Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 367
  • 748
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 134
Здравейте. Искам да ви попитам каква е скалата на оценяване на ембрионите на 5 ден? Виждам, че е цифра и две букви, но каква е най-високата оценка и най-ниската? Благодаря ви.
Най-високата е 6АА.

# 601
  • Мнения: 217
Аз тотално се обърках.

# 602
  • Мнения: 83
Най-висока е 6АА. Тогава започва излюпване на ембриона.

# 603
  • Мнения: 68
А това излюпване не става ли след 5 ден, вече като се върне ембриона? Има ли  такива от вас на които им е върнат ембрион с такова качество?
Най-висока е 6АА. Тогава започва излюпване на ембриона.

# 604
  • Мнения: 134
А това излюпване не става ли след 5 ден, вече като се върне ембриона? Има ли  такива от вас на които им е върнат ембрион с такова качество?
Най-висока е 6АА. Тогава започва излюпване на ембриона.
Аз имам трансфер на ембрион с качество 6АА.

# 605
  • София
  • Мнения: 562
Смятам, че всички сме прави за скалата на качество. Прилагам линк
https://www.inviafertility.com/blog/blog/embryology/kellyschorsc … st-grading-scale/

# 606
  • Мнения: 5
И аз така направих. Предупредиха ме да не се опитвам сама най-добре е медицинско лице. Прилагах ги веднъж дневно.
Привет, на мен също ми предстоят прогестеронови инжекции мускулно и малко се тревожа ще успея ли да ги поставям сама? Подкожните винаги съм поставяла самостоятелно.
Моля, който е минал през това да сподели детайли, колко пъти дневно се поставят, колко дълго, може ли да се посещава медицинско заведение където да ги поставят, срещу заплаще например (в София)?

Благодаря!

Здравейте, мускулните инжекции не са като подкожните  - хубаво е да се поставят от медицинско лице. Аз ходех при личната ми лекарка и тя ми ги поставяше, предполагам в медицинско заведение биха ги сложили срещу заплащане.

# 607
  • Мнения: 222
Здравейте,момичета,
С + тест съм и ЧХГ нараства добре , но миналия ден получих леко зацапване ,от болницата ми отговориха да не се притеснявам.. но днес отново ми зацапа даже имах и съсирек.На преглед съм при др Карлъкая чак другата седмица, а незнам какво се случва и трябва ли да се притеснявам???? 😞😞😞

# 608
  • Мнения: 18
Здравейте,момичета,
С + тест съм и ЧХГ нараства добре , но миналия ден получих леко зацапване ,от болницата ми отговориха да не се притеснявам.. но днес отново ми зацапа даже имах и съсирек.На преглед съм при др Карлъкая чак другата седмица, а незнам какво се случва и трябва ли да се притеснявам???? 😞😞😞

Моят съвет е да отидеш при лекар тук, още утре. Няма защо да чакаш и да се притесняваш толкова време. И започни да пиеш но шпа - успокоява мускулатурата и контракциите.
Аз имах зацапване, после и кървене, казаха ми 3х2 на ден но шпа, и отделно пролутекс, но аз си го правех и преди зацапването. Дори и да не е страшно (както беше при мен), върви да те види лекар тук, не чакай цяла седмица.
Успех!

# 609
  • Мнения: 89
Здравейте,момичета,
С + тест съм и ЧХГ нараства добре , но миналия ден получих леко зацапване ,от болницата ми отговориха да не се притеснявам.. но днес отново ми зацапа даже имах и съсирек.На преглед съм при др Карлъкая чак другата седмица, а незнам какво се случва и трябва ли да се притеснявам???? 😞😞😞
Пиши на доктора той може да ти даде по 2 ампули прогестан. Иди веднага в болница в бг. Тук процедурата по принцип е инжекция хориомон и ношпа.

# 610
  • Мнения: 217
Здравейте, скоро ще имам трансфер, ще върнат 1 ембрионче. Чудя се за останалите, каква е цената за съхранение?

# 611
  • Мнения: 236
Здравейте, скоро ще имам трансфер, ще върнат 1 ембрионче. Чудя се за останалите, каква е цената за съхранение?

500 евро за 1 година.
Като всяка следваща година по 180 евро (мисля че беше) за поддръжка.

Успех!

# 612
  • Мнения: 217
Здравейте, скоро ще имам трансфер, ще върнат 1 ембрионче. Чудя се за останалите, каква е цената за съхранение?

500 евро за 1 година.
Като всяка следваща година по 180 евро (мисля че беше) за поддръжка.

Успех!
Благодаря, а има ли значение бройката?

# 613
  • Мнения: 465
Здравейте, скоро ще имам трансфер, ще върнат 1 ембрионче. Чудя се за останалите, каква е цената за съхранение?

500 евро за 1 година.
Като всяка следваща година по 180 евро (мисля че беше) за поддръжка.

Успех!
Благодаря, а има ли значение бройката?
Няма значение бройката. За всяка следваща година се заплащат по 160€

# 614
  • Мнения: 217
Здравейте, скоро ще имам трансфер, ще върнат 1 ембрионче. Чудя се за останалите, каква е цената за съхранение?

500 евро за 1 година.
Като всяка следваща година по 180 евро (мисля че беше) за поддръжка.

Успех!
Благодаря, а има ли значение бройката?
Няма значение бройката. За всяка следваща година се заплащат по 160€
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт