9ФЕГ- 3

  • 25 719
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 47 963
Вероятно е 19
Последния час е до 18,50 и не пускат по рано

# 496
  • Мнения: 11 818
Аз пак да питам за речник, иска ми се да си има и това е! Предпочитам да е двупосочен или съответно два. Този как ви се струва? По възможност от наличните от ozone.bg, за да се ползва отстъпка, но не е задължително! Така и не разбрах кой е препоръчваният "жълт" речник!? Да не би да е този или пък този, който е точно за ученици, но пък е малък!?
Също ще се радвам да споделите и за някакви помагала, упражнения и всичко, което се сетите и би било в помощ за допълнителни занимания вкъщи.

П.П. Аууу, на 10. 10 трябваше да съм на The Chemical Brothers, съвсем бях забравила! Но няма как да пропусна и втората родителска среща. Sad Май осмокласничката ще отиде вместо мен, пък и аз вече имам уговорка с едни прекрасни дами и ще се утешавам с тях! Two Hearts

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 18:14 от Сиси ♥♥

# 497
  • Мнения: 47 963
Няма да изпуснеш кой знае какво на родителската, спокойно Simple Smile

# 498
  • София
  • Мнения: 6 094
Няма да изпуснеш кой знае какво на родителската, спокойно Simple Smile
Ааа, ще изпусне следродителската среща. Joy

# 499
  • Мнения: X
Извинявам се предварително. Благодарение на съфорумка разбрах, че състояние на сина ми се е изострило. Изключително съм благодарна. Той не споделя вече, иска да е мъж.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 23:39 от Анонимен

# 500
  • Мнения: 35 950
моята е с хронично, освободих я

# 501
  • Мнения: X
Мерси, бубанка. При синът ми се оказа, разбрах благодарение на Приятелка от форума, че има болки. Той е мъж, не споделя.

# 502
  • Мнения: 35 950
срокът за освобождаване беше 30.09
провери в канцеларията

# 503
  • Мнения: X
Мерси, бубанка!

# 504
  • София
  • Мнения: 2 683
За освобождаване от ФУЧ ли говорите?
Тоест вече не можем да се освободим ли!? Чудна красота ще настане.

Мами от нашия клас с деца на рисуване, според моята дъщеря госпожата само ги е питала кои са записани във ФУЧ и нищо не е казала за провеждане... - при вас каква е информацията?
Тя много обича да снима и си купи преди години апарат, но проверила, че децата само правели снимки и носели ... без да ги учат на нещо (според нейно си инфо).

# 505
  • Мнения: 35 950
срокът за освобождаване беше 30.09
провери в канцеларията

за ФВС говоря, май се объркахме Blush

# 506
  • София
  • Мнения: 2 683
Хаха, да, благодаря, хем четох назад, но нещо съм се заблудила явно.

# 507
  • Мнения: 47 963
По принцип има срок, ама аз миналата година по никое време освободих от физическо, нямаше проблем
Срока е за деца, които си знаят предварително. Иначе ако има проблем, по всяко време може, разбира се

# 508
  • София
  • Мнения: 304
Oт my precious разбрах, че във випуска ни имало едно дете-актьор в Г клас. И вчера ме кара да гласувам за някакви награди на Нова телевизия. Видяла го в интернет и изкочи заливаща се от смях от стаята си. Познала го по името, иначе снимката била от преди няколко години и много ХАХАХАХА смешна ХАХАХАХАХ Grinning В Скъпи наследници бил, сега в новият сериал по Нова и в някакъв коледен филм. Та мисля, че е добре да си подкрепяме децата от гимназията било то актьори, певци, гимнастички, художници или с каквото там се занимават, че нали са ни One & only дори да са 2-3 Wink

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 18:49 от bubanka

# 509
  • Мнения: 35 950
идеята за подкрепа чрез гласуване е чудесна, но и забранена от правилата на форума

Общи условия

Активация на акаунт