Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 455
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен. Много съм доволна от Бахчеджи и стимулацията, която направи Карликая. От 18 фоликула имаме 15 зрели яйцеклетки, от които 14 оплодени. Никога до сега не съм имала такава бройка. И добро качество. Но за мое много голямо разочарование днес на 3ти ден всички ембриони се развиват бавно... и казаха, че до 5ти дем ако имаме бластоцит, ще го замразят. Дали да се надявам, или няма смисъл да се самонавивам и да се заблуждавам, че нещатата ще се получат...


На каква стимулация бяхте...

Гонал 300 и цетротид

# 361
  • Мнения: 330
Някой писал ли е на лекарите и в рамките на колко дни отговарят? През почивните дни отговарят ли?

# 362
  • Мнения: 210
Някой писал ли е на лекарите и в рамките на колко дни отговарят? През почивните дни отговарят ли?
Аз съм писала няколко пъти в началото на д-р Тургут,отговаряше ми в рамките на деня. В неделя съм писала,отговори ми почти веднага.

# 363
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета, моля пишете ми, ако някоя от вас ходи до Истанбул до края на седмицата. Благодаря предварително.

# 364
  • Мнения: 217
Здравейте, за първи път, ако всичко е наред разбира се ще ми предстои ЗЕТ другия месец. Пропускаме 1 чикъл от защото пия противозачатъчни, предписани от лекаря. Ще може ли някоя от вас да сподели подготовката за ЗЕТ? Кога се ходи на преглед? Колко често се ходи на преглед? Четох по-назад в темите, че има момичета, които от тук пращат изследвания, но как си набавяте лекарствата, ако предпочитате този варянт. Блгодаря предварително. Пациентка съм на д-р Карликая Simple Smile

# 365
  • Мнения: X
Здравей, аз съм ходила на 2 ден, и след това на 15 ден от ц, и трансфер на 18 ден трансфер, на 4 дневни. Т. е. само 2 прегледа . При Карликая. При теб как се развиха нещата, наваксаха ли, понеже беше притеснена от забавянето?

# 366
  • Мнения: 217
Здравей, аз съм ходила на 2 ден, и след това на 15 ден от ц, и трансфер на 18 ден трансфер, на 4 дневни. Т. е. само 2 прегледа . При Карликая. При теб как се развиха нещата, наваксаха ли, понеже беше притеснена от забавянето?

Здравей, да вече имаме 5 замразени ембриончета, 3 на 6ти ден и 2 на седми.

# 367
  • Мнения: X
Еее, супер, браво, успех😀

# 368
  • Мнения: 217
Еее, супер, браво, успех😀
Благодаря Simple Smile

# 369
  • Мнения: 505
Еха ,эа първи път чувам на 7-ден да эамръэяват емриончета.Късмет ти желая,дано да са вашите бебоци 😙

# 370
  • Мнения: 217
Еха ,эа първи път чувам на 7-ден да эамръэяват емриончета.Късмет ти желая,дано да са вашите бебоци 😙

Благодаря, и аз не знаех, даже 6ти ден също ми беше доста странно. Дай боже това да са нашите бебчета Hug

# 371
  • Мнения: 236
Здравейте групичка моля за съвет пуснах си АМХ - анти Молеров хормон и ми е доста нисък 0.71.Заслужава ли си да почвам опит. Много ми е объркано и напрегнато.

# 372
  • Мнения: 210
Здравейте групичка моля за съвет пуснах си АМХ - анти Молеров хормон и ми е доста нисък 0.71.Заслужава ли си да почвам опит. Много ми е объркано и напрегнато.
Аз забременях с АМХ 0,156,не се отказвайте според мен. Късмет!

# 373
  • Мнения: 11
Здравейте групичка моля за съвет пуснах си АМХ - анти Молеров хормон и ми е доста нисък 0.71.Заслужава ли си да почвам опит. Много ми е объркано и напрегнато.


Разбира се ,че си заслужава. Аз бях с АМХ - 0,34 и успях с две стимулации и един трансфер. Тук има момичета и с 0,15 АМХ и са успяли. Пий витамин д течен или впръскване. Подобрява яйчниковия резерв малко. Успех! Simple Smile

# 374
  • Мнения: 556
Здравейте групичка моля за съвет пуснах си АМХ - анти Молеров хормон и ми е доста нисък 0.71.Заслужава ли си да почвам опит. Много ми е объркано и напрегнато.
Здравей! Моят АМХ беше < 0,1 и резултата спи в кошарката! Не бързай да се отказваш преди да си направила дори един опит! Аз изкарвам по 1-2 яйцеклетки на година, важното е като излязат доктора да знае как да процедира.

Общи условия

Активация на акаунт