Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 454
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 183
Запишете си час в Токуда при който и да е лекар. Имат добра техника, което е важно за фоликулите

# 496
  • Мнения: 141
Здравейте,искам да попитам дали има сред вас момичета с върнато едно единствено ембрионче на 3ти ден зет и успешна бременност?

# 497
  • Мнения: 685
Деси, аз не съм от тях, но знам за такъв случай. Момичето има живо и здраво бебе. Дано да прочете и да се включи, за да те успокои. Има и други случаи. Успех!

# 498
  • Мнения: 141
Момичета някой с такъв документ ,успяла ли е личната лекарка въз основа на него да пусне болничен ?

# 499
  • Мнения: 87
Привет момичета, имам малко запаси от лекарствата, които се използват след трансфер. Ще се раздвам да помогна на някой в нужда и да избегне едно пътуване до Одрин да речем.
Благодаря

# 500
  • Мнения: 222
Здравейте,искам да попитам дали има сред вас момичета с върнато едно единствено ембрионче на 3ти ден зет и успешна бременност?
Разбира се, че има! Аз бях с двудневен даже. И не съм само аз. Бройката няма значение

# 501
  • Мнения: 79
Здравейте, след 4 дни стимулация с гонал ф и мерионал, фоликулите не са нарастнали, не са реагирали. Изписаха ми същите инжекции за още 3 дни и н събота съм на преглед, но съм скептично настроена. Хавизе каза, че понякога тръгват по- късно. Някой има ли подобен опит с такава ситуация?

# 502
  • Мнения: X
Да, аз съм имала гонал, мерионал + кломен, от 4 фоликули тръгнаха 3, на следващия преглед беше останал 1 и прекъснахме.

# 503
  • Мнения: 79
Да, аз съм имала гонал, мерионал + кломен, от 4 фоликули тръгнаха 3, на следващия преглед беше останал 1 и прекъснахме.
След прекъсната стимулация трябва ли да се  почива или може пак да се опита следващия месец. При вас станаха ли нещата със следващата стимулация или....?

# 504
  • Мнения: X
Аз имам преди нея, месец и половина преди това прекъснат пач протокол. Та доктора каза почивка 6 месеца, та след 7 направих стимулация пак, с гонал и мерионал само. 8 я, 6 зрели, равномерно растящи. Резултат 0 ембриони до 5 ден, но сме с много тежък мъжки фактор. На 44 г съм. Ти на колко си?

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 10:50 от Анонимен

# 505
  • Мнения: 556
Здравейте, аз бях на стимулация със Гонал Ф. За 3 дни фоликулите бяха пораснали само с 1мм тоест бяха спрели развитие. Дадоха ми инжекции за още 2 дни и те тръгнаха отново.

# 506
  • Мнения: 236
Момичета как вървят прегледите при др Тургут? Кой хотел си запазвате за оставане и има ли бременни при др Тургут като отделен лекар.

# 507
  • Мнения: 79
Аз имам преди нея, месец и половина преди това прекъснат пач протокол. Та доктора каза почивка 6 месеца, та след 7 направих стимулация пак, с гонал и мерионал само. 8 я, 6 зрели, равномерно растящи. Резултат 0 ембриони до 5 ден, но сме с много тежък мъжки фактор. На 44 г съм. Ти на колко си?
На 41, мъжът ми е добре. Аз миналия месец по време на пач протокола взех, че забременях естествено, но докторът предположи, че няма да продължи и така и стана- биохимична.

# 508
  • Мнения: X
Заради хормоните по време на пача ли не продължи бременността според него или друга причина? При мен мисля, че този пач така ме блокира, че не можах да се разблокирам за толкова кратко време след това. Мисля че съм права, защото като си починах ето че си се получи стимулацията. Миналата година имам друга стимулация с 6 я, пак само гонал и мерионал.

# 509
  • Мнения: 387
Момичета, здравейте! Пиша с молба и ще съм безгранично задължена ако някоя от вас в момента е в Турция и може да съдейства. Необходим ми е кломен (clomiphene citrate). Ако някоя от вас има наличен и ненужен или пък би могла да закупи - моля, свържете се с мен на лично съобщение. Ще бъда безкрайно благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт