Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 441
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Момичета, защо не пишете годините си в профила?! Когато четем мненията си, за да прецени всяка една от нас, кое е полезно за нея самата, важен фактор е и възрастта - успяла или не... Успели, успели, но наистина често това са много млади жени, при които е по-лесно да се случи, след някоя и друга интервенция...
Наистина, ембриолозите, които се подават в манипулационната са само млади лица, със сигурност по-малки от много от нас... И аз бях изненадана. Няма да кажа как... Но пък, не съм чела, не съм се ровила, не съм се интересувала от страница, професори, водещи ембриолози и т.н... А и ако съдя по мед. сестри - уж някои са с опит, а ме подложиха на голям тормоз, а млади такива, с лекота ми намираха вената... Всъщност аз нямам проблеми с вените...
Заради това, че няма информация за години, когато видя някое изказване, което ме заинтригува, изчитам всички публикации, за да изнамеря възрастта на пишещата... И като видя 22 или 25... Просто се учудвам, както се чудят понякога на мен Simple Smile и затварям, защото случая е коренно различен...
Подкрепям всяка една твоя дума !
И все едно аз пиша Wink

# 706
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Искам да ви попитам вие до кога пихте аспирин протект след доказана бременност, защото май не е много хубаво за плода 🤔?

# 707
  • Мнения: 556
Здравейте момичета. Искам да ви попитам вие до кога пихте аспирин протект след доказана бременност, защото май не е много хубаво за плода 🤔?
Здравей, аз го срях преди секциото. Пих го през цялата бременност, дори и вдигнаха дозата. Следящият ти лекар ще прецени имаш ли нужда.

# 708
  • Мнения: 217
Момичета, моля ви се ако някоя от вас е в Турция и има възможност да ми вземе Parol. Благодаря предварително

# 709
  • Мнения: 75
Здравейте момичета. Искам да ви попитам вие до кога пихте аспирин протект след доказана бременност, защото май не е много хубаво за плода 🤔?

Индивидуално е. Аз спрях асп в 6 гс. защото прокървих и останах само на клексан. В 12 гс. ми назначиха натаспин за два месеца. Но аз имам вродени тромбофилии и за терапията се консултирам с хематолог и с аг, който следи бременността ми.

# 710
  • Мнения: 188
Извинявам се, но Pressila изчисти пощата си...
Не можеш да получаваш писма...

# 711
  • Мнения: 236
Момичета има ли някой да пътува утре за Истанбул за болницата Мемориал или Бахчеджи искам малко поясне ие че ми предстои и на мен да пътувам с автобус и ми е напрегнато сама.

# 712
  • Мнения: 47
Момичета, някой знае ли колко струва една кутия прогестан и колко ампули са в кутия?

# 713
  • София
  • Мнения: 200
Момичета, някой знае ли колко струва една кутия прогестан и колко ампули са в кутия?


Progestan 50ml са 5 ампули в кутия, и мисля че е около 50 турски лири.

# 714
  • Мнения: 47
Момичета, някой знае ли колко струва една кутия прогестан и колко ампули са в кутия?


Progestan 50ml са 5 ампули в кутия, и мисля че е около 50 турски лири.
Благодаря

# 715
  • Мнения: 148
Здравейте момичета как ви беше първия цикъл след хистероскопия понеже моя е много оскъден и съм притеснена нормално ли е.

# 716
  • Мнения: 79
Здравейте! Аз съм с 2 хистероскопии- в София и в Истанбул. Нормален цикъл е било след това. Но 30, 40 дни след операцията трябва контролен преглед, за да се види дали всичко е наред. Но зависи за какво ви е правена операцията. Може лигавицата да се е изтънила и да е нормално да ви е оскъден цикълът.А противозачатъчни преди това пила ли сте?

# 717
  • Мнения: 148
Да преди това пих противозачатъчни.Хистероскопията беше оперативна за премахване на сраствания.

# 718
  • Мнения: 63
Здравейте, след трансфер съм, с огромна алергия и лекарите само предполагат от какво е, храна, вирус, лекарствата и сега ми казват да заменя кринон гел с друг турски препарат, който го няма в БГ. С две думи някоя от вас да е имала проблеми с кринон гел и да се е наложило да го смени и със какво? Знаете ли бг заместител на кринон гел? Много се надявам някой да отговори.

# 719
  • Мнения: 2 420
Maiiaa, до скоро в БГ бяха нa Утрогестан преди да се мине на кринон гел. Най-добре се консултирайте с гинеколог.
Стискам ви палци!

Общи условия

Активация на акаунт