Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 545
  • 748
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 84
Здравейте момичета, трябват ми две прахчета Менопур 75 мг за утре.Ако някой може да помогне?

# 541
  • Мнения: 11
Привет дами,
имам две излишни опаковки Prolutex 25mg, срок на годност до 05/2021, съхранявани в хладилник. Simple Smile

# 542
  • Мнения: X
Аз имам регулон 2 упаковки цели

# 543
  • Мнения: 63
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile

# 544
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?

# 545
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile
Simple Smile Аз използвах Prolutex 25 mg, инжекции са в кутия по 7 ампули, аз ползвах по една на Ден. Поставя се в областта около пъпа. Не боли Изобщо, не се усеща като поставите инжекцията. Слагах също Кринон гел( вагинално) и пием естрофем Simple Smile това бе при мен, пожелавам успех.

# 546
  • Мнения: 421
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile
Simple Smile Аз използвах Prolutex 25 mg, инжекции са в кутия по 7 ампули, аз ползвах по една на Ден. Поставя се в областта около пъпа. Не боли Изобщо, не се усеща като поставите инжекцията. Слагах също Кринон гел( вагинално) и пием естрофем Simple Smile това бе при мен, пожелавам успех.

Аз също съм ги ползвала тези инжекции,но  ми ги биеха мускулно ако не се лъжа с лекарството ,пиех естеофем,лутинос вагинално и още едни хапчета,но не си спомням как се казваха пак бяха нещо с "п",като тях ги приемах до положителния тест,инжекциите имах още две от тях след трансфера,естеофем трябваше да го пия до сърдечна дейност,както и аспирин. Но при мен приключиха нещата,след сърд.дейност

# 547
  • Мнения: 47
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?
Аз имам,но не е цяла кутия.

# 548
  • Мнения: 68
Благодаря ви много за отговора, но  аз вече намерих достатъчно.
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?
Аз имам,но не е цяла кутия.

# 549
# 550
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да ви попитам приемахте ли витамини или мултивитамини (комплексни) през първи триместър на бременността?

# 551
  • Мнения: 2 650
Да, Елевит през цялата бременност и през целия период на кърмене плюс допълнително желязо и Омега 3!

# 552
  • Мнения: 89
Да, Елевит през цялата бременност и през целия период на кърмене плюс допълнително желязо и Омега 3!

Каква марка омега 3 ако е удобно да попитам?

# 553
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.

# 554
  • Мнения: 27
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.


Аз в България бях с противочатъчно преди стимулация и ефекта беше много зле, подтисна яйчниците и имах мноого малко фоликули. В Турция правихме втори опит и ми дадоха Климара 3 лепенки и резултата беше много добре. При мен проблема беше, че фоликулите ми бяха с различни размери и за да ги уеднякват  в България ми изписаха противочатъчни, а в Турция климара. Мисля, че целта им е една и съща, но ефекта е различен Simple Smile  успех и ти препоръчвам да им се довериш, най-вероятно има причина да ти даде противочатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт