Омръзнаха ли ви темите за секс в клюкарника?

  • 3 305
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
нямам нужда да чета или пиша за секс... понякога се включвам за бъзика!

# 16
  • Мнения: 1 153
Честно казано ми омръзнаха ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 800
Гласувах с който не му харесват да не чете и да не пише в тях. Аз лично не обсъждам в Интернет личния си живот, особеносексуалния и не пиша в такива теми, но ме дразнят, просто ги подминавам. Все пак това е клюкарник  newsm10

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Само ако са многократно нищени...

# 19
  • Мнения: 2 047
   Отговорих с Друго - не ми е писнало от тях, просто не ми са интересни и не ги чета. Малко са ми пубертетски.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не чета и не пиша в такива теми, хубаво го е казала Ерика за това Маймунче от Долна Диканя.  Laughing Пет пари не давам какво става под хорските юргани, имам си свой, собствен юрган и там ми е най-интересно.

# 21
  • Мнения: 1 809
Не че ми е писнало и на мен,но и аз ги намирам за пубертетски.Не виждам,какво толкова интересно има да се нищи кой колко пъти сваршва,задоволен ли е,колко пози знае и обича...И да е задоволен и да не е задоволен/примерно/какво?!Какво значение има?!Но така мисля аз Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, омръзнали са ми, но пък не ми пречат, понеже не ги чета Peace

# 23
  • Мнения: 46 518
Друго.
Когато съм в настроение се включвам, когато не съм, въобще не ги отварям  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 779
Дразнят ме, да и то много. Както и теми като, колко често се къпете, кога си сменяте гащите , дъра- бъра сва чадъра.
Искам нещо задълбочено и смислено, че затъпяяяяяяяяяяяяяяяяяях newsm45

# 25
  • Мнения: 663
Тъпи са ми, никога не ги  чета.

# 26
  • Мнения: 6 039
не са ми интересни, смятам ,че в повечето случаи мненията, които се изказват не са искрени. Не чета такива теми, но пък щом са толкова много, явно си имат аудитория.

# 27
  • Мнения: 25 615
Най-често ме дразнят, понякога, ако съм на кеф се включвам, особено, ако въпросът е зададен некоректно.
Но пък си има една поговорка: "Куче, което лае, не хапе". Ако някой не хапе,  коя съм аз, че да му забранявам правото да си лае?  newsm78

ПП Ама докато някои си драпат клавиатурите, хората действат! Справка - англичанката с 20-те деца и младия любовник! smile3532

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гласувах с номер три, но в повечето случаи ги отбягвам, ако се спра на някоя от тях, то е само да почета, не отговарям. От скоро съм във форума и вече има много теми, които да са ми омръзнали, но просто ги заобикалям, все си намирам нещичко и за мен. А тези, които са отдавна направо не знам как не им е втръснало.

# 29
  • Мнения: 755
Трета опция Mr. Green пък ако ме дразнят въобще не ги чета ... всичко е въпрос на избор! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт