Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 360
  • 748
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 685
Да, връщат. На мен ми отдържаха 650 евро, защото спуках фоликула преди пункцията точно. След като си имала пункция ще ти отдържат сигурно и за нея, но част от парите ще ти върнат.
На мен ми ги върнаха още в деня на несъстоялата се пункция.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 20:38 от ina80

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте на всички ,бих искала да попитам някой в подобна ситуация дали е имал,който не е стигнал до оплождане,съответно транфер замразяване ,връщат ли парите които си платил ,част от тях де,става въпрос за Бахчеджи клиника
Защо не се стигна до оплождане , нямаше яйцеклетки ли ?

# 437
  • Мнения: 141
10 изкара от единия яйчник бяха кухи(те така казват на всичко,иначе точния израз не е кухи),събудих се и доктор Карлъкая ми обесни, че последната инжекция с чхг за доузряване не съм я усвоила,тъй като нямам нито една единица чхг в кръвта ,а е трябвало поне 70 да имам, и още 10 имам в другия яйчник ,за които каза че ще ги асперира 36 часа след като бия отново чхг ,ако не са се спукали,това ще е причината евентуално, да не стигнем до оплождане ,според мен просто дозировката ми беше малка,но пък той обеснява че е предписал такава за да не направя хиперстимулация,бяха около 22,23мм ,в понеделик до утре отново на пункция може би ще са се спукали ,а даже и да не са не мисля че ще са добри,по скоро презрели ....

# 438
  • Мнения: 55
Здравейте на всички ,бих искала да попитам някой в подобна ситуация дали е имал,който не е стигнал до оплождане,съответно транфер замразяване ,връщат ли парите които си платил ,част от тях де,става въпрос за Бахчеджи клиника

Здравейте,

Трябва да ви върнат пари. Сумата за трансфера е 420 евро, а ако сте платили и замразяване на ембриони, трябва да ви върнат още 250 евро или общо 670 евро.

# 439
  • Мнения: 141
Здравейте на всички ,бих искала да попитам някой в подобна ситуация дали е имал,който не е стигнал до оплождане,съответно транфер замразяване ,връщат ли парите които си платил ,част от тях де,става въпрос за Бахчеджи клиника

Здравейте,

Трябва да ви върнат пари. Сумата за трансфера е 420 евро, а ако сте платили и замразяване на ембриони, трябва да ви върнат още 250 евро или общо 670 евро.
Да казаха ми че толкова толкова ще ми върнат ,все ми се струва малко ,понеже остават над 1000евро за пункция и упойка ,което ми се струва доста ,упойката е 100 евро ,другото за пункция ли е

# 440
  • Мнения: 685
Включват в цената и прегледи. Аз нямах пункция и упойка и ми отдържаха 650 евро.

# 441
  • Мнения: 55
Здравейте на всички ,бих искала да попитам някой в подобна ситуация дали е имал,който не е стигнал до оплождане,съответно транфер замразяване ,връщат ли парите които си платил ,част от тях де,става въпрос за Бахчеджи клиника

Здравейте,

Трябва да ви върнат пари. Сумата за трансфера е 420 евро, а ако сте платили и замразяване на ембриони, трябва да ви върнат още 250 евро или общо 670 евро.
Да казаха ми че толкова толкова ще ми върнат ,все ми се струва малко ,понеже остават над 1000евро за пункция и упойка ,което ми се струва доста ,упойката е 100 евро ,другото за пункция ли е

Сумите са разпределени по следната схема при плащанията - общо 2 500 евро (вкл. и замразяване на ембриони)
1) Преглед - 150 евро
2) Стимулация - 600 евро
3) Пункция + трансфер + замразяване (250 евро) - 1 750 евро

Когато още при първоначалните прегледи попитах, в случай че няма трансфер каква сума трябва да възстановят,  тогава ми казаха 600 евро. Изведнъж сега, когато дойде този момент и се налага да ми връщат суми се оказа, че за неосъществен трансфер ще ми върнат само 420 евро + още 250 за замразяване.

Има ли някой, който може да каже, каква точно сума трябва да се възстанови за нереализиран трансфер?

# 442
  • Мнения: 47
Здравейте момичета,да си споделя с вас,че нещо се притесних- на 17.10 ми беше трансфера,върнаха ми две ембриончета,почти нищо не усещам, освен болки в яйчниците като преди цикъл,а пък гърдите са ми се подули като бомби и така не съм ги усещала никога струва ми се Теста ми е на 30.10 кръвния и само се чудя дали ще ми дойде.

# 443
  • Мнения: 556
Не се шашкай толкова, аз на 4 ден след трансфер имах ужасни болки и бях решила, че всичко е приключило, 3 дни преди кръвния правих пиклив тест и беше отрицателен, в крайна сметка резултата е положителен. При всяка жена усещанията са различни! Стискам палци, дано скоро ни за радваш с добри новини!

# 444
  • Мнения: 2 416
Стискам ви палци Simple Smile . Времето ще минава бавно и се опитайте да се разсеяте   Simple Smile.
На 30.10 ще имате най-тлъстото ЧХГ Wink .

# 445
  • Мнения: 47
Благодаря Ви момичета,ама това чувство че ще ми дойде всеки момент е ужасно и всички признаци,че ще ми дойде май са налице- винаги ми се пишка често преди цикъл,сега пак така,поплаквам си пред цикъл,сега пак☹️🤔

# 446
  • Мнения: 11
Аз бях сигурна ,че ми идва и имах всички симптоми за това , защото на шестия ден след трансфера започна зацапване и леко кървене като преди цикъл. На седми ден доктора ме прати на кръвен и беше положителен. А уринарният още беше отрицателен тогава. Кървенето продължи 5 дни....Така ,че просто не го мисли това със симптомите. Ако живееш в България и ако имаш възможност можеш по рано да си пуснеш кръвен тест ако искаш. Успех на теб и на всички момичета! Докторите в Бахчеджи имат златни ръце! Много от успелите момичета не пишат от суеверие тук. Вярвайте!



b][/b]
Благодаря Ви момичета,ама това чувство че ще ми дойде всеки момент е ужасно и всички признаци,че ще ми дойде май са налице- винаги ми се пишка често преди цикъл,сега пак така,поплаквам си пред цикъл,сега пак☹️🤔

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 11:22 от Mar123

# 447
  • Мнения: 22
Двойката, която беше с нас също е с отрицателен тест. Аз, когато споделих, че в Бахчеджи е същият конвейр като в България,че прегледът ми беше 15 Мин.,че бях качена на поточната линия с Гонал 300,че грам от така прехваленият индивидуален подход не усетих, че отношението към мен беше крайно неадекватно, както от доктора,така няколко дами тук, които дума не даваха да се издума срещу безценната клиника и се хвърляха да дискредитират с все сили всеки дръзнал да сподели негативен опит, получих грозни нападки. Откъде ли не.
 Понеже от Бахчеджи четат тази тема, в бг мама, и много се вълнуват от написаното в нея, да се замислят относно конвейра и липсата на задълбочен, индивидуален подход, вместо да разчитат, че разочарованите няма да споделят във форума.
Лошото впечатление се носи, от уста на уста, по автобуси, между познати, по ИВФ групи във Фейсбук,  и къде ли не. Лошото впечатление има много канали, за да се комуникира.

И аз съм на същото мнение като haidi. Освен нашето разочарование и отрицателен резултат от Бахчеджи бяхме с още 2 двойки - също с отрицателен резултат и съмнения за качествено обслужване. Дано  персоналът в тази болница четат форума, за да има, надявам се, корекция в начина им на работа там. За много от нас времето, а и парите са от изключително голямо значение.

# 448
  • Мнения: 1 554
Не мога да разбера как давате шансове с години и сума опити на бг клиниките и очаквате от първия път задължително да стане в Турция? Хората не са магьосници все пак. Но обслужването е на светлинни години от това в БГ и като цяло е на отлично ниво, да ме прощавате.

Аз пък бях там лятото на 2018 с две мацки - 3те имаме в момента общо 4 деца от първи трансфер и всеки ден си пишем. Буквално. Виждаме се също. Възрастта ни е между 28 и 42 г. Диагнозите различни.

И да, вярно е, че много от успелите не пишат от суеверие. Аз самата много се чудих и не писах докато не родих.

Желая успех на всички и дайте малко повече шансове. Не очаквайте, че понеже репутацията е добра, веднага ще стане без проблем. Хората си знаят работата, но магии не правят.

# 449
  • Мнения: 22
Не мога да разбера как давате шансове с години и сума опити на бг клиниките и очаквате от първия път задължително да стане в Турция? Хората не са магьосници все пак. Но обслужването е на светлинни години от това в БГ и като цяло е на отлично ниво, да ме прощавате.

Аз пък бях там лятото на 2018 с две мацки - 3те имаме в момента общо 4 деца от първи трансфер и всеки ден си пишем. Буквално. Виждаме се също. Възрастта ни е между 28 и 42 г. Диагнозите различни.

И да, вярно е, че много от успелите не пишат от суеверие. Аз самата много се чудих и не писах докато не родих.

Желая успех на всички и дайте малко повече шансове. Не очаквайте, че понеже репутацията е добра, веднага ще стане без проблем. Хората си знаят работата, но магии не правят.

Тук не наблягам на неуспешния опит. Наблягам на това, че качеството на обслужване и лечение ми  беше едно към едно, както в България, т.е. незадоволително.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 13:59 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт