Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 969
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 161
Може ли и на мен снимка Simple Smile И да ви питам къде мога да намеря хубава голяма неукрасена кутия за пликовете. Искам сама да си я украся, а удрям на камък с търсенето.


Ние си взехме от книжарница Слънчоглед - на Иван Вазов 13 - имаше правоъгълни и кръгли (цена около 15 лв.) Само имай предвид, че не са бели, а кафяви

Аз съм от Варна, но тук също има Слънчоглед. Тези кутии съм ги гледала, но не знам защо ми се струват недостатъчно големи..

# 451
  • Мнения: 42
stelsity, а мислила ли си да си купиш голям дебел картон и сама да си направиш кутията?

# 452
  • Мнения: 679
Не знам колко са големи тези в слънчоглед, но за моята кутия използвах кашонче от хартия за принтер и размера беше перфектен за 80 госта.

# 453
  • Мнения: 4 941
Ако ми направят булчински букет от живи цветя в петък дали в събота ще изглежда добре или ще увяхне? 
Не мога да харесам от изкуствени цветя и не знам какво да правя...Идеи?

# 454
  • Мнения: 19
Един въпрос за миналите вече булки. При смяна на шофьорска книжка искаха ли ви медицинско?

Пс: Много се вълнувам за вас и с нетърпение чакам моята сватба, която май ще бъде от последните 😀 вече си усещам напрежението от нещата, които не съм свършила. В работата и при мен е ужас, а наскоро и малко семейни драми и малко позанемарих подготовката. Добре, че сте вие да се надъхах и аз.

# 455
  • Мнения: 1 038
На нас личната ни иска по 25лева и го направи на момента, макар че нямахме против и да минем където трябва

# 456
  • Мнения: 679
Един въпрос за миналите вече булки. При смяна на шофьорска книжка искаха ли ви медицинско?

Пс: Много се вълнувам за вас и с нетърпение чакам моята сватба, която май ще бъде от последните 😀 вече си усещам напрежението от нещата, които не съм свършила. В работата и при мен е ужас, а наскоро и малко семейни драми и малко позанемарих подготовката. Добре, че сте вие да се надъхах и аз.
Да, искаха медицинско

# 457
  • Мнения: 978
Дадохте ми много идеи. Мерси.
Vanilla, може ли и на мен снимка?

P.S. Вече съм с нов казус. Стана време да си правим изследванията за брак, и искам да попитам някъде в София знаете ли да дават медицински без взимане на кръв. Много ми призлява винаги, а сега в тия жеги направо не знам. Искам да го избегна ако има как


За кръв не знам, но четох за един медицински център на Пиротска - пишеше, че минавате за половин час и на много по-ниска цена (т.е. май само удрят печатите). Ако е така може и да има вариант да не вземат кръв. Ние ще ходим след 2 седмици. Ако искаш ще ти кажа адреса и упътванията, които съм намерила


Energy_drink, страхотно! А нали няма значение вече кой ден ще отидеш 1 месец преди сватбата.. две седмици или 1 сед преди сватбата?
Поне доколкото разбрах Bowtie

# 458
  • Мнения: 2 433
Изследванията важат 30 дни май?
Ние прекарахме супер, вчера спах целия ден, иначе няма други щети Grinning Knysna, не сме се засичали явно

# 459
  • Мнения: 8 759
Привет,момичета!
  Почвам отзад напред-няма значение колко преди сватбата ще си направиш медицинско,стига да не е повече от 1 месец.
    За чисто Бели кутии вижте в някай от магазините за булченски неща,или в агенция за украса.При нас имаше голям избор-големи,малки,кръгли,сърца......15лв
     Един съвет-отидете при личния лекар,кажете,че ви трябва медицинско за брак.Може и да не ви разкарва по кабинети и вземане на кръв.Все си мисля,че щом сте решили да се омъжите за конкретния човек,няма да опирате до васерман и психо.Този печат може и личния да ви го даде.
   Поканите в шишетата  са страхотни,супер креативно,браво!!!
  Доволна съм от всички отметнати от вас задачи!
   Моята дъщеря сега отиде до полицията да сменя лична карта и межд.паспорт.За шоф. книжка я посъветвах ада не бърза толкова,може и със старата.Ако не сменяте постоянен адрес.
    
    Хибискус,не си сериозна ,нали?!Само толкова?
    

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте, момичета. Бихте ли споделили какви подаръци получихте от кумовете си. Черпя идеи. Благодаря ви предварително!

# 461
  • Мнения: 2 433
Марулета, мен още ми е хахаво на главата хаха.
Много добре прекарахме, може би коктейлите ми бяха в повече, а после осъзнах, че са с по 1 редбул в тях (ама много вкусни, бе). Ако не бях изпила 5, може би щеше всичко да е ок в неделя, ама от редбула главно още патя Grinning Аз нямах моминско като другите, aми просто с кумата и една приятелка се хванахме и обиколихме любим ресторант и клуб.. накрая се озовах на блекджек маса, ама това е друга тема, мисля, че ми е простено Grinning


пп. в сряда ще дойдат розите, малко рано, но от оранжерията ще ги гледат докато стане време да ги вземем. Сряда-четвъртък чакам и кумската бъклица, купих си много нежни и лекички сребърни обеци, а от джъмбо купих пистолети с балончета за децата. А, от пробния грим също останах много доволна, не мръдна до сутринта!

# 462
  • Мнения: 1 560
На мен личната ще ми прави Васерман и ще ми даде медицинско, тази седмица мисля да го отметна това.
Тази седмица я усещам тежка, уикенда изобщо не можах да си почина. Вече съм изморена от седмицата, а е още понеделник сутрин и имам мноооооого работа Grinning Стискайте палци да оживея!

# 463
  • Мнения: 8 759
Ееее,Хибискус,това е вече друго нещо.Къде поръча китките,в нашият град ли?радвам се за грима,при онази мома ли ходи,дето ти дадох координати?Какво стана с чашите и украсата,букета?
   Барби,ще оцелееш,споко!
  Моята щерка вчера си остана при нас,зет ми си замина.Излизахме тримата -аз,тя и баща й,това не ни се е случвало от 15 години сигурно.Обсъждахме сватбата,тя каза,че толкова много й е харесала нейната си сватба,че иска пак.
   Пожелавам на всички ви такива готини спомени.

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Останаха два месеца до сватбата и вече ме хвана предсватбена треска. Сънувах, че халките са ужасни, грозни, големи 🤦‍♀️
Моминското ще е септември, като да не повярва човек мойте момичета се организират, ако кумата спре да ми казва ще е още по- добре, изненадата да е пълна 🤭😂😂

Общи условия

Активация на акаунт