Виновна съм, признавам! А сега?!

  • 9 931
  • 202
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 186
Натали, усещам осъдителния тон към мен за това, че съм чатила. Но за теб е грозно партньорът да провери дали не е лъган. Последно, кое е по-грозно?

# 136
  • Мнения: X
Е, не всички сме толкова безцеремонни Wink

# 137
  • Мнения: 29 451
Натали, усещам осъдителния тон към мен за това, че съм чатила. Но за теб е грозно партньорът да провери дали не е лъган. Последно, кое е по-грозно?

Не те разбирам....

Защо трябва да проверява? Нещата са приключили, нали. Дали е било след 2 дни, ако беше "проверил" или след 2 седмици, щото просто на теб ти е писнало от него и искаш да го разкараш, но не ти е стискало да му го кажеш, а предпочиташ да го лъжеш, какво значение има?!?

Осъдителен тон към теб нямам, просто казвам, че не е достойно поведението ти. Каква си или не си, за мен е все тая....

Е, не всички сме толкова безцеремонни Wink

Това към мен ли е?!?

Не ми отговори на въпроса, какво се случи като видя "компроматите"? Разкара ли го?

# 138
  • Мнения: 3 186
Косите на Вероника, И, какво се случи, като разбра? Разкара ли го?

tainichka, какво визираш под "ако имам подозрения"?

Триене на история, звуци за получаване на съобщения от вайбър, например, които са постоянни, а няма обяснения за тях, лягате си в 10 например, но той/тя стои на тел/комп и си трака с някого, такива неща, извън обичайното и професионалното.

Представих другата гледна точка, на нарушителя. Щом така се приема, нека.

Едит: изтрих си половината мнение, без да искам.

За чатовете и изневерите, направете справка в другата тема. Който няма лукса да си отваря очите, ги счита за безобидни реплики между колеги.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 17:32 от tainichka

# 139
  • Мнения: 29 451
Попитай го директно. Дори и да отрече, със сигурност ще разбереш.

Не мога да го приема за нормално да се шпионирате....

# 140
  • Мнения: 5 425
На Таралежа светът може да му е чист, спретнат и подреден, де да знаеш. И да няма изцепки!
Да. Защото не допуска в него нехигиенични отношения.
И другите съветва същото.

# 141
  • Мнения: 3 186
На Таралежа светът може да му е чист, спретнат и подреден, де да знаеш. И да няма изцепки!
Да. Защото не допуска в него нехигиенични отношения.
И другите съветва същото.

И как не ги допускаш? Следиш всяка секунда от двадесетичетерите часа?

# 142
  • Мнения: X
Натали, усещам осъдителния тон към мен за това, че съм чатила. Но за теб е грозно партньорът да провери дали не е лъган. Последно, кое е по-грозно?

Не те разбирам....

Защо трябва да проверява? Нещата са приключили, нали. Дали е било след 2 дни, ако беше "проверил" или след 2 седмици, щото просто на теб ти е писнало от него и искаш да го разкараш, но не ти е стискало да му го кажеш, а предпочиташ да го лъжеш, какво значение има?!?

Осъдителен тон към теб нямам, просто казвам, че не е достойно поведението ти. Каква си или не си, за мен е все тая....

Е, не всички сме толкова безцеремонни Wink

Това към мен ли е?!?

Не ми отговори на въпроса, какво се случи като видя "компроматите"? Разкара ли го?
Ей, ама за 20тина минути има няма пак трябва да се самоцитирам. Чукча писатель.

А Ежко вярва, че на него не може да се случи.

# 143
  • Мнения: 3 186
Защо трябва да проверява? Нещата са приключили, нали. Дали е било след 2 дни, ако беше "проверил" или след 2 седмици, щото просто на теб ти е писнало от него и искаш да го разкараш, но не ти е стискало да му го кажеш, а предпочиташ да го лъжеш, какво значение има?!?

И защо трябва да са приключени нещата? Години минаха преди да се приключат.

Ежко се рови не в пясъка, а в най-дълбоките почви на Балканския полуостров. Но го е кръстил "лична кореспонденция и пространство".

# 144
  • Мнения: 29 451
Загубена кауза сте. Добре,  че около мен няма хора като вас. Останете със здраве и се дебнете на воля...

# 145
  • Мнения: 2 214
Търси си повод да те разкара. Може и да има афера, просто да трие всичко. Най- ревниви са кръшкачите. Ти се държиш като виновна, без причина, той си играе с теб. За мен нямаш бъдеще с него. Съжалявам.

# 146
  • Мнения: 3 186
Загубена кауза сте. Добре,  че около мен няма хора като вас. Останете със здраве и се дебнете на воля...

Натали, какво се разсърди? Просто, ако имаш съмнения за нещо и изпаднеш в такава ситуация, не бъди глупава, ако можеш, провери.

Камъчка, има афера в разказа на авторката, но няма нищо сигурно за него. Затова и стои на първия стол, за да не падне - вторият не е сигурен.

# 147
  • Мнения: 5 425
Загубена кауза сте. Добре,  че около мен няма хора като вас. Останете със здраве и се дебнете на воля...
Натали, какво се разсърди? Просто, ако имаш съмнения за нещо и изпаднеш в такава ситуация, не бъди глупава, ако можеш, провери.

Не се е разсърдила. Отчаяла се е Simple Smile

Поздрав за форумките:
"As it will be in the future, it was at the birth of Man
 There are only four things certain since Social Progress began.
 That the Dog returns to his Vomit and the Sow returns to her Mire,
 And the burnt Fool's bandaged finger goes wabbling back to the Fire;"

# 148
  • Мнения: 3 186
Тя дали се е отчаяла? Или ти по-скоро?

Очудвам се на слепотата. Не пиша, за да дразня никого.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 18:48 от tainichka

# 149
  • Мнения: X
Ами отчайващо е и малко тъжно млади хора да си държат душата зорлем в 19 век.

Общи условия

Активация на акаунт