Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 442
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 736
Там не се произвежда Нош па, което отпуска гладката мускулатура и твърдяха, че само парацетамол при болки да се взема.
При болки  след трансфер само Нош па ме спасяваше
И да, и те има какво да научат от нас, споделяйки им, не само аз и други пациенти

# 91
  • Мнения: 183
След смесването на прахчето с течността от Гонала задължително се съхранява в хладилник иначе си губи ефекта.
Но-шпа не им е познато като лекарство и поради тази причина не могат и да го изпишат, то си е наше българско.  И аз съм питала за но-шпа, но ми  обясниха, че не могат да се изкажат за нещо непознато, което е нормално.

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 11:21 от Desislavadem

# 92
  • Мнения: 2 736
Вече го изписват Нош па, като препоръка при болки

# 93
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Момичета, Бускопан същото ли е като но-шпа?

# 94
  • Мнения: 2 673
Ползвала съм само разтворим Гонал. От клиниката ми казаха, че като се отвори,
се държи в хладилник, ако не е отворен, до 25 градуса външна температура.
Трябва бавно да се обърне шишенцето, за да се разтвори, а не рязко.
Да се види дали сместа е бистра, ако не е, да не се бие! Вади се от хладилника и се бие, няма нужда да се чака.
Аз първият път бях психясала за всички подробности, изгледах маса клипове, руските ми бяха най-полезни.
Никога не се е втвърдявал, в листовката изрично пише, ако сместа не е прозрачна, да не се използва!
Pressila, най-добре е да се обърнеш към лекар или координатор по този въпрос, аз не бих го била.
Успех! Стискам силно палци! Heart Flowers Four Leaf Clover
В различните държави се ползват различни медикаменти,
така че съвсем нормално е да не познават определени, всичко си има аналози.
Аз съм със силно контрактивна матка и на мен ми влияят само силни обезболяващи.
Но-шпа и Бусколизин изобщо не ми действат, все едно нищо не съм пила.
Не знаех, че в ТР не се продава, но д-р Карликая знаеше какво е Но-шпа,
защото го питах дали да го пия, като ме хванаха контракциите след трансфера,
той каза, че не ме съветва, неговите препоръки са да лежа повечко и да не се напрягам,
и че ще спрат след известно време. Аз все пак по-късно реших да го пия, но нямаше грам ефект.
Матката продължи да контрактира 5 дена и спря. Сега по същия начин,
но контракциите бяха по-слаби и за по-кратко време. Чехите и те казаха нищо да не пия.
Аз пак пих де. Grinning И пак нямаше ефект.
Сърдечно благодаря на всички момичета за подкрепата! Gift Heart Hug
Бъдете все така позитивни, уникални и добри!
Много късмет желая на вас и на останалите момичета във всички начинания! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover

# 95
  • Мнения: 222
Здравейте момичета,
Не знам дали е от полза ,но за инфо д-р Карликая е в отпуск от 10.08 до 19.08.

# 96
  • Мнения: 222
Здравей,аз също имах инжекции на обяд и вечерта,взимах си ги с мен в чантата и хайде на разходки,а когато дойде часа за инжекцията,намираш тоалетна-там поне има чисти,приготвяш си спринцовката и готово.Много успех.
Но нали знаете, че не с всички инжекции може по този начин, защото за някои е необходима хладилна температура.
Питайте координаторите за инжекциите, защото ако не ги попиташ, не ти казват кога е необходимо съхранение в хладилник.
Безсмислено е да се дават пари за лекарства и да се бодат коремите, а инжекциите да не действат, че дори и да се обвиняват лекарите, че не растат фоликулите.
Аз ходих с охладители в чантата, като носех за хладилник лекарства на разходка

# 97
  • Мнения: 84
Момичета, тези 150 евро се плащат на първи преглед.След това, когато платите целия пакет те се приспадат защото сте  платили вече, а не защото е безплатно. Може да има безплатни, които се обявяват  и не се таксуват, но предполагам  е за  посетили консултации на лекарите от Бахчеджи в България. За да не подведа някой свържете се с координаторите.
Искам и да попитам за тънка лигавица , прп ли се прави?

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 20:44 от Pressila

# 98
  • Мнения: 68
Момичета, на някой останали ли са му от витамините, които изписват Imom omega?Че не ми достигат, а има още месец докато отидем пак в Турция.

# 99
  • Мнения: 188
След смесването на прахчето с течността от Гонала задължително се съхранява в хладилник иначе си губи ефекта.
Но-шпа не им е познато като лекарство и поради тази причина не могат и да го изпишат, то си е наше българско.  И аз съм питала за но-шпа, но ми  обясниха, че не могат да се изкажат за нещо непознато, което е нормално.

Интересна е тази информация за Гонала, че трябва да се държи на студено, в хладилник, след смесване... Минала съм 2 процедури и не знам за това... Само последната важна инжекция е на хладно, но тя се купува с такава опаковка -  с лед... Ако е толкова важно, все някой щеше да го записва или казва някъде - естествено в клиниката или в аптеката, ако не в клиниката... Ще попитам др...

# 100
  • Мнения: 47
Аз освен овитрела, друго в хладилник не съм държала и ефекта не се е изгубил.

# 101
  • Мнения: 84
Момичета, има ли някоя от вас ,която е правила Ера тест в Бахчеджи или тестовете Ема и Алис?

# 102
  • Мнения: 685
Pressila, това все тестове за имплантационен прозорец ли са или за какво са?

# 103
  • Мнения: 2 673
Pressila, това все тестове за имплантационен прозорец ли са или за какво са?

# 104
  • Мнения: 134
Момичета, има ли някоя от вас ,която е правила Ера тест в Бахчеджи или тестовете Ема и Алис?
Аз правих Ера тест в Бахчеджи.

Общи условия

Активация на акаунт