Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 23 006
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 161
Стели от къде ще поръчваш огледалцата?
И мен подредбата на масите от сега ме тормози въпреки че имаме месец и нещо до сватбата. Ние днес най после си поръчахме халки и ще са готови след 2 седмици. Поръчах също и едни огледалца като част от подаръчетата за моминското парти и в момента съм на вълна етикети за сватбената ракия..

От една фейсбук страница са огледалцата,като са по 3 лв бройката.

https://www.facebook.com/mominskopartisg/
Надявам се да са читави, но ще видим като пристигнат.

# 91
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета.
Аз утре отивам за роклята и ако всичко е ок си я взимам. Имам среща и с агентката за уточняване на декорациите.
Някой питаше за халати. Аз поръчах от Али експрес и съм много доволна. Направиха ми каквото искам и са хубави. Ако има време мога да дам линк към продавача. А иначе наскоро ми попадна една страница във ФБ. Бутик D'Angel. Изглеждат добре.

# 92
  • Мнения: 4 942
Най после уточнихме някаква бройка +/- разбира се. Запазихме и стаи в хотела.
Още си чакам роклята и това вече ме изнервя. Остават 3 седмици, май са решили в последния момент да ми я дадат.

# 93
  • Мнения: 2 433
Рали, айде вече някоя снимка, а?

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 214
МОМИЧЕТА! ИЗКАРАХ ЕДИН НЕЗАБРАВИМ ДЕН! ВСИЧКО БЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ ПЕРФЕКТО И ПРЕМИНА ДОРИ ПО-ДОБРЕ ОТ КАКТО СЪМ СИ ГО ПРЕДСТАВЯЛА!
Съжалявам,че няма да бъда кратка, но искам да ви разкажа всичко.
Още сутринта се събудихме в страхотно настроение, закусихме и тръгнахме по задачите. Бяхме си разчели времето много правилно. Не беше натоварено, не сме бързали в нито един момент и не бяхме пришпорени. СЪветвам ви, да си организирате времето правилно, за да няма напрежение. С прическа и грим (без да се възхвалявам, ама бях много красива Joy )отидохме в един хотел, където бяхме наели стаи да си правим снимки. аз в една стая с кумата и една приятелка, той в друга с кума и приятел. Правихме много ''getting ready'', после в 14 часа отидохме в църквата. пред църквата беше и нашия ''first look''. Мина ритуала и потеглихме за настаняване в Кранево набързо и после в 16:00 часа потеглихме към Балчик за фотосесия в ботаническата градина. Там също се снимахме много! после в 17:45 тръгнахме към кранево и в 18 часа бяхме там. Гостите вече бяха започнали да идват и бяха на уелкъм дринк. Лимонади, вина,кетъринг, ветрила, камъчета с пожелания, инстаграм рамка и шаблончета за снимки, гледам сега снимките на всички от там и заключвам,че много яко са си изкарали докато ни чакат 30 минути. през цялото време са имали какво да правят и никой не е разбрал как е минало времето. В 18:30 започна изнесения ритуал. Беше като приказка. Водещия беше направил супер романтичен разказ на нашата любовна 7 годишна история, беше вплел запознанството ни, живота ни заедно, трудни моменти, предложението беше много прочуствено и красиво! Всички ми казваха после,че не са виждали такова нещо! ако трябва да бъда честна,аз също не очаквах, да е чак толкова красиво разказан.  После си започна вечерта. Всичко беше много забавно, а първия ни танц (сватбената кизомба) просто смая всички! Получи ни се много добре. Настроението вече беше много вдигнато и ние изобщо не се притеснявахме, дори напротив, толкова бяхме подгряли,че нямахме търпение да ги сразим с танц. Така и стана! Жалко,че не мога да ви кача видео!
Понеже се наложи да се преоблека за танца, както знаете имах друга парти рокля, след танца така и не облякох пак бялата. Нямаше време! Не спряхме да танцуваме, буквално не съм сядала на тази сватба! Наистина! За цялата вечер имам може би 10 мин стоене на стол и то не на моя, ами покрай гостите докато ги минавах за наздравици и небрежни  разговори. Кумът ни още с влизането имаше реч, която беше много прочувствана и хубава, но заедно с кумата ни бяха приготвили страхотна изненада! Бяха направили 25минутно видео, в което бяха събрали всички наши приятели,който разказват наши истории от детството ученически години, забавни истории заедно, преплитаха се снимки и видеа, беше вкарано видеото с предложението ми и това всичко беше не просто презентация, ами направено като филм, хронологично и със сценарий. В това видео кумовете играят роли, приятелите имаха роли. Не мога да го обясня хаха... Просто нещо невиждано! Какво да ви кажа повече, беше толкова забавно,че почти никой не е правил снимки, всички имат по 5-6 снимки Grinning. Всички разчитаме на фотографите! Ще ви кача няколко от малкото, които имаме за да ме видите Simple Smile а след професионалните пак ще се включа.
Партито продължи до сутринта и всички направо се счупихме от танци! Момичета, бъдете спокойни на този ден, усмихвайте се постоянно завладяни от емоцията и не спирайте да танцувате и да се забавлявате с хората. Сега всички ни казват,че сме успели да направим празника не само наш,ами и техен. И като заключение ще кажа,че съм била на много сватби, но най-хубавата на която съм била е нашата!

На украсата, която беше неповторима, още чакам снимки и ще ви ги пусна и тях Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 10:46 от rallytsa

# 95
  • Мнения: 1 038
Ралииии, честито 😘 Все така влюбени да сте! Много си красива! Нека вълшебството не свършва, а с годините да расте!

# 96
  • Мнения: 6
Рали, божествени сте! Аз рядко пиша, повече чета, но чаках с нетърпение снимките и ви изпращах положителни мисли вчера.  Желая ви семейно щастие и много обич!

# 97
  • Мнения: 574
Ех прекрасни сте, а от разказа ти (който и аз чаках от вчера) направо ми се прииска да идва и нашия ден Simple Smile Честито и от мен Simple Smile Все така да се обичате и да има поводи за танци! А роклята ти е супер, направо си заслужава да направите една следсватбена морска фотосесия, щом не си я носила от танца натам Wink

# 98
  • Мнения: 2 433
Ама как дълго, искам още! И още снимки!
Много мило ми стана, честно, наистина се радвам, че сте си прекарали толкова добре, един чудесен спомен!

# 99
  • Мнения: 539
Рали, честито, бъдете много щастливи. И наистина си много красива Blush А роклята от снимката с тортата е страхотна, ако не е тайна би ли споделила от къде си я купувала. И нямам търпение за снимките на украсата, сигурна съм, че ще е по-красива от колкото си я представям.

# 100
  • Мнения: 1 165
Честито, Рали! Разказа, снимките, емоцията, която се усеща всичко е супер. Щом ние успяхме да го почувстваме, представям си на вас какво ви е било.

# 101
  • Мнения: 345
Честито, Рали! Много да се обичате и подкрепяте дълги, дълги години! Simple Smile Нямам търпение да пуснеш и снимчици. След всеки разказ на минала сватба почвам все повече и повече да се вълнувам и аз, остават ни 2 месеца. Two Hearts Утре съм на първа проба и най - после ще си вземем халките. Revolving Hearts

# 102
  • Мнения: 205
Честити и от мен Рали, наистина си страхотна и много се радвам че всичко е минало така прекрасно. Бъдете много щастливи, все така влюбени и сбъдвайте мечтите си заедно! Simple Smile
ПС: И аз като теб, най - хубавата сватба на която съм била беше нашата, колкото и не скромно да звучи, така че те разбирам напълно.
Нашите снимки и видео вече са готови, тези дни ще се включа да ви се покажа, хубав ден.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Честито Ралица, без да съм била там, от разказа мога да кажа че все едно съм била Grinning Пожелавам Ви цял живот да сте така влюбени и щастливи.  Аз лично се заредих много положително докато те четях Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 165
За мен така и трябва да бъде. Най-хубавата сватба да е неговата.
Аз имам нужда от съвет. Кое ви се струва по-подходящо за подарък за моминското - балсам за устни или лосион за тяло? Като освен това в кутията ще има ветрило, благодарствена картичка и тематична меденка

Общи условия

Активация на акаунт