9ФЕГ- 3

  • 25 836
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 094
Мисля, че става въпрос за еднодневната екскурзия до Ветрен и Пловдив.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 109
Мисля, че става въпрос за еднодневната екскурзия до Ветрен и Пловдив.
Повече от 25 не вярвам.

# 542
  • София
  • Мнения: 304
Мисля, че става въпрос за еднодневната екскурзия до Ветрен и Пловдив.
До Ветрен и Пловдив със самолет Simple Smile
За Париж иде реч, защото е важно от къде минават. Ако е само път без разглеждане ще е със самолет, но ако минават през имтересни места ще е с автобус.
Иначе за Пловдив колко да е - да имат за ядене и за вода. По 1-2 бургера/дюнера в Пловдив на Главната и са готови.

# 543
  • Мнения: 47 981
Разнообразяват екскурзията, но е общо взето еднообразно- минават много страни и финал Париж. Когато беше моята,бонус посетиха Лил и някакъв замък, абе постараха се хората. Хубаво е било. Бяха изкарали вирус вкупом, но се оправиха Simple Smile
Хубава емоция е

# 544
  • София
  • Мнения: 5 362
Каква ще е цената? Аз знам само, че трябва да се даде 100 евро капаро до края на месеца. Иначе до Пловдив вчера платих-25 лв.

# 545
  • Мнения: 4 070
Eupraxia, във въпроса ти не е споменат самолет, затова и аз си помислих за пловдивската ексурзия. Иначе, на самата родителска нищо не са споменавали за тази екскурзия, поне в нашия клас. После на продължението на РС си говорихме само помежду си, че има такава оферта, даже я видяхме, но не разбрах някой класен ли я е дал. Твоята информация откъде е? Да си сверим часовниците, както се казва. И дано скоро излезе информация дали ще има и друга екскурзия, за да имаме избор.

# 546
  • София
  • Мнения: 304
Eupraxia, във въпроса ти не е споменат самолет, затова и аз си помислих за пловдивската ексурзия. Иначе, на самата родителска нищо не са споменавали за тази екскурзия, поне в нашия клас. После на продължението на РС си говорихме само помежду си, че има такава оферта, даже я видяхме, но не разбрах някой класен ли я е дал. Твоята информация откъде е? Да си сверим часовниците, както се казва. И дано скоро излезе информация дали ще има и друга екскурзия, за да имаме избор.
Права си и се извинявам. Самолетът ми е излетял някъде Simple Smile))))
Дъщерята го спомена, че е коментирано в училище - самолет и автобус до Париж. И реших да попитам дали има инфо, защото има различни варианти  на третия ден са там, но колко и какво ще разглеждат е въпроса. Дано да има оферта до към 25.10, че за самолета 200лв е капарото до 28.10.
За Пловдив няма какво да го обсъждаме , дали са тук или там все тая Simple Smile

# 547
  • Мнения: 11 818
За самолетната екскурзия трябва да се плати депозит до 29.10 (имам офертата в pdf, ако някой иска ще му я пратя). Автобусната уж трябва да я представят преди тази дата. Но децата като цяло предпочитат с автобус, а и се организира от същата фирма, с която бяха на лагера, а те си ги харесват много!

# 548
  • Мнения: 4 070
За самолетната екскурзия трябва да се плати депозит до 29.10 (имам офертата в pdf, ако някой иска ще му я пратя). Автобусната уж трябва да я представят преди тази дата. Но децата като цяло предпочитат с автобус, а и се организира от същата фирма, с която бяха на лагера, а те си ги харесват много!

аз се опитвам да си изясня следното: екскурзията е една и съща, на едни и същи дати и с еднаква програма, разликата е в начина на придвижване ли? Т.е. има ги и двете паралелно или как? Първоначално бях останала с впечатление, че има една самолетна до Монпелие и една автобусна до Париж. Но сега с тази самолетна до Париж ми става ясно, че съм в грешка.

# 549
  • София
  • Мнения: 1 109
Екскурзиите са по едно и също време. Имаха май ден Или.два разлика в тръгването. Те обаче реално почти нищо не виждат от Париж. Защото единият ден ходят в Дисниленд. А стоят в Париж май два или три дена. Но ще ви дадат програмите на двете екскурзии.

# 550
  • София
  • Мнения: 304
За самолетната екскурзия трябва да се плати депозит до 29.10 (имам офертата в pdf, ако някой иска ще му я пратя). Автобусната уж трябва да я представят преди тази дата. Но децата като цяло предпочитат с автобус, а и се организира от същата фирма, с която бяха на лагера, а те си ги харесват много!

"Същата фирма" няма автобусна екскурзия до Франция.
Ще е през някоя друга агенция, а не знам и самолетната колко е на тази агенция, но това е друга тема.
Дано да е обзорна, а не само пътуване, че иначе ще се товарим на самолета - чакамеееее Simple Smile
Важното е французкият да върви Grinning

# 551
  • Мнения: 11 818
Eupraxia dArmature, такава ми е информацията на мен и то от няколко места, но явно Вие знаете по-добре, не разбирам защо тогава питате тук. Simple Smile Аз просто споделих какво се говори, разбира се, възможно е да има промени, така че - чакаме. В момента разполагаме само със самолетната на Мондел Травел. Вие споменавате и за друга самолетна дори?! Добре би било да обосновете твърденията си, но при Вас всичко е винаги някак потайно затова и не очаквам да го направите.

# 552
  • Мнения: 4 070
Добре би било да обосновете твърденията си, но при Вас всичко е винаги някак потайно затова и не очаквам да го направите.

Сиси, и на мен ми е интересно.
Eupraxia dArmature, профилът ви е нов, затова си позволявам един добронамерен съвет - това е форум за взаимопомощ. Ако имате информация, която вълнува всички ни, споделете я, вместо да задавате въпроси, чиито отговори са ви по-ясни отколкото на нас, отговарящите.

# 553
  • София
  • Мнения: 304
Eupraxia dArmature, такава ми е информацията на мен и то от няколко места, но явно Вие знаете по-добре, не разбирам защо тогава питате тук. Simple Smile Аз просто споделих какво се говори, разбира се, възможно е да има промени, така че - чакаме. В момента разполагаме само със самолетната на Мондел Травел. Вие споменавате и за друга самолетна дори?! Добре би било да обосновете твърденията си, но при Вас всичко е винаги някак потайно затова и не очаквам да го направите.
Профилът ми е нов и такъв ще си остане по ред причини, не виждам място за притеснение и аз съм родител като вас, но старият профил уви не мога да го използвам.
Информацията ми е от сайта на туристическата агенция, а не от някъде другаде. Там фигурира само екскурзия със самолет. Ако имате опит с туристически агенции и пътувания би трябвало да знаете, че не всяка агенция организира подобни екскурзии, а повечето си ги препродават и дефакто повечето агенции са агенти.
Не споменавам никъде друга самолетна екскурзия, само, че е възможно тази екскурзия да е на друга агенция, а тези да я продават като агенти. Задавам въпроси защото нямам информация за автобусната и от училището имам информация, точно колкото и вие. Ровя по сайтове на агенции и има няколко типа екскурзии с автобус - такива, които са без обзорни и съпътсващи посещения по пътя до Париж и обратно и такива с посещения на доста интересни места. Изпозлвам Гугъл за тази информация и малко свободно време вечер.
https://rual-travel.com/trips/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-%D0 … 1%85%D0%BE%D0%B4/
https://www.bohemia.bg/p/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-Mon-Amour/6000002169/
http://www.doris-bg.com/hot_offers/view.html?oid=1593549
Част от екскурзиите

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 13:18 от Eupraxia dArmature

# 554
  • Мнения: 4 070
Eupraxia dArmature, такава ми е информацията на мен и то от няколко места, но явно Вие знаете по-добре, не разбирам защо тогава питате тук. Simple Smile Аз просто споделих какво се говори, разбира се, възможно е да има промени, така че - чакаме. В момента разполагаме само със самолетната на Мондел Травел. Вие споменавате и за друга самолетна дори?! Добре би било да обосновете твърденията си, но при Вас всичко е винаги някак потайно затова и не очаквам да го направите.
Профилът ми е нов и такъв ще си остане по ред причини, не виждам място за притеснение и аз съм родител като вас, но старият профил уви не мога да го използвам.
Информацията ми е от сайта на туристическата агенция, а не от някъде другаде. Там фигурира само екскурзия със самолет. Ако имате опит с туристически агенции и пътувания би трябвало да знаете, че не всяка агенция организира подобни екскурзии, а повечето си ги препродават и дефакто повечето агенции са агенти.
Не споменавам никъде друга самолетна екскурзия, само, че е възможно тази екскурзия да е на друга агенция, а тези да я продават като агенти. Задавам въпроси защото нямам информация за автобусната и от училището имам информация, точно колкото и вие. Ровя по сайтове на агенции има няколко типа екскурзии с автобус - такива, които са без обзорни и съпътсващи посещения по пътя до Париж и обратно и такива с посещения на доста интересни места. Изпозлвам Гугъл за тази информация и малко свободно време вечер.
https://rual-travel.com/trips/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-%D0 … 1%85%D0%BE%D0%B4/
https://www.bohemia.bg/p/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-Mon-Amour/6000002169/
http://www.doris-bg.com/hot_offers/view.html?oid=1593549
Част от екскурзиите

Благодаря за споделеното!

Общи условия

Активация на акаунт