Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 973
  • 748
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 45
Според мен разгледай сайта с огледалата и може да ти хрумне нещо. Може да е персонализирана чаша с ваша снимка от забавен момент, несесер за грим, пъзел, мече има идеи. Може да вземеш например снимка в рамка за всяка , а снимката да е от някакъв ваш си момент. Ключодържател може би може да се направи със снимка в някое фото, сега ми хрумна. Не знам и какъв ти е бюджета ти ще си прецениш.
https://gifty.bg/
Моите огледала са тези (на кумата взех и несесер за грим) :

# 436
  • Мнения: 45
Това са ми поканите за шаферки. Взех мечетата от Джъмбо.  Има закачено сърце отпред и пише: from :.... to:.... . Отпред бях написала моето име и името на шаферката, а отзад: "Ще бъдеш ли моя шаферка ?"  и на гърба им бях завързала бонбони рафаело. Ако ти допада идеята за персонализирано кради Joy ти може да вържеш червило.





А това са ми поканите за гости да крадат идеи булките на 2020г. Grinning Всичко сама съм правила ако някой се интересува помагам със съвети за изработка и намиране на материали. Най-много се кефя, че постигнах ефекта на старинна хартия с пауст ( а твърдо го ненавиждах) и не прозирааа, и текста не се вижда като е навит Bowtie  На какви неща се радвам самооо Grinning

# 437
  • Мнения: 574
Момичета, появявам се набързо да разкажа за моминското докато ме държи еуфорията Grinning страхотно си изкарахме, бяхме през деня на басейн (вятърни мелници близо до София). После отидохме да св оправяме в апартамент на бащата на кумата (на 13ти етаж със страхотна гледка над София). Голям смях падна като разбрахме, че има режим на водата и се къпахме със студена вода Joy там подпийнахме и после бяхме на ресторант, казва се Космос, аз не го знаех, но беше невероятно вкусно. Накрая барманите ни показваха как да правим коктейли, след като разлях няколко и доста се посмяхме довършихме в Beach Bar (и ние като на Марулета дъщерята и всички останли в София хора Simple Smile. Хибискус дали сме се засякли някъде? Видях няколко момински! И омешах всякакви видове алкохол и все пак се събудих само след 4 часа сън с широка усмивка и без главобол Grinning пожелавам на всички да си изкарате така на оставащите момински! И мъжете май добре са изкарали на Слънчев бряг, днес се връщат. Хайде аз тръгвам по задачи Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 15:40 от Knysna

# 438
  • Мнения: 1 560
Моите подаръчета за момичетата смятам са доста оригинални и не съм ги срещала досега, но не искам да ги пускам тук понеже са персонализирани и случайно да да не ги види някой, който не трябва 😃 Ако някой иска може да му изпратя на лично. 😊

# 439
  • Мнения: 45
Аз искам да ги видя.

# 440
  • Мнения: 1 560
Изпратих ти лично 😊

# 441
  • Мнения: 679
И аз искам да видя

# 442
  • Варна
  • Мнения: 161
Може ли и на мен снимка Simple Smile И да ви питам къде мога да намеря хубава голяма неукрасена кутия за пликовете. Искам сама да си я украся, а удрям на камък с търсенето.

# 443
  • Мнения: 4 941
Изкарах си страхотно. Бяхме на заведение с жива музика. Имаше хорца и поздрави за мен. Имаше много подаръци и всички много ми харесаха. Бяха ми направили един дневник как е започнало всичко с бъдещия ми съпруг, снимки на момичетата с мен и пожелания от всяка една, дори от тези, които не присъстваха. Играхме игри, пихме шотове...смяхме се много...Направихме си татуси.Тортата ми беше уникална! Още съм развълнувана и се кефя на всички неща, които получих. Нямам снимки на всичко,но много се бяха постарали. Heart EyesHeart

Малко снимки ви пускам.




Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 16:10 от тинити

# 444
  • Мнения: 1 560
Може ли и на мен снимка Simple Smile И да ви питам къде мога да намеря хубава голяма неукрасена кутия за пликовете. Искам сама да си я украся, а удрям на камък с търсенето.
Виждала съм в моловете на щандовете за опаковане. В България Мол със сигурност съм виждала подобни. Пращам ти лично с подаръчетата Simple Smile

Тинити, много готино изглежда, радвам се, че сте изкарали добре Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 16:24 от VanillaBarbie

# 445
  • Мнения: 539
Тинити, тортата е уникална!
VanillaBarbie ще може ли да ми изпратиш и на мен снимка Blush

# 446
  • Мнения: 299
Аз на моите момичета подарих кърпи за плаж (пещемали), защото бяхме на морето. Преди това мислех да им подаря бижута ( примерно брошки или малки обици). Не знам какъв бюджет отделяте за такива подаръци, но примерно hand made брошки/обици има за около 15лв доста голям избор.

# 447
  • Мнения: 978
Дадохте ми много идеи. Мерси.
Vanilla, може ли и на мен снимка?

P.S. Вече съм с нов казус. Стана време да си правим изследванията за брак, и искам да попитам някъде в София знаете ли да дават медицински без взимане на кръв. Много ми призлява винаги, а сега в тия жеги направо не знам. Искам да го избегна ако има как

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 19:43 от gertrudaa

# 448
  • Мнения: 42
Може ли и на мен снимка Simple Smile И да ви питам къде мога да намеря хубава голяма неукрасена кутия за пликовете. Искам сама да си я украся, а удрям на камък с търсенето.


Ние си взехме от книжарница Слънчоглед - на Иван Вазов 13 - имаше правоъгълни и кръгли (цена около 15 лв.) Само имай предвид, че не са бели, а кафяви

# 449
  • Мнения: 42
Дадохте ми много идеи. Мерси.
Vanilla, може ли и на мен снимка?

P.S. Вече съм с нов казус. Стана време да си правим изследванията за брак, и искам да попитам някъде в София знаете ли да дават медицински без взимане на кръв. Много ми призлява винаги, а сега в тия жеги направо не знам. Искам да го избегна ако има как


За кръв не знам, но четох за един медицински център на Пиротска - пишеше, че минавате за половин час и на много по-ниска цена (т.е. май само удрят печатите). Ако е така може и да има вариант да не вземат кръв. Ние ще ходим след 2 седмици. Ако искаш ще ти кажа адреса и упътванията, които съм намерила

Общи условия

Активация на акаунт