Трудно общувам с хората

  • 20 345
  • 686
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Честно казано малко хора с такова име познавам...и самото име само като го чуя, чак в момента като го прочетох като попита така ли се казва, косата ми настръхна.... всеки път настръхвам щом чуя или прочета такова име! Gift Heart Така!Тук е време да погледнем на нещата от нумерологична гледна точка!Спомням си и как когато бях пети клас, и тогава си бях свита , притеснителна и необщителна, но общувах с две момчета, с които си бяхме приятели и единия се казва Илиан Heart Decoration Спомням си как това беше първото и единственото момче в класа, което ме харесваше , е не беше нещо особено и нямаше нищо сериозно конкретно, но си имахме някакви симпатии...той си падаше малко тарикат , но аз си го харесвах...и в него бях влюбена.Първи факт!Втори факт - една моя много близка приятелка се казва Илиана!Тя ме обожава откакто се познаваме.Познаваме се от деца, моята и нейната майка бяха добри приятелки, бяхме от едно училище Heartbeat Трети факт - мой втори братовчед също е с това име и много ме обича, не че и другите от семейството ми не ме обичат разбира се, в смисъл то е нормално, роднини сме , но точно този мой братовчед специално най - много се радва да ме види от всички...как да кажа връзката ми с него като мой братовчед е най - силна някак ( а имам три първи братовчеда и още четирима втори, но с този най се разбираме някак)
Какво да ви кажа, хора!И нумерологията го потвърждава!!! Gift Heart Gift Heart Cupid Cupid
Хората с това име ме харесват!Силно вярвам в тези науки!Преди време ги мислех за псевдонауки, но напоследък много логика видях в тях!!!!

# 631
  • Мнения: 15 356
Криси,нумерологията е наука за числата.Не бъркай двата щата!Това с имената,наука ли ,съвпадение ли,няма общо.

# 632
  • Мнения: X
Криси,нумерологията е наука за числата.Не бъркай двата щата!Това с имената,наука ли ,съвпадение ли,няма общо.
И аз така знам, но има логика и в имената и буквите.Преди години контактувах с човек, който е наясно с тези науки и му разказах всички логики, които започнах да откривам в имената на много хора и го попитах съществува ли такава наука и той ми каза, че нумерологията включвала и буквите, съответно и имената.

# 633
  • Мнения: 7 776
Айде и звездите вече й го говорят. Пък на мен учинайка ми се казва Пипилота...значи, ще да съм наследница на някой негърски крал 😂

# 634
  • Мнения: 11 568
Аз като чуя Илиян се сещам само за фолкпевеца Илиян и " Честит рожден ден"- линк към песента- https://www.youtube.com/watch?v=updfL4-cxdg
 Mr. Green

# 635
  • Мнения: 10 818
От сега нататък вече ще се сещате за един ФЕЙ като чуете Илиян Wink Да се знае!

# 636
  • Мнения: 18 300
Айде бе, има ли новини? Криси, ходи ли при любимия си? Sunglasses

# 637
  • Русе
  • Мнения: 293
Това "фей" ми звучи малко джендърско...Smirk

# 638
  • Мнения: 18 300
Абе и аз помня, че fairy освен фея, значи и друго, ама може да бъркам. Thinking Проверих го, не бъркам. Криси, я виж в речника и го преименувай на елф, че ще се обиди.

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 20:44 от Lorelada

# 639
  • Мнения: X
Абе и аз помня, че fairy освен фея, значи и друго, ама може да бъркам. Thinking Проверих го, не бъркам. Криси, я виж в речника и го преименувай на елф, че ще се обиди.
А не, този прякор фейчо , който мили дами, наши бъдещи сватосници - тролчета (Frozen) много ми харесва.Другия начин по който ще го именувам ще е Принц Славен ( от Шрек) Blush Красив точно колкото него...Heart Eyes
Не, не съм ходила тия дни при моя принц, в Пловдив съм за няколко дни, при първа възможност задължително отново съм там.Чака си ме той Heart Grinning
Lorelada линк към речника където провери някакво евентуално неудобно значение, че не намирам?

# 640
  • Мнения: 15 356
Фейчо го роди моя акъл,ако ходя към София ще му занеса една риза с бродиран надпис,дискретно от вътрешната страна на яката.

# 641
  • Мнения: X
Фейчо го роди моя акъл,ако ходя към София ще му занеса една риза с бродиран надпис,дискретно от вътрешната страна на яката.
Вярно, че така беше!Ти си неговата кръстница! Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 4 611
Хайде, порасни вече.

# 643
  • Мнения: X
Няма нищо лошо в това човек да запази детския си ентусиазъм до старини Blush
Bobchita, тъй като ти си му кръстницата би било добре да се представиш пред фейчо, ако имаш път към София и Ринг мол, като нашата фея - кръстница, която ще ни сватоса и закриля Hug
Хем точно ти имаш най - силно желание да съдействаш май.Ако разуча и от кой квартал точно е от Варна ( нали и ти беше от там),ще ти кажа, макар че много рядко ходел там.

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 02:56 от Анонимен

# 644
  • Мнения: 4 611
Да запазиш детското в себе си значи да си позитивен, да се шегуваш и да не се взимаш твърде насериозно, но все пак да си емоционално интелигентен. Ти си крайно инфантилна и в това има много лошо на твоите години.

Общи условия

Активация на акаунт