Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 710
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 22 875
Отзиви за СС на Шанел?Някой ако е ползвал а сподели мнение и за цветовете,няма къде да тествам.С матова кожа съм.
Много благодаря
Ох, някой тези дни даде положителен отзив, но къде четох....

# 421
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали  ФДТ с леко до средно покрите, задължително със слънцезащ. фактор, за нормална към суха кожа.
Бюджет - около 40-50 лв.

# 422
  • Мнения: 6 873
На мен СС на Шанел ми хареса като покривност, но на сухата ми кожа след час изглеждаше ужасно. Впи се на всяко сухо място и ме състари доста.

# 423
  • Мнения: 986
Аз искам да препоръчам за бюджетна пудра Фит Ми на Мейбълин - компактна и матираща. Аз съм със суха кожа. Тя стои зашеметяващо и под очите, където всичко друго ми се впива (не, ме имам кой знае какви бръчки, но има мимически), на лицето дава прекрасен кадифен финиш и почти няма как да прекалиш. Не я ползвах и стоеше в забрава, сега друга не пипам. Много ми харесва! Даже нанесена с бютиблендър върху пъпка/петно не стои гадно и прашливо. Много съм доволна.

# 424
  • на земята
  • Мнения: 4 094
На мен СС на Шанел ми хареса като покривност, но на сухата ми кожа след час изглеждаше ужасно. Впи се на всяко сухо място и ме състари доста.
И аз съм със суха кожа.Много му се чудя дали да не го пробвам.Може би ще рискувам за зимата да пробвам.

# 425
  • Мнения: 6 873
На мен СС на Шанел ми хареса като покривност, но на сухата ми кожа след час изглеждаше ужасно. Впи се на всяко сухо място и ме състари доста.
И аз съм със суха кожа.Много му се чудя дали да не го пробвам.Може би ще рискувам за зимата да пробвам.
Ако имаш възможност, тествай първо. Мен много щеше да ме е яд предвид колко струва.

# 426
  • Мнения: X
На мен старият вариант на СС крема ми стоеше по-добре от новия. Цветово обаче са доста зле- изборът е много малък, нищо не пасва на моята кожа.
Всъщност нищо на Шанел не пасва на кожата ми, освен най-тъмния Vitalumiere в БГ.

# 427
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Аз искам да препоръчам за бюджетна пудра Фит Ми на Мейбълин - компактна и матираща. Аз съм със суха кожа. Тя стои зашеметяващо и под очите, където всичко друго ми се впива (не, ме имам кой знае какви бръчки, но има мимически), на лицето дава прекрасен кадифен финиш и почти няма как да прекалиш. Не я ползвах и стоеше в забрава, сега друга не пипам. Много ми харесва! Даже нанесена с бютиблендър върху пъпка/петно не стои гадно и прашливо. Много съм доволна.
За тази ли говориш или за тази:
   

# 428
  • Мнения: 986
Сменили са й опаковката, моята е от старите кръгли още, явно бавно ги хабя. Matte & poreless. Simple Smile

# 429
  • София
  • Мнения: 1 727
Отзиви за СС на Шанел?Някой ако е ползвал а сподели мнение и за цветовете,няма къде да тествам.С матова кожа съм.
Много благодаря

Взех го след множеството положителни отзиви тук и солидния фактор 50.

Не е никак лош, но не го намирам за нищо уау. И аз препоръчвам пробра преди покупка.

# 430
  • Мнения: X
А, аз не съм от множеството Sunglasses Моят коментар за него, винаги е бил отрицателен.

# 431
  • София
  • Мнения: 5 565
Не харесвам СС-то на Шанел, адски блестящо нещо. Предпочитам естествени и матови тонирани продукти.

# 432
  • на земята
  • Мнения: 4 094
По скоро озаряващо,сочно да стои на лицето.
Мисля,че за целта СС крем ще е по подходящ?Затова се спрях на СС Шанел.
Какво мислите?

# 433
  • Мнения: 4 403
Сигурна ли си, че не е от ФДТ цапането? Има дни в които съм само с пудра и цапане няма. За препоръка за продукт:  creme puff на Макс Фактор.
Пробвах днес само с пудра на Катрис -> оцветен телефон.
Даже май фдт не боядисва, ако е нанесен самостоятелно Confused

# 434
  • Мнения: 22 875
Сигурна ли си, че не е от ФДТ цапането? Има дни в които съм само с пудра и цапане няма. За препоръка за продукт:  creme puff на Макс Фактор.
Пробвах днес само с пудра на Катрис -> оцветен телефон.
Даже май фдт не боядисва, ако е нанесен самостоятелно Confused
При мен мазната кожа прави филм и всичко се отпечатва, с пудра или без...Без грим пак мазнее телефонът!:))))

Общи условия

Активация на акаунт