ползвала преди 2 год. За лятото ми беше перфектен. Покривен е, не се стича, дори и при горещините, не цапа. Водо и пото устойчив е. Не образува пъпки. За смесена и мазна кожа е идеален.

# 440
  • Мнения: X
Пробвах Тейнт Идол Нюд на Ланком. При нанасянето страхотен, цветът ми пасна идеално. След 3 часа обаче такова врязване във всяка бръчица имаше, че чак не ми се вярваше. Хем бях сложила основа отдолу и пак беше ужасно.


Не знам с каква основа си го пробвала, но не работи добре със силиконови бази. Със Смашбокс праймърайзъра стои страхотно. И яка хидратация отдолу.

# 441
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Благодаря, Ния, ще пробвам и без база в такъв случай, че имам още две мостри.

# 442
  • Мнения: 1 198
Момичета, дайте идеи за фон-дьо-тен в мус вариант. Приискало ми се е да разнообразя тоналния си арсенал Simple Smile Търся леко, естествено покритие, с airbrush ефект. Благодаря предварително!

# 443
  • Мнения: X
Благодаря, Ния, ще пробвам и без база в такъв случай, че имам още две мостри.
Ако си със суха кожа, спокойно прекали с хидратацията отдолу. Колкото повече, толкова по-добре стои.

# 444
  • Мнения: 1 348
Някой с комбинирана кожа може ли да ми сравни тези двата?

Челото ми се омазнява повече и лъсва, на останалото лице е нормална кожата.

# 445
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Благодаря, Ния, ще пробвам и без база в такъв случай, че имам още две мостри.
Ако си със суха кожа, спокойно прекали с хидратацията отдолу. Колкото повече, толкова по-добре стои.
Чак суха не е, но харесва хидратиращи, а вече и подхранващи продукти. На 42 съм и само с хидратация не ми се получава.
Със сигурност ще му дам още поне един шанс Simple Smile

# 446
  • Мнения: 7 473
Момичета, дайте идеи за фон-дьо-тен в мус вариант. Приискало ми се е да разнообразя тоналния си арсенал Simple Smile Търся леко, естествено покритие, с airbrush ефект. Благодаря предварително!

GOSH имаха подобен продукт преди време. Не зная дали може да се намери на Бг пазар все още, аз голям зор виждах още преди 10- ина години, а когато го намирах, се запасявах за по няколко месеца напред.

# 447
  • Мнения: X
Момичета, дайте идеи за фон-дьо-тен в мус вариант. Приискало ми се е да разнообразя тоналния си арсенал Simple Smile Търся леко, естествено покритие, с airbrush ефект. Благодаря предварително!

За Face Fabric на Армани се сещам, че е подобен.

# 448
  • Мнения: 337
Момичета, споделете впечатления от Dior backstage. Подходящ ли е за мазна кожа и как е като покривност?

# 449
  • Мнения: 22 528
Момичета, споделете впечатления от Dior backstage. Подходящ ли е за мазна кожа и как е като покривност?
Ползвам го от седмица.Харесва ми.Цвят 2N.На моята кожа с несъвършенства стои полупокривен.Нанасям с бюти блендер.
Харрсва ми, има сочен завършек , много нежено и навномерено покритие, не ми се впива, не оксидира, не се свлича, нооо...лъсвам ..Но аз не съм критерий, прекалено ми се омазнява кожата.
Въпреки това ми харесва много и цветът се слува перфектно.
Кожата ми е матова, с жълт подтон.

Общи условия

Активация на акаунт