Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 23 020
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 942
Доста е отворена. На снимката не личи, но на живо доста.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 17:05 от тинити

# 151
  • Мнения: 2 433
Нали са ти вземали мерки при шиенето, кажи им да го оправят, за това си им платила- да са мерили. Според мен единствен вариант е леко стесняване в средата и подплънки, иначе каквито са дървени тия рокли, ако ти е широка като се завъртиш ще се види всичко. Накарай ги те да си направят корекцията!

# 152
  • Мнения: 345
Всички минали булки сте страхотни, възхищавам се на организаторските ви умения!

Момичета, не пия уиски и не знам кое е хубаво и не чупи касичката. Някакви идеи?  Същото е и за бирата - трябва да си внесем.

Имате ли оригинални идеи за ръченицата за кума и кумата? Смятах да купя плюшено пиле и торта, за които да се надиграват. Доста странен ми се вижда обичая с украсеното пиле...

Ще съм благодарна и за всякакви идеи за подарък за кума и кумата! Почивка заедно не става, защото и ние, и те вече изхабихме отпуската за годината.

Няма да имаме вземане на булката, смятах най-близките и кумовете просто да се съберем вкъщи, да пийнем по едно и да тръгнем заедно към ритуалната зала където ще сме 10-тина човека. Останалите гости ще присъстват на изнесения ритуал в ресторанта. Имате ли идеи как да разчупя посрещането вкъщи без да имаме всички тези ритуали с пълнене на обувки, тъпани и т.н?

На нашите кумове ще подарим по една златна паричка, за кумата с Богородица, понеже се казва Мария, а на кума на Св.Тома (кума е Тома), но за съжаление не откривам никъде в интернет със Св. Тома, повечето са със Св. Димитър, Никола... Disappointed Ще търся други варианти. Close


https://www.bggift.com/65234_%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D0% … B0-9999-1000.html

# 153
  • Мнения: 4 942
Дали да им се обадя или като ходя пак на проба? Много съм мекошава...Знам, че за това им плащам пък не ми знае устата.

# 154
  • Мнения: 8 835
Нали са ти вземали мерки при шиенето, кажи им да го оправят, за това си им платила- да са мерили. Според мен единствен вариант е леко стесняване в средата и подплънки, иначе каквито са дървени тия рокли, ако ти е широка като се завъртиш ще се види всичко. Накарай ги те да си направят корекцията!
   Абсолютно съм на същото мнение.Сигурно даваш една камара пари,да си свършат работата докрай.ако не е тайна,кои са Те?
   

# 155
  • София
  • Мнения: 11 613
Мисля си, че и да взенеш по-големи подплънки, под гърдите пак може да ти е широка или да ти излизат гърдите от подплънките, тъй като това не е сутиен, който да има какво да го държи. По-добре да я стеснят цялостно. А и щом ти е тясна в ханша, ще трябва да свалиш 2 кг, за да ти е удобна на сватбата, та горе съвсем ще се отвори.

От кой магазин си я купувала?

Според мен им де обади, няма смисъл да отлагаш, зависи колко време имаш и колко време им отнема корекциите, но една такава корекция би отнела повече време.

# 156
  • Мнения: 4 942
Сватбата е на 17 август. От Аз и Ти е роклята.
Как да се стесни отгоре, тя самата чашка е голяма? Ако се събере отпред пък не знам дали няма да се развали модела.

# 157
  • Мнения: 2 433
С цип ли е? По принцип те трябва да знаят най-добре какво трябва да се коригира, но определено трябва да отстояваш, че са длъжни да ти е направят перфектна, защото са вземали твоите размери, не на комшийката.
Ако имаш възможност хващай улиците и право при тях, ей го кога е 17-ти, представи си, че не я направят като хората от първия опит!

# 158
  • Мнения: 4 942
С цип е, има и корсет, и копчета. Чак сега дори разбрах.

# 159
  • Мнения: 1 560
Хибискус, много ми харесва тази идея с родословното дърво! Не се бях сещала изобщо.

Тинити, за роклята няма какво да чакаш, ей го къде е 17ти - след има няма 2 седмици. Както казват момичетата, на теб са ти вземали мерки и след като не са ти я направили по теб въпреки това, кой им е виновен, че са взели грешни мерки?! Да си оправят кашите, изобщо няма какво да им мълчиш. Изумена съм от наглостта на хора, които ти прибират не малко пари и накрая пак нищо не получаваш.

# 160
  • Мнения: 2 433
Абе и мен ме гледат, че съм божа кравичка и ми се качват на главата, ама ми кипва лесно и като отворя една уста...
Тинити, я тропни с краче, да не идвам да те уча!
Ванила, ако вземеш идеята и намериш нещо по-хубаво за дървото, оставам отворена за предложения, още не съм поръчвала нищо.

# 161
  • Мнения: 8 835
Тинити, отивай и не си оставяй магарето в калта.В кой град си?Да не идваме дружно на корекцията.
   Много сте идейни,момичета,браво!И е прекрасно,че си споделяте идеите и нямате против да си ги "крадете".Страхотни сте!

# 162
  • Мнения: 4 942
Обадих се и им казах да ми зашият по-големи подплънки. Дано така да се реши проблема, иначе не знам. Ще чакам обаждане и ще стоя под напрежение. И наистина нямам никакво време.
Мерси, че ми дадохте кураж . Все пак аз плащам и не малка сума.

# 163
  • Мнения: 574
При мен първоначално подплънките бяха малки, после малки големи. С големите стои по-добре и на тях добавихме силиконови, лепящи се, от магазина имаха. Те се лепят на роклята и силиконът добре залепва и за гърдите. Но моята рокля не е отворена на деколтето. Все пак може и това да пробвате. И аз съм на 17ти а последната ми проба е на 9ти, уж само малко корекции по дантелата трябваше да се направят, дано всичко е ок. Всички корекции бяха безплатни и в магазина бяха много мили, но често съм чувала, че по магазините се опитват да те убедят, че не са необходими корекции, за да си спестят работа и разходи. Аз предпочитам да си платя ако трябва, но да ми направят всичко като хората.

 
Обадих се и им казах да ми зашият по-големи подплънки. Дано така да се реши проблема, иначе не знам. Ще чакам обаждане и ще стоя под напрежение. И наистина нямам никакво време.
Мерси, че ми дадохте кураж . Все пак аз плащам и не малка сума.

# 164
  • Мнения: 8 835
В Сватбения център в Младост,откъдето дъщеря ми си взе роклята,обслужването беше на ниво.Тя междувременно отслабна повече,отколкото се предвиждаше и се наложи и втора корекция.

Общи условия

Активация на акаунт