9ФЕГ- 3

  • 25 851
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 35 962
мартеа, в школо.бг има съобщение от класната за срещата

# 481
  • София
  • Мнения: 5 362
Нашият класен го няма. Достъп до школото също нямам. Но и моят учи с кеф. Днес трябваше да се опише на френски. Имаха домашно по математика. Подозирам , че ще има входно ниво.

# 482
  • Мнения: 4 073
мартеа, в школо.бг има съобщение от класната за срещата

благодаря ти. Влязох и видях, и нови оценки, и отзиви има, но школо не ми е пратило известия. Ще си прегледам настройките.

# 483
  • Мнения: 47 981
Школо и мен ме добави, но и за двете деца работи странно
Има време...

# 484
  • София
  • Мнения: 304
Оценки и всичко друго се нанасят от класната - ми на мойто школо не пише за родителска, значи докато не го видя няма да ходя Wink
С май ли беше или юни няма да стане, а и ако има проблеми в училище би следвало телефонът да е звъннал. Важното е децата да учат с кеф - седи и ми обяснява граматика и думички, гледам я с оня разбиращ поглед дето е за пред хората и кимам разбиращо с глава Simple Smile)))))))))))))

# 485
  • Мнения: 11 818
Аз имам известие в Школо за родителската среща на 10.10 от 19 ч.

Среща след това? Simple Smile

# 486
  • Мнения: 4 073
Аз имам известие в Школо за родителската среща на 10.10 от 19 ч.

Среща след това? Simple Smile

Аз съм "за".

# 487
  • Мнения: 11 818
Оценки и всичко друго се нанасят от класната..
Не мисля, че само класната нанася абсолютно всичко. Според мен всички учители имат достъп и могат да пишат по всяко време, иначе няма как винаги информацията да е актуална и навременна, ако се попълва от един човек.

Аз имам известие в Школо за родителската среща на 10.10 от 19 ч.
Среща след това? Simple Smile
Аз съм "за".
Значи, първите няколко желаещи дами (пък и господа Simple Smile), които свършат с родителската се чакат отпред, отиват някъде и после пишат къде. Wink

# 488
  • Мнения: 4 073
А можем и да си резервираме направо? В онази бирария не беше лошо, близо е и Дивака в тази посока. Може и на друго място, ако някой предложи.

# 489
  • Мнения: X
Не е лошо да резервираме наистина, за другата седмица /след вторник/ го дават хубаво време, може и навън.

# 490
  • Мнения: 11 818
мартеа, аз не бях на 11-ти и не знам, но идеята е добра! Аз писах и в обща група на 8 клас във ФБ, може и там да предложите.

# 491
  • Мнения: 35 962
Аз имам известие в Школо за родителската среща на 10.10 от 19 ч.

Среща след това? Simple Smile

Аз съм "за".

йес!

според мен "халбите" (предишното място) са по-добри от "дивака"

# 492
  • София
  • Мнения: 6 094
Възможно ли е да се разминава началният час на РС  за различните класове? Аз зная за 18:30.
В Халбите беше хубаво, но дали ще ни поберат? Колко човека бяхме миналия път? Вътре трябва да сме, вечерта ще е хладно.

Последна информация за рисуването: в петък е фотография, но преподавателката и кабинетът са същите. От майка ветеран го разбрах. Съмнявам се да пишат отсъствия. Това е ФУЧ, присъствието не е задължително.

# 493
  • Мнения: 11 818
Спунк, възможно е в този ден вашият клас да приключват по-рано и затова. При нас има такъв ден, даже ми спомена - о, днес съм до по-рано и ще чакам другите (приятелките си от другите класове), но не помня днес ли го каза, вчера ли, а и май не е всяка седмица.. Simple Smile
И аз мисля, че ще е хладничко за навън, колкото и да е хубаво времето, но ако няма друга възможност, ще пием повече! Grin

# 494
  • Мнения: 672
Възможно ли е да се разминава началният час на РС  за различните класове? Аз зная за 18:30.
В Халбите беше хубаво, но дали ще ни поберат? Колко човека бяхме миналия път? Вътре трябва да сме, вечерта ще е хладно.
Възможно е да се разминават, но е малко вероятно, защото в 18.30 не са свършили часовете.
В Школо класната е писала 19ч. И понеже е общоучилищна среща, с учителите по всички предмети, предполагам, че началният час е един.

Общи условия

Активация на акаунт