Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 144
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 492


   Диве  деликатна си  и то винаги bouquet

    Аз за МОМЕНТ Wink ще се отклоня разбира се от КГ и ще гледам "Хаеде бе сине" разтърсващ душевадеш филм с неповторимия Къванч.
    Честно!!!
Не съм плакала така както на финала когато детето свиреше ,и то КАК Hug  и за кого .....за БАБА.....
     Този филм няма да го забравя докато съм жива!

  Каква ирония на съдбата , да се поддадеш на една ласка и да се сдобиеш с дете ......и то какво!


 
     

# 31
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Айре, ти не си си давала зор, ама си ги можеш нещата. Аз колкото и да се зорладисвам, няма да успея в това дело, така, че остави ми възможност да се радвам на постиженията ти, които за мен са непостижими.  Peace Е, аз също имам силни страни, но не и в тази област.

Фенче, стихотворението го знам от ученичка. Рецитирам го на гимназистите, които изучават руски език. На по-малките от прогимназията, го и превеждам. Учениците се впечатляват от учители с разностранни умения. Но по-забавното е, когато рецитирам части от "Вяра" на Вапцаров на френски.  Wink

# 32
  • Мнения: 14 492

   Ето , и пресата ги отразява.

   Само дето не зная какво има в червеното кръгче newsm78



      

      Моля се само публикациите да са позитивни  Praynig


       

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 22:13 от sebilMM

# 33
  • Мнения: 18 539
Себи  Heart Eyes напълно споделям мнението ти за Хайде, сине, уникално трогващ и топъл филм Peace
Доколкото виждам, в червеното кръгче Киво разговаря с бащата на Ясеминка, забравих му името. Не знам за какво са ги оградили  newsm78
А пресата няма да пропусне да го отрази, не се е случвало  Laughing Киво продава  Peace
Кате  Hug е, сега ме изненадА Laughing
Скрит текст:
Нали преподаваш на деца от малцинствата, те български не владеят, че и руски ли изучават  newsm78 Останала съм с впечатление, че и на училище не ходят редовно, та за това се учудвам  Thinking Разбира се, винаги има изключения, дори и сред тях, знам го от опит, и аз съм работила с такива деца, мъкааа  ooooh!
Диди  Hug честно казано , нищо не вдянах, какво е това  Сони Вегас и  фалшиво АУ  Wink

Айдеее, пак лекинка!  Hug

# 34
  • Мнения: 8 923
Фенче,обясних ти на лични да не спамим тук.
Едно чудесно видео точно със Сони Вегас на Сеит и Шура.
Бягам да гледам и аз лека вечер.
Себи оградили за Киво,че е с кучето и са споменали
,че ще почиват на гръцките острови.

# 35
  • AMS
  • Мнения: 6 415

 Благодаря ви за реакциите, дружки!!!
 Е, нарушавате ми принципа да пиша по един пост на ден,
 но утре може да забравя. Та за това >>>


Цитат
Цитат
Това, което аз знам, е че е по мотиви от книгата на Орхан Памук "Джевдет бей и неговите синове".
да, имаше нещо такова.  Peace

 Мисля, че има объркване.
 Не става въпрос нито за К/Г нито за Къванч.
 AY имаше идея за такъв сериал.
 Дори уж имаше съгласието на О.Памук
 и Едже и Мелек пристъпиха към сценария.
 Но ставаше въпрос за друг проект и други артисти.
 Да са живи архивите - Ето и тема в нашия подфорум
 и дори резюме >>> https://www.bg-mamma.com/?topic=666556







# 36
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Фенче,

Скрит текст:
в училището ни се учат чужди езици - английски, руски и френски. Имаме и ФУЧ (факултативни учебни часове) турски. Такъв е учебният план. Най-много са групите по английски език. Трудни са ни учениците, особено тези от ромските етноси - роми християни, роми мюсюлмани и миллет. Имаме и два български (българи християни и българи мюсюлмани) и един турски (етнически турци). Трудни са ромите християни. С другите нямаме проблеми. Полагаме огромни усилия да ги приобщим. Нашето училище има статут на иновативно. Работим по много проекти за интеграция. Огромен труд е това и безконечни усилия, ама се справяме.



Диве, заля ни с красоти, бе, мила! Heart Eyes

Лека!

# 37
  • Мнения: 14 492


           

     Диди  bouquetблагодаря ,за уточнението.

     


     


            Лека нощ Hug Hug

# 38
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, поспаланки! bouquet



Отпускарски привет на всички!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 18 539
Добро утро!  Hug Hug Hug



Ооо, Кате  Hug а, честито! Peace Надявам се за по-дълго време си отпуска този път. Благодаря за кафенцето!  bouquet

Има хубава новина за нашия Сблъсък Peace
Цитат
По данным Forbes Turkiye, сериал Столкновение попал в 10-ку проектов 2018/2019 года с самым высоким оборотом. Он занимает 8-ю позицию.

За добро настроение да си припомним една от готините сцени в Сблъсък  Laughing


Хубав ден! Hug

# 40
  • Мнения: 3 145
Добро утро 🍀🍀🍀!!!Отпускарски привет и от мен😙😙😙!
Прекрасните лалета на Истанбул 🥀🥀🥀


И Къванч, прекрасния символ на този град, на тази държава 😀

# 41
  • Мнения: 18 539
Пепи  Hug wavey Супер, колко отпускарки се събрахме само  Wink Тези лалета няма да ги забравя скоро, голяма красота!А прекрасния символ на Истанбул никога  Laughing



Много ми е любим този клип Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 18 602
Хелоуу!! Hug


Кате Hug, мерси за ранното кафенце bouquet
Пепи Hug  радвам се да ти видя в компанията!
Фенче Heart Eyes и на мен ми е любим!
хареса ми новината за Сблъсък thumbsup като за провален сериал, не е зле! Mr. Green
Аз нали си гледам КСШ, много интересно, че героинята на Мелиса/Айше/ не ме дразни толкова много, колкото преди Wink, а Мелиса си играе супер според мен, много естествено пресъздава характера на героинята си, а в тая сцена
http://www.videoclip.bg/watch/389794_wulkut-i-princesata-14ep-2s … -syb-kyrt-seit-i/-31.30/плака много убедително!
Дива bouquet
оххх уби ме с тоя проект/Джевдет/, който са чакали през 2012 г. и със спряганите актьори Joy Joy

Каква ирония на съдбата , да се поддадеш на една ласка и да се сдобиеш с дете ......и то какво!


Себи Hug много ми хареса! Simple Smile

дочаках така желаните снимки Heart Eyes
КБТ на яхтата Wink


като се замисля, единственото сигурно, което ни предстои да чакаме от Киво е есенната фотосесия и реклама на Мави Wink Peace

Диди Hug, тая програма Сони Вегас, наистина прави красиви клипчета Peace

хубав ден Hug
 
нов клип от Star Lawyer Peace



Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 12:24 от Airra

# 43
  • Мнения: 18 539
Айре  Heart Eyes  wavey  bouquet
Даа, голям "провал " беше Сблъсък, видно е  hahaha
Дано получим и други снимки с нашите  Praynig
Да бе, добре си играеше Мелиса, не напразно я намразихме тогава всички  Laughing Но, в Сблъсък ми хареса повече  Peace Колкото повече играе, толкова повече ще задобрява, това е естествено, важното е, че има потенциала  Peace
 hahaha този клип е от тези фалшивите, за които писа Дидка  Laughing Добре са го сглобили , де Peace
Дива  Hug именно Селфи беше споделила за книгата в темата за КГ, когато се носеха тези слухове, сега се сетих  Peace За пръв път чувам, че са се надявали някои за такъв сериал  Laughing Ама аз нали не чета във форума, все съм изостанала с инфото Mr. Green
Още едно любимо клипче  Heart Eyes


Страхотен колаж!  Peace

# 44
  • Мнения: 8 923
Здравейте народе до 51 епизод съм ох този Бешир ако можех да го очистя на драго сърце щях да го направя много ме дразни този подмолник и заскулисник.Това ме гръмна обаче."Не те обичам колкото него,но с теб е друго.Предполагам,че Бихтерката имаше предвид,че и е по хубаво в кревата.Нихал целуна Бехлюл ето оттук се разбира,че Бехлюл не е влюбен в Бихтер един влюбен мъж ще разпознае устните които са се допряли до неговите,че не са на жената по която си пада.Фифи ханъм тия сили ако ги харчеше за щерка си щеше да бъде чудесно детето и нямаше да се убие накрая.Хилмито ми се повръща от него вече бива толкова подъл човек.Иначе по въпроса с АУ ако искате може да измисля нещо само ще ми кажете какво искате.Даже сега имам едно мултифандом АУ /фалшиви двойки/ ще го започна след ЗП клипа.

Общи условия

Активация на акаунт