Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 23 029
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Идвам днес да се похваля, почивката ни се отрази добре 😂😂 за 20 минути си харесаме халки, отидохме с идеята за едни, но на живо ще са огромни, отказахме се от тях, като си взема нашите ще ви ги покажа. В Хасково ги поръчахме (Принцеса е бижутерията) за седмица--две ще са готови, около 650-700 лв ще са и двете.
Тепърва сега и аз започвам даа нося поканите, ние избрахме по- голям ресторант с идеята да си идват и с децата. С риск да обидя гостите, но нашите не са дорасли до толкова да приемат нещата ей така, те си знаят тяхното. (страната на младоженеца не са присъствали до сега на сватбени тържество) но здраве да е. Важното е да се забавляваме.

# 361
  • Мнения: 93
Момичета, търся такъв кринолин

Моя е подобен, от Арети е. Подариха ми го с роклята. Кога ти е сватбата, че още не съм взела роклята?

Хибискус, гледах ги в интернет, даже в Алито са по 20 лв, но реших да ви питам, някоя да не би да има.
Gertdura сватбата е на 14ти септември, а имаш ли снимка на твоята рокля ?
Моята е без кринолин и не знам дали ще пасне, но ми се иска да пробвам щом няма да ми се мотае в краката.

# 362
  • Мнения: 1 560
Та те сега са ни сърдити,че не сме ги канили на сватбата.устата ме заболяха да обяснявам,че не аз правя сватба.Аз също бях само поканена,от мен пари не са искали и не са очаквали децата.Съответно изобщо нямам думата кой да се кани и кой не.Но видиш ли,как така?!Ами те така.

Само мога да ти кажа ЕВАЛА! Ще ми се повече тъщи и свекърви така да мислят, че какви неща съм чувала.. (Слава Богу нямам проблем с нашите родители).
А това някой да ти държи сметка защо не си го поканил, айде моля .... разбирам всеки ден да си пиете всеки ден кафето заедно, ама при положение, че се виждате веднъж на високосна (че и по-рядко), абсурд. Изобщо тези сърдения са ми супер непонятни, някой ще ми казва кого да си каня на сватбата, айде не. Още повече пък познати/приятели на родители.
На мен, представете си приятели на БАБА МИ се били обидили, че не сме ги поканили. Grinning

# 363
  • Мнения: 978
Neli, писах ти на лични

# 364
  • Мнения: 137
Важно е родителите да те подкрепят. На нашите им казахме, че само най-близки роднини и много риятели ще са гостите. Не са мрънкали. Възрастните бяха точно 2 маси от 14.  И стана страхотно парти! Не че ми пречат възрастните хора, но ако имаш достатъчно бройка приятели, на които държиш, по-добре да поканиш тях. Аз поканих моите втори братовчеди, с които се имаме и сме връзсници, но техните родители не бяха поканени. Обичам си ги но са много и нямахме място.

# 365
  • Мнения: 2 433
Ние сме с общо 4 баби и двама дядовци от 160 човека.
Баба ми пробива дупка на баща ми да се поканят нейни роднини, които аз не съм виждала от сто години. И е мъка, искала да им плати кувертите, как така не искам.. ей такива неща.

# 366
  • Мнения: 137
Вие съвсем сте съкратили роднините хехе. Аз на родителите на мъжа ми им бях дала лимит- 1 маса. С моите се разбрахме да поканя само техни приятели, които са ми любими. А баща ми отказа да кани негови роднини сам, за да съм доволна.

# 367
  • Мнения: 1 560
И при нас ще има хора, които не познавам.. ама какво да се прави. Родителите ни си поканиха някои техни приятели (с ограничения, разбира се), но се съобразяват с бройката, която сме им казали. Като цяло съм доволна, не мога да се оплача - помагат с каквото трябва, но не се месят прекалено.

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 16:11 от VanillaBarbie

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
При нас ще има доста роднини, мойте си ги харесвам, познаваме се и поддържаме връзка, да много са не можем да се видим често, но по тела, фб. Младоженеца не им знам спатиите. Ще има и приятели наши, дано да стане купона. В началото бях против много роднини, но реално са само най- близките. Ще има и две три приятелски семейства на нашите, но и тях познавам и харесвам, абе да има 😂😂 днес явно ми е ден. Съгласявам се с всичко 🤭

# 369
  • Мнения: 4 943
Ние имаме по 50 човека гости, общо 100. Поканихме повече приятели отколкото роднини. С много от роднините се нямаме или изобщо не се познаваме. Родителите казаха, че това е нашата сватба и ние решаваме кого да поканим. Ние за жалост нямаме баби и дядовци. Всички са млади хора. А родителите си поканиха по едно приятелско семейство и това е.

# 370
  • София
  • Мнения: 11 637
Аз пък нямам против родителите да си поканят техни приятели, за мен сватбата е в голяма степен и за родителите, това е момент, който те са чакали отдавна и е голяма радост и за тях. Има хора, които не бих искала да идват и не бих поканила. Както и някакви далечни роднини, с които не се виждаме, няма да бъдат канени, но хора, които са част от техните празници, нямам против да дойдат. Като 3/4 от тези външни хора са приятели на родителите на младоженеца, виждала съм ги 1-2 пъти, но не ми пречат. Ние си плащаме, но не виждам проблем, тези хора няма да дойдат с празни ръце, че да ни натоварят особено бюджета, както и родителите не изявяват претенции. Родителите ни също са били на сватби на част от техните деца и ще са щастливи като им кажем, че могат да ги поканят.

# 371
  • Мнения: 1 560
Ния, съгласна съм. Реално по-добре да са поканени приятели на родителите, отколкото далечни роднини, който си виждал за последно преди 10 години.

# 372
  • Мнения: 584
Здравейте, момичета Hug
Вижте какво видях тази вечер в Ориндж...




Рали, обърни специално внимание на номер 10 Joy


Май това ще е по-полезно за булките през 2020, но все пак е хубаво, че вече и в България имаме такъв планер Blush

# 373
  • Мнения: 345
Здравейте, момичета Hug
Вижте какво видях тази вечер в Ориндж...




Рали, обърни специално внимание на номер 10 Joy


Май това ще е по-полезно за булките през 2020, но все пак е хубаво, че вече и в България имаме такъв планер Blush


Натъкнах се на няколко такива в Сиела и почти се изкуших да си взема, но при положение, че има тоооолкова информация в интернет и тук, най- вече Smile реших, че няма смисъл.

Във връзка с номер 10 какво сте намислили? Старо, на заем и  синьо Thinking съвсем бях изключила за тази подробност. Hushed

# 374
  • Мнения: 45
Аз го имам отдавна и не мога да кажа, че ми е бил полезен. Може би, защото вече се бях поразровила из нета преди да го купя (даже вече го бях забравила). Най-ценната информация ми се видя тази за видовете годишнини и това как се празнуват, какво се подарява. Ако някой се интересува може да му снимам страниците за информация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт